رای کامل در مجموع انتظار می رود به زودی در ایران انتخابات اما نتایج نهایی کمی شک

نهایی آمار و ارقام از ایران انتخابات پارلمانی شد و در فوریه 23, اما شکی نیست که محافظه کاران و تندروها خواهد بود لغزش برندگان در رای گیری مشخص شده توسط غیر منتظره ای کم مردم در انتخابات.

قبل از فوریه 21 رای بود که به عنوان یک “شاهد” توسط ایالات متحده هزاران نفر از اصلاح طلبان و نسبی میانه رو و رد صلاحیت شده توسط hard-خط انتخابات مقامات ترک کمی شک و تردید به عنوان برندگان احتمالی.

ملی انتخابات کمیته گفت: در تاریخ 22 فوریه که آن را به حال شمارش آرا در 71 از 208 حوزه در سراسر ایران.

اسماعیل موسوی سخنگوی این کمیته گفت: مقامات انتخاباتی خواهد بود “سعی کنید به انتشار آمار و ارقام نهایی امشب و در صورتی که کار طول می کشد بیش از حد طولانی فردا [مارس 23].”

در حوزه که در آن نامزدها موفق به دریافت 20 درصد از آرا در یک انتخابات برگزار خواهد شد در ماه آوریل است.

وزارت کشور گفت که نامزدهای محافظه کار به رهبری محمد باقر باقر قالیباف بودند پیشرو در مسابقه برای تهران 30 کرسی مجلس.

Qalibaf سابق شهردار تهران و فرمانده نیروی هوایی در داخل قدرتمند سپاه (سپاه) است دیده می شود به عنوان نامزد نخست برای تبدیل شدن به بعدی مجلس.

رسانه های وابسته به محافظه کاران و تندروها بینی جارو پیروزی نامزدهای خود را.

به خبرنگار مهر که وابسته به سپاه پاسداران ادعا کرد نتیجه از 183 از 290 کرسی در مجلس تصمیم گرفته شده بود و گفت که محافظه کار و نامزد برنده خواهد بود 135 کرسی در حالی که اصلاح طلبان شد به امن 20 کرسی و مستقل 28.

در سال 2016 رای یک بلوک از اصلاح طلبان و معتدل و محافظه کاران برنده 41 درصد از 290 کرسی مجلس. تندروها برنده 29 درصد و مستقل در زمان 28 درصد است.

همه کسانی که برای انتخابات کاندیدا شد prescreened توسط یک گروه تندرو اسلامی روحانیون در شورای نگهبان که پاک 7,148 و نامزدهای رد صلاحیت برخی از 9,000 نامزدهای بالقوه.

نود یکی از اساتید خروجی مجلس از جمله افرادی بودند که رد شد. بسیاری از آنها میانه رو یا اصلاح طلب مجلس که در حمایت از تعامل با غرب است.

به دلیل disqualifications میزان مشارکت در انتخابات بود و انتظار می رود به پایین تر از حد معمول با وجود درخواست ایران برای رهبران شهروندان سر به پای صندوق های رای.

وزارت کشور که نظارت بر انتخابات را نشان نداد مشارکت مردم اما وجود دارد نشانه آن است که مشارکت رای دهندگان بود و غیر منتظره ای کم است.

مقامات سه بار تمدید رای گیری توسط یک مجموع از پنج ساعت اجازه می دهد تا مردم بیشتر به بازیگران برگه های رای. فردا گزارش داد که ده ها تن از تصویری گزارش ظاهرا نشان دادن تقریبا خالی مراکز رای دهی بودند که ارسال شده به رسانه های اجتماعی. آلمان dpa به نقل از خبرگزاری محلی در تهران عنوان کرد و گفت: بسیاری از ایستگاه های رای گیری خالی شد.

خبرگزاری فارس برآورد میزان مشارکت در 40 درصد در سراسر کشور و 30 درصد در تهران.

بریتانیا به روزنامه گاردین قرار داده و مشارکت مردم در تهران در 20-25 درصد است.

قبل از رای دادن مقامات ایران پیش بینی کرد میزان مشارکت حدود 50 درصد در مقایسه با 62 درصد در سال 2016 انتخابات پارلمانی است.

“چرا منتظر نتیجه’

گاردین به نقل از یک خریدار در تهران مرکزی عنوان کرد و گفت: “چرا ما باید منتظر نتیجه ؟ این یک نتیجه گیری و ثابت شده است در پیشبرد. آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند و ما فقط باید در ساخت یک زندگی است. ما سال بیشتر از [ایالات متحده] تحریم.”

انتخابات دیده می شد به عنوان یک آزمون از محبوبیت ایران محافظه کار روحانیت در آینده در یک زمان از خشم عمومی بیش از رسمی فساد در ایران بدتر شدن اقتصاد و تهران را از دست داده و به سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری ایرانی دفاع هوایی که به کشته و 176 نفر در هیئت مدیره.

مقامات ایرانی شدند با فشار دادن برای یک مشارکت بالا در میان نزدیک به 60 میلیون رای دهنده واجد شرایط به عنوان یک نشان از اعتماد به دولت و مشروعیت خود را در میان شهروندان است. پیش از رای آنها همچنین اظهار داشت که مشارکت بالا خواهد بود نشانه ای ofthe ناکارآمدی سیاست های آمریکا نسبت به ایران است.

بسیاری از فعالان از جمله برخی از زندانیان سیاسی به نام به حال در ایرانیان به تحریم انتخابات در اعتراض به آنچه آنها می گویند این است که “مهندسی انتخابات” و سخت سرکوب معترضان در ماه نوامبر و ژانویه.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo با انتقاد از انتخابات به عنوان یک “شاهد” و یک رای که “رایگان نیست و یا عادلانه است.” واشنگتن در 20 فوریه, تحریم های تحمیل شده بر پنج عضو از ایران شورای نگهبان و انتخابات هیأت نظارت سازند و آنها را از تقلب در انتخابات است.

ناظران گفته بود مردم در انتخابات می تواند متاثر از اطلاعیه ها از ایران مقامات بهداشتی از چندین عفونت و مرگ و میر مرتبط با کشنده coronavirus در ایران.

با گزارش RFE/RL رادیو فردا AFP dpa و سلامت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>