سرخوردگی Brews به عنوان مناطق روسیه محدود کردن فروش الکل

مسکو — مقامات محلی در سراسر روسیه در حال تلاش برای شناسایی و اجرای اقدامات لازم برای مبارزه با گسترش coronavirus. در علاوه بر این به اقامت در خانه سفارشات اجتماعی فاصله و محدودیت های دیگر بسیاری از مناطق معرفی شده اند و یا با توجه به محدودیت در فروش الکل.یک

حتی دولت فدرال به نظر می رسد از دو ذهن در مورد این مسئله است که حساس و مهم برای بسیاری از روس ها. شهروندان مسن به یاد داشته باشید یکی از رهبر اتحاد جماهیر شوروی میخائیل گورباچف حداقل محبوب اصلاحات: a botched هوشیاری کمپین که به شدت پیشتر فروش الکل در 1980s.

“هنگامی که یک فرد در انزوا و آنها هنوز هم عادی نیاز به انجام همه چیز به کار می کنند و این نیاز را می توان با جایگزین الکل” یوگنی Bryun اعتیاد مشاور سلامت وزارت بهداشت گفت: RFE/RL. “افراد تجربه اضطراب و افسردگی و برخی از مردم ممکن است به نوبه خود به الکل است. است که چرا اقدامات برای محدود کردن الکل به طور کامل توجیه می شود: هر گونه محدودیت در فروش منجر به کاهش در مصرف است.”

از سوی دیگر وزارت صنعت و تجارت با صدور سند اصرار مناطق نه برای محدود کردن فروش الکل فراتر از موجود فدرال هنجارهای “مگر اینکه مطلقا لازم است.”

“محدودیت های اضافی می تواند منجر به رشد غیر قانونی تولید الکل و فروش آن و همچنین به افزایش تنش های اجتماعی,” آوریل 3 سند می گوید.

قانون فدرال محدود فروش الکل به این دوره از ساعت 8 صبح تا 11 شب به مناطق حال رایگان را به شما معرفی واضح تر محدودیت. در اکثریت مسلمان چچن به عنوان مثال حتی قبل از coronavirus بحران الکل به طور قانونی در دسترس است تنها در یک فروشگاه در گروزنی پایتخت و تنها از ساعت 8 صبح تا 10 صبح

به عنوان یک نتیجه مقامات محلی شده است بتواند برای راه حل های خود را. در کورگن استان مسئولان باید به طور کامل ممنوع فروش الکل حداقل تا مارس 10 دوره که شامل روز و 9 مه روز پیروزی تعطیلات. این Zabaikalye منطقه در ابتدا نیز کاملا ممنوع کردن فروش الکل, اما پس از آن عقب نشینی و محدود آن را به فروش قبل از 6 بعد از ظهر Sverdlovsk منطقه Karelia Khakasia, Bashkortostan, Tyva, کمروف استان Sakha-Yakutia و دیگران همه معرفی به شدت محدود شده و ساعت برای فروش الکل در طول مستند دوره است.

‘دیوانه مست’

“هدف و اهداف محدودیت در فروش الکل معلوم نیست به, به عنوان مخالف به هدف مستند خود گفت:” آلکسی Potylitsyn یک وبلاگ نویس از پایتخت Khakasia, آباکان در جنوب سیبری مرکزی. “از جمله سفارشات صرفا مردم را عصبانی و تحریک مردمی خرابکاری.”

“مردم به خرید حقوقی الکل مورد ‘فقط در مورد’ و تا پایان گرفتن دیوانه مست و مصرف تمام ذخایر خود را راه قبل از آنها برنامه ریزی شده,” او گفت:.

ترکیبی از دولت و سیاست های جمعیتی تغییرات منجر به کاهش شدید مصرف الکل در روسیه بیش از دو دهه گذشته است. اما سوء استفاده از الکل باقی مانده است جدی و مشکل ملی و کشور در میان رهبران جهان از نظر تلفات مربوط به الکل به عنوان یک درصد از کل مرگ و میر.

Some say the regional bans have had little effect on sales of alcohol (file photo)


برخی می گویند منطقه ای ممنوع تا به حال اثر کمی در خرید و فروش الکل (عکس)

ساکن چیتا اداری مرکز Zabaikalye در شرق سیبری که خواسته می شود که تنها به سرگئی گفت که فروش الکل طور قابل توجهی افزایش یافته در شهرستان خود را زمانی که اقامت در خانه سفارشات برای اولین بار صادر شده است.

“ممنوعیت آمد و چون در آغاز قرنطینه سفارش…پلیس و بیمارستان ها در Chita مشغول به کار بودند مانند آنها را در آستانه سال جدید گفت: RFE/RL. “وجود دارد مقدار زیادی از الکل مربوط به صدمات و تصادفات ماشین. قبل از ممنوعیت [در الکل فروش] مردم آوردن cartloads از بطری های خانه از حقوقی فروشگاه ها.”

پس فروش ممنوع اعلام شد سرگئی گفت: آن را تا به حال اثر کمی دارد.

“ما به چنین محدودیت پس از فروش الکل شده است محدود شده است,” او گفت: RFE/RL. “اما شما می توانید خرید الکل در فروشگاه که فقط با چشم پوشی از تمام محدودیت ها. ما نمی باید یک مشکل با همسر الکل به دلیل آن است که بسیار آسان برای خرید عادی الکل غیر قانونی.”

ایرینا Kalderova کارآفرین در Chita, موافقت کرد و گفت که “در Chita هر کس می داند که در آن شما می توانید خرید الکل در طول زمان هنگامی که خرید و فروش ممنوع است.”

“من فکر نمی کنم فروش واقعی شده اند بسیار کاهش می یابد” Kalderova گفت. “این درست است که آنها شروع به فروش کردن کتاب. در Instagram, از آن آسان است برای پیدا کردن ارائه می دهد برای الکل, تحویل, اگر چه شما نمی توانید بگویید که ارائه شده است و یا جایی که آنها دریافت الکل از.”

خطوط شراب در ساعت

از قضا او افزود: از آنجا که مقامات ممنوع کردن فروش الکل پس از 6 بعد از ظهر “وجود صف های طولانی در فروشگاه در حال حاضر هر روز با شروع از 5:30.”

Sverdlovsk استان فرماندار یوگنی Kuivashev خود را توجیه محدودیت در فروش الکل با گفتن او دریافت شکایت های متعدد در مورد گروه های از مردم حلق آویز در اطراف در خارج از فروشگاه نوشیدن در شب.

“این نقض خود انزوا منظور لازم است که برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس نمی تواند موفق به ناراحتی ساکنان در نزدیکی ساختمان” Kuivashev نوشت: در Instagram

Sverdlovsk Governor Yevgeny Kuivashev (file photo)


Sverdlovsk فرماندار یوگنی Kuivashev (عکس)

دنیس Puzyrev اجرا می شود که یک تلگرام کانال در روسیه بازار مصرف الکل گفت: RFE/RL که در کشورهای دیگر تولید الکل از تعویض به تولید مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده که در خواست بزرگ هستند.

در روسیه گفت: این اتفاق به دلیل تولید نمی امن لازم است دولت مجوز. چندین تولید که در روند تقاضا باید گفت Puzyrev آنها به احتمال زیاد نمی خواهد کامل این روند تا زمانی که بدترین بیماری همه گیر است که بیش از در روسیه است.

در سرزمین کراسنویارسک فعالان جمع آوری کرده اند بیش از 250 صفحه از امضا در یک طومار خواستار فرماندار به فسخ خود را اعمال محدودیت بر فروش الکل.

“حسن نیت مقامات در یک قرنطینه سعی به باز کردن هر چه امکانات آنها می توانند و به لغو محدودیت” گفت: محلی فعال کمال Lebedev. “آنها می دانند که مردم با داشتن یک زمان سخت و نیاز به نوعی. اما برای دیگر مقامات قرنطینه فقط بهانه ای برای تعطیل کردن همه چیز و همه چیز را سختگیرانه تر.”

با این حال دیمیتری Kostyugin مطبوعاتی سخنگوی سرزمین کراسنویارسک فرمانداری گفت: RFE/RL که فروش محدودیت اتخاذ شد در پاسخ به درخواست از پلیس. به عنوان یک نتیجه Kostyugin گفت: الکل-جرایم مربوط در قلمرو گسترده کاهش بیش از 60 درصد در آوریل نسبت به مدت مشابه سال گذشته است. تعداد ارجاعات داده شده به مردم برای مصرف الکل در عمومی و یا برای مستی نیز به طور چشمگیری کاهش یافت, او گفت:.

بسیاری از فعالان در روسیه و دیگر کشورها هشدار داده اند که مستند شرایط می تواند تولید افزایش خشونت خانگی. آنا Rivina مدیر Nasiliyu.net (بدون خشونت) سازمان غیر دولتی گفت: RFE/RL که با توجه به آمار رسمی حدود 40 درصد از جرایم خشونت آمیز در روسیه رخ می دهد در درون خانواده است. اما او شک و تردید است که الکل ممنوع می توانید انجام دهید برای حل مشکل.

“این یک توهم است که فکر می کنم که همه خشونت خانگی متصل به الکل,” او گفت:. “ممنوعیت نمی تولید و در نتیجه ما نیاز داریم – نکته مهم و اساسی فرهنگ است.”

به هر حال او گفت: “در کشور ما حتی معقول ترین ایده می تواند پیچیده به چیزی غیر معقول است.”

نوشته شده توسط RFE/RL خبرنگار ارشد رابرت Coalson بر اساس گزارش از مسکو توسط RFE/RL خدمات خبرنگار الکساندر Litoy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>