آتش دوستانه حادثه کشته شدن 19 در ایران تمرین

نیروی دریایی ایران می گوید یکی از خود موشک زده است حمایت از کشتی در یک بازی دوستانه آتش حادثه در طی یک تمرین آموزشی در دریای عمان کشتار 19 و مجروح شدن 15 دیگر.

نیروی دریایی در بیانیه ای گفت در مارس 11 که این حادثه مربوط به یک شهرستان کنارک طی نور رگ رخ داده است یک روز زودتر در نزدیکی ایران شهرستان بندر جاسک از سواحل جنوبی جمهوری اسلامی ،

شمار کشته شدگان تیز بود تجدید نظر از آنچه گزارش شد فقط ساعت قبل, زمانی که رسانه های دولتی گفت: حداقل یک دریانورد کشته شد.

این semiofficial خبرگزاری ایسنا گزارش داد که کشتی شهرستان کنارک طی یک هندیجان-پشتیبانی از کشتی منتقل شده به یک اسکله در منطقه است.

هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از خدمه در هیئت مدیره کشتی در زمان حادثه.

در اوایل دولت کنترل تلویزیون گفت: در یک گزارش در سایت که شهرستان کنارک طی رگ زده شد پس از حرکت یک هدف عمل به آن مقصد و نه به اندازه کافی ایجاد فاصله بین خود و هدف.

برخی از گزارش ها گفت: شهرستان کنارک طی شده بود ضربه در دم توسط یک موشک شلیک شده از جماران ناوچه.

نیروی دریایی گفت که تا زمانی که یک “کامل” رسیدگی به این حادثه انجام شده است, “حدس و گمان” باید اجتناب شود.

این حادثه به شرح زیر ژانویه سقوط اوکراین هواپیمای جت مسافربری توسط سپاه (سپاه) که اعتراف به “غیر عمدی” عکسبرداری از هواپیما و گفت که در ایران دفاع هوایی در آماده باش پس از شلیک موشک در نیروهای ایالات متحده مستقر در عراق در اقدامی تلافی جویانه ایالات متحده ترور سپاه top ژنرال قاسم سلیمانی که شد کشته در حمله هواپیماهای بدون سرنشین روز قبل.

مه 10 آتش دوستانه حادثه می آید در میان تنش بین تهران و واشنگتن از جمله در خلیج فارس که در آن مقامات ایالات متحده را متهم به ایرانی و عروق “خطرناک و اذیت و آزار” روش توسط آمریکا کشتی.

“این واقعا نشان داد که وضعیت ایران هنوز خطرناک است چرا که حوادث و محاسبات غلط اتفاق می افتد” Fabian Hinz, یک کارشناس نظامی ایران در Middlebury موسسه مطالعات بین المللی در مونتری به نقل از به نقل از نیویورک تایمز.

“آن را نمی دهد اعتماد به نفس در مورد ثبات خلیج فارس” Hinz اضافه شده است.

در آوریل 22, رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ناگهان توییتی که او دستور نیروی دریایی ایالات متحده “به شلیک کردن و نابود کردن هر و همه ایرانی gunboats اگر آنها آزار و اذیت ما کشتی در دریا.”

تنش ها را افزایش بین دو طرف پس تهمت خروج ایالات متحده از یک 2015 ایران و reimposition از تحریم هایی که فلج اقتصاد ایران.

با گزارش ایسنا پس تسنیم رویترز و نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de