خانه آزادی اروپا و آمریکا دموکراتیک شکست’ در سراسر اروپا و اوراسیا

در آخرین گزارش خود آمریکا مبتنی بر دموکراسی نظارت بر آزادی و عربستان از یک “خیره کننده دموکراتیک تفکیک” در سراسر اروپای مرکزی و بالکان و اوراسیا به عنوان بسیاری از رهبران منطقه در تلاش برای انجام دور با هر گونه باقی مانده چک در قدرت خود را.

“تعداد فزاینده ای از رهبران در مرکز و شرق اروپا کاهش یافته است و حتی تظاهر که آنها با قوانین بازی دموکراسی است. آنها آشکارا حمله به نهادهای دموکراتیک و در حال کار برای محدود کردن آزادی های فردی” این گروه می گوید در آن سالانه سازمان ملل در حمل و نقل از گزارش منتشر شده در مارس 6.

این گزارش می گوید این حملات در نهادهای دموکراتیک می تواند شتاب در حال انجام coronavirus همه گیر اما خانه آزادی رئیس جمهور مایکل Abramowitz گفت: بحران بهداشت و درمان نیز ایجاد یک “نقطه عطف” و پس از آن همه چیز می تواند تبدیل به بسیار بدتر و یا دموکراسی می تواند احیا شود.

امید است که این تجربه از این بیماری همه گیر “را نشان دادن اهمیت شفاف و پاسخگو حکومت و تسریع خواسته های جدید برای تغییر” Abramowitz گفت.

خانه آزادی می گوید که تعدادی از دموکراسی در 29 کشور پوشش داده شده در این گزارش است که در پایین ترین نقطه آن تا کنون فقط در 10.

کلی دموکراسی نمره برای منطقه به طور متوسط از تمام کشورهای مورد بررسی کاهش یافته است برای 16 سال در یک ردیف.

این گزارش می گوید که لغزش از اصلاحات دموکراتیک نشان داده شده است از طریق دستکاری در انتخابات چارچوب است که به استفاده ناروا به امتیازهای اعضاء شده اند که در کنار مخالفت با تحریم و لام مبارزات علیه رسانه های مستقل و جامعه مدنی.

همچنین می گوید: قوه قضاییه و حاکمیت قانون را تبدیل به هدف در بسیاری از کشورها از طریق این مانور به عنوان بسته بندی دادگاه با وفاداران و اتخاذ قوانین محدود کننده که انجام دور با استقلال قضایی.

این گزارش قضایی چارچوب و استقلال دسته تا به حال بیشترین تعداد از کاهش شش کشور ثبت زوال: جمهوری چک, گرجستان, لتونی, مونته نگرو و لهستان و اسلواکی.

‘هیبرید رژیم’

گزارش شناسایی چندین کشور شده اند که کاهش داد و با توجه به یک امتیاز دموکراتیک در حال پیشرفت است. آن را می گوید لهستان کاهش یافته است از گروه تثبیت دموکراسی است و در حال حاضر دارای یک semiconsolidated دموکراسی است.

مجارستان صربستان و مونته نگرو همه چپ دسته از دموکراسی به طور کامل و در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان دولت انتقالی/هیبرید رژیم.

گزارش مجرد از مجارستان عضو اتحادیه اروپا به عنوان بزرگترین افت ثبت شده در 25 سال پس از خانه آزادی منتشر شده آن برای اولین بار سازمان ملل در حمل و نقل گزارش.

در این کشور دموکراسی نمره شده در شیب کاهش در دهه گذشته و در این گزارش توضیح نخست وزیر ویکتور اوربان به عنوان یک رهبر است که “کاهش یافته است تظاهر به احترام به نهادهای دموکراتیک.”

به طور مشابه, لهستان نیز یک کشور عضو اتحادیه اروپا نقل مکان کرد رو به پایین تبدیل شدن به یک semiconsolidated دموکراسی تا حد زیادی به دلیل ضرر و زیان قضایی در چارچوب و استقلال در طول پنج سال گذشته.

این گزارش همچنین اشاره می کند که در روسیه است که طبقه بندی به عنوان یک رژیم اقتدارگرا رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اصلاحات در قانون اساسی است که اگر اجرا شود که اجازه می دهد او را به حفظ پست خود را فراتر از دو واژه “نشان دادن یک تحقیر برای حاکمیت قانون و اصول قانون اساسی دولت است.”

Theere شد تحولات مثبت در برخی از نقاط از جمله در کوزوو تنها کشور برای تضمین سود در هر یک از پنج سال گذشته و در شمال مقدونیه که دیدم چند نمره پیشرفت.

ارمنستان نیز به دست آورد که بالاترین نمره را بر اساس پیشرفت های مربوط به انتخابات و فساد

ملی اوکراین دموکراتیک حکومت نمره شاهد بهبود کمی و ازبکستان مبارزه با فساد نمره بهبود یافته از پایین سنگ بر اساس تلاش های اخیر برای ریشه کن کردن خرده پیوند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de