خانه آزادی Assails روسیه و ایران برای اعتراض به سرکوب بلکه Raps آمریکا

واشنگتن — خانه آزادی است هزینههای سرکوب معترضان در “اقتدارگرا متحده” روسیه و ایران, اما آن را نیز مورد انتقاد قرار سنتی مدافعان دموکراسی-از جمله ایالات متحده — برای تبدیل پشت خود را در سنتی حفاظت از نقش ها به دنبال “پوپولیستی دستور کار است.”

در آن گزارش سالانه منتشر شده در مارس 4, واشنگتن مبتنی بر حقوق بشر دیده بان همچنین گفت که دو بار به عنوان بسیاری از کشورهای دچار موانع مربوط به حقوق سیاسی و آزادی های مدنی در سال 2019 از آن سود مارک آنچه از آن به نام “14 سال متوالی از وخامت جهانی آزادی است.”

این کشور به کشور بررسی با عنوان یک رهبر مبارزه برای دموکراسی گفت: شمال مقدونیه رتبه در میان ملل ضبط بزرگترین دستاوردهای نمرات برای حقوق و آزادی های, و آن را نیز ذکر شده امیدوار علائم با رهبران جدید اوکراین و ارمنستان.

آن گفت: در عین حال که از 49 کشور ذکر شده به عنوان “آزاد نیست” ترکمنستان و تاجیکستان رتبه در میان 10 بدترین.

“دموکراسی تحت حمله در سراسر جهان و اثرات مشهود نیست فقط استبدادی در کشورهای مانند چین و روسیه و ایران بلکه در کشورهایی با سابقه طولانی در خصوص حمایت از حقوق اساسی و آزادی” در این گزارش است.

“دیکتاتورها زحمتکش به مهر کردن آخرین بقایای داخلی مخالفت و گسترش مضر نفوذ به گوشه و کنار جهان ،

“در همان زمان بسیاری از آزادانه انتخاب رهبران به طور چشمگیری کاهش نگرانی های خود را به یک blinkered تفسیر از منافع ملی است. در واقع چنین رهبران-از جمله مدیران ارشد ایالات متحده و هند دو کشور دموکراسی — به طور فزاینده ای تمایل به شکستن نهادی پادمان و بی اعتنایی به حقوق منتقدان و اقلیت ها به عنوان آنها خود را دنبال کنند پوپولیستی دستور کار است.”

در روسیه این گزارش گفت: حاکم روسیه متحد حزب برنده تمام سال را به فرمانداری انتخابات عمدتا با جلوگیری از عملی نامزدهای اپوزیسیون از در حال اجرا.

“حتی در مسکو انتخابات شورای شهر که ویژه موفق استراتژیک-رای گیری کمپین سازماندهی شده توسط مخالف رهبر آلکسی Navalny آرا از دست رفته توسط ایران و روسیه تا حد زیادی رفت و به کرملین تایید جایگزین.”

این گزارش نیز گسله انتخابات پارلمانی در بلاروس و ازبکستان گفت: آنها “نیز بسته از هر گونه واقعی مخالف است.”

در قزاقستان آن اشاره کرد که دیرین رئیس جمهور نورسلطان نظربایف انتقال قدرت اما افسوس می خورد که از آن رفت و به دست برداشت جانشین Qasymzhomart Toqaev, “از طریق یک انتخابات تقلب” و با خشونت سرکوب کرد رخ داده است که تظاهرات شروع شد و در برابر حرکت می کند.

خانه آزادی همچنین گفت که در مونته نگرو و صربستان “مستقل روزنامه نگاران اپوزیسیون و دیگر درک دشمنان دولت در مواجهه مداوم آزار و اذیت و ارعاب و گاهی اوقات خشونت” حرکت می کند و منجر به تظاهرات بزرگ در هر دو کشور.

هنوز این گزارش ذکر شده برخی از نشانه های امیدوار در منطقه و در داخل اتحاد جماهیر شوروی سابق (persian).

آن گفت که “با وجود این تصویر تیره و تار به طور کلی برخی از نشانه های مثبت مشهود بود در چندین منطقه را “تا حدودی آزاد” محیط.”

تازه انتخاب رهبران که آمد به دفتر به عنوان نامزد اصلاحات-از جمله نخست وزیر Nikol Pashinian ارمنستان و رئیس ولدیمیر Zelenskiy اوکراین — “در زمان گام های اولیه برای ریشه کن کردن kleptocratic نیروهایی که به مدت طولانی مانع خود را در کشورهای دموکراتیک آرمان” با توجه به گزارش.

در ایران, این گزارش گفت: نیروهای امنیتی به کشته شدن صدها نفر و بازداشت هزاران نفر “در یک پیشنهاد به مهر antigovernment تظاهرات” در ماه نوامبر.

آن گفت: مقامات وجود دارد “تنظیم یک نگرانی جدید با سابقه ای نزدیک به کامل قطع اینترنت که سرکوب پوشش رسانه ای و معمولی ارتباطات در طول بحران.”

قومی و مذهبی و دیگر گروه های اقلیت را متحمل فشار از دولت سوء استفاده در هر دو دموکراسی و استبدادی متحده در این گزارش گفت:.

آن گفت: دولت نارندرا نخست وزیر هند قرار گرفته و آن “ملی هندو دستور کار به یک سطح جدید” مؤثر در بخش های مختلف از آن جمعیت مسلمان “تهدید دموکراتیک آینده یک کشور طولانی دیده می شود به عنوان یک پتانسیل سنگر آزادی در آسیا و جهان است.”

آن را به نام چین درمان آن Uyghurs و دیگر عمدتا مسلمان ترک زبان مردم بومی در استان سین کیانگ “یکی از ماه ترین, مخوف, نمونه های داخلی سرکوب” برچسب آن را یک کمپین “فرهنگی نابودی.”

این گزارش با انتقاد از ایالات متحده, که در آن گفت: طرفداران دموکراسی به طور سنتی تبدیل شده اند را برای پشتیبانی.

آن گفت: دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست خورده است را به نمایشگاه سازگار تعهد به یک سیاست خارجی مبتنی بر اصول دموکراسی و حقوق بشر است.

در این گزارش گفت که در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم کرده “استبدادی نقض حقوق بشر” در کشورهایی مانند ایران و ونزوئلا “او عذر نقض آشکار سنتی امنیت شرکای مانند ترکیه و مصر است.”

“او نیز با توجه به تصویب و به استبدادی رهبران که او امیدوار است به خواستگاری دیپلماتیک از جمله ولادیمیر پوتین از روسیه و کیم جونگ سازمان ملل متحد در کره شمالی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>