سابق جهان دو و میدانی رئیس دادگاه بیش از دوپینگ Coverup

رئیس سابق حاکم بدن از جهان دو و میدانی است که در دادگاه پاریس به اتهام فساد مالی و پول شویی مربوط به یک رسوایی دوپینگ.

دادستان ادعا لامینه Diack بینی پرداخت در مجموع بیش از $3.3 میلیون نفر از ورزشکاران روسی برای سرپوش گذاشتن بر اتهامات مشکوک به دوپینگ و اجازه می دهد که ورزشکاران برای ادامه رقابت.

او متهم است با دادن و گرفتن رشوه, نقض اعتماد و سازماندهی پول شویی و رو به یک پتانسیل 10 سال حبس.

این رسوایی باعث شد تیم روسیه ممنوع بودن از تابستان 2016 بازی های المپیک و بازی های المپیک زمستانی 2018.

Diack که تبدیل 87 در ژوئن 7, تخلف را رد کرده است. وکلای او باید گفت که این اتهامات بی اساس است. جلسه تنظیم شده است به آخرین تا 18 ژوئن در پایتخت فرانسه.

رئیس ریاست انجمن بین المللی فدراسیون دو و میدانی (IAAF) در حال حاضر جهانی دو و میدانی برای 16 سال تا سال 2015.

محققان فرانسوی در مالی ملی دادستانی توصیف یک وب فساد در جهان دو و میدانی تحت رهبری او.

محاکمه شده بود با توجه به در ماه ژانویه آغاز شد اما به تعویق افتاد و پس از اسناد جدید شامل از شهادت پسرش و شرکت متهم پاپا Massata Diack بودند به دادگاه ارائه. جوان Diack مشغول به کار به عنوان یک مشاور بازاریابی برای IAAF.

سنگال حاضر به استرداد پاپا Massata Diack که حاضر به همکاری با مقامات فرانسوی. او نیز به اتهام پول شویی و فساد و نقض اعتماد با توجه به کیفرخواست و محاکمه غیابی.

سابق فدراسیون دو و میدانی رئیس و IAAF خزانه دار والنتین Balakhnichev و روسیه سابق-میانه-مربی فاصله آلکسی Melnikov نیز در انتظار محاکمه به صورت غیابی.

یکی دیگر از co-متهم حبیب Cisse که در خدمت به عنوان Diack حقوقی مشاور در IAAF است که مظنون به داشتن عمل به عنوان واسطه بین IAAF و فدراسیون دو و میدانی و پس از دریافت صدها هزار دلار است.

این مورد است که دنبال شده توسط مقامات فرانسوی به دلیل اتهام پول شویی اتفاق افتاده در فرانسه که در آن لامینه Diack شده است تحت بازداشت خانگی پس از تحقیقات آغاز شد.

با گزارش خبرگزاری فرانسه و رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>