سابق اوکراین شبه نظامی رهبر قرار داده و تحت بازداشت خانگی در بحبوحه تظاهرات خشونت

کیف — یک دادگاه در کیف قرار داده شده تحت بازداشت خانگی جنجالی رهبر سابق یک راست اوکراین گروه شبه نظامی مظنون به قتل عمد و در اختیار داشتن غیر قانونی تیغه سلاح در قتل یک مرد او مدعی شد در دفاع از خود.

پس از تظاهرات خشونت آمیز با هواداران خود در خارج از منطقه شوچنکو دادگاه در اواخر ژوئن 15 که Serhiy Sternenko که یک بار چراغ سمت راست بخش گروه در شهر Odesa باقی خواهد ماند و تحت بازداشت خانگی به مدت 60 روز به عنوان تحقیقات به بالا با مشخصات مورد ادامه دارد.

پلیس گفت که پنج تن از تظاهر کنندگان بازداشت شدند.

قانونگذار روم Lozynskiy که به محل تظاهرات گفت: پلیس اجازه نمی دهد او را به ملاقات با بازداشت افراد و ضرب و شتم او.

پس از عکس ها و فیلم های آنلاین به نظر می رسد نشان پلیس ضرب و شتم تظاهر کنندگان کیف مقامات پلیس گفت: در 15 ژوئن آنها تا به حال راه اندازی یک تحقیقات داخلی.

Police beat a protester in Kyiv on June 15.


پلیس ضرب و شتم یک معترض در کیف در ماه ژوئن 15.

Sternenko بود مورد حمله دو مرد در اواخر شب در مه 26, 2018 در حالی که راه رفتن با دوست دختر خود را. او مبارزه کردن حمله و رنج های متعدد آسیب به سر و یک برش به بازوی خود را در روند. Sternenko مجروح شدن یکی از مهاجمان که بعدا در بیمارستان درگذشت.

Sternenko و حامیان او اصرار داشت که آن را دفاع از خود. اما محققان می گویند که پس از Sternenko دفاع از خود را با استفاده از چاقو به او حمله از صحنه فرار کرد.

Sternenko که زندگی و سلامت بودند دیگر در معرض خطر و سپس بنا به گزارش تعقیب یکی از آنها و با ضربات چاقو او را چندین بار تحمیل زخم که منجر به مرگ این مرد محققان می گویند.

حمله سوم در برابر Sternenko در سه ماه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de