نیویورک (AP) — سابق اوکراین سفیر ماری Yovanovitch های حرفه ای دیپلمات که در طول جلسات استیضاح از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه یک حساب سرد اتهام تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن و متحدان خود را یک معامله کتاب.

Houghton Mifflin Harcourt کرد به گزارش آسوشیتد پرس که آن را به دست آورده بود Yovanovitch را برنامه ریزی خاطرات در حال حاضر untitled. به گفته ناشر این کتاب را اثری زندگی حرفه ای طولانی خود از موگادیشو سومالی به کیف و “در نهایت بازگشت به واشنگتن — که در آن به وحشت او در بر داشت یک نظام سیاسی احاطه شده توسط بسیاری از چالش های او تا به حال حرفه ای خود را صرف مبارزه با خارج از کشور.”

“Yovanovitch کتاب ارائه خواهد شد اشاره کرد و تأملاتی در مسائل مقابله با امریکا امروز و افکار خود را در چگونه ما می توانیم ساحل تا ما دموکراسی” Houghton Mifflin Harcourt گفت: در یک اطلاعیه.

شرایط مالی اعلام نشده اما دو نفر آشنا با معامله گفت: AP که این توافقنامه به ارزش هفت ارقام حتی اگر این کتاب است که انتظار نمی رود تا بهار 2021 ماه پس از این سقوط می کنند. آنها مجاز به بحث در مورد مذاکرات صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به بحث در مورد شرایط مالی. Yovanovitch نشان داده بود نیزه ادبی آژانس که در آن دیگر شامل مشتریان سابق FBI مدیر James Comey سابق و مشاور امنیت ملی, جان بولتون.

“سفیر Yovanovitch تا به حال 30 سال کار حرفه ای خدمات عمومی در بسیاری از نقاط با درس های بسیاری کشیده می شود. این در مورد خیلی بیشتر از فقط جنجال های اخیر گفت: Houghton Mifflin معاون ارشد رئیس جمهور و ناشر بروس نیکولز در پاسخ به یک سوال در مورد همین کتاب بود که از این سال است.

Yovanovitch گفت: خانه محققان سال گذشته که مقامات اوکراین تا به حال به او هشدار داد در پیش است که رودی جولیانی و دیگر تهمت خودی برنامه ریزی شد به “انجام کارهایی از جمله به من” و “به دنبال صدمه دیده است” ، تحت فشار قرار دادند از کار او پیش از آن در سال 2019 در مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات او شهادت داد که یک مقام ارشد اوکراین رسمی به او گفت که “من واقعا نیاز به سازمان دیده بان من است.”

Yovanovitch بود به یاد می آورد از کیف به عنوان جولیانی فشرده مقامات اوکراین به بررسی بی پایه و اساس فساد در برابر دموکرات جو بایدن و پسر او شکارچی بود که درگیر با Burisma گاز شرکت وجود دارد. بایدن معاون سابق رئیس جمهور است که یک مدعی برای سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری.

با توجه به کاخ سفید متن تهمت گفت اوکراینی رهبر ولدیمیر Zelensky تابستان گذشته که Yovanovitch “بود خبر بد و مردم او در برخورد با در اوکراین شد خبر بد.”

این اتهامات که مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار اوکراین به بررسی یک حریف سیاسی منجر به استیضاح در ماه دسامبر در دو فقره دموکراتیک-اجرا خانه. در اوایل این ماه جمهوریخواه-اجرای سنا تبرئه او در هر دو فقره.

Yovanovitch, 61 منصوب شد سفیر ایران در اوکراین در سال 2016 توسط رئیس جمهور باراک اوباما. او به تازگی داده شد Trainor جایزه یک افتخار برای دیپلماسی بین المللی ارائه شده توسط دانشگاه جورج تاون و در حال حاضر غیر مقیم همکار در جورج تاون موسسه برای مطالعه دیپلماسی است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de