سابق روسیه افسر پلیس مظنون در بازداشت های غیر قانونی از روزنامه نگار Remanded در بازداشت

سابق روسیه افسر پلیس مظنون به سفارش کاشت مواد مخدر در تحقیقی روزنامه نگار ایوان Golunov سال گذشته بوده است remanded در بازداشت است.

شهر مسکو دادگاه در تاریخ 11 مارس را رد کرد و ایگور Lyakhovets’ درخواست انتقال او را به خانه بازداشت و یا آزادی او به قید وثیقه.

Lyakhovets و چهار دیگر سابق مسکو, افسران پلیس, اکبر Sergaliyev روم Feofanov, Maksim Umetbayev و دنیس Konovalov بازداشت شدند on ژانویه 29 به عنوان مظنون در مورد بالا مشخصات که موجب اعتراض عمومی در ژوئن 2019.

یک روز بعد آنها به اتهام سوء استفاده از خدمات و وظایف جعل مدارک و غیر قانونی دست زدن به مواد مخدر.

Konovalov که متهم است با جعل اسناد و مدارک مربوط به کاوشگر منتقل شد و به حبس از یک بازداشتگاه در ماه فوریه پس از او ساخته شده است یک معامله با محققان و شهادت در دادگاه است که سابق خود را برتر Lyakhovets بود دستور داد او را به کشت مواد مخدر در این خبرنگار.

قبلا در تاریخ 11 مارس در شهر مسکو دادگاه حکم داد که Maksim Umetbayev نیز همچنان در بازداشت هستند.

تصمیم گیری در تجدید نظر توسط Sergaliyev و Feofanov که همچنین درخواست انتقال تحت بازداشت و یا آزادی وثیقه در حال انتظار.

37 ساله Golunov که با این نسخهها کار برای لتونی-بر اساس اطلاعات خروجی Meduza دستگیر شد و در ماه ژوئن در مسکو به اتهام اقدام به فروش غیر قانونی مواد مخدر.

او منتشر شد و چند روز بعد پس از اتهامات عنوان شده بودند کاهش یافته است پس از اعتراض عمومی. این مورد موجب یک تحقیق به بازداشت بیش از اتهامات و نیز به همین دلیل Golunov دچار کبودی کاهش تصادم و یک دنده شکسته در هنگام مصیبت.

در اواسط ماه جولای افسران پلیس که بازداشت Golunov از کار اخراج شدند همراه با سرپرست خود را برای نقض روزنامه نگار حقوق.

پس از Golunov آزادی ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اخراج سرگرد ژنرال یوری Devyatkin رئیس پلیس مسکو وزارت مبارزه با مواد مخدر با ریاست و عمده ژنرال آندره Puchkov رئیس پلیس در مسکو غربی اداری منطقه بیش از این مورد است.

مقامات اعلام کرد در ماه نوامبر که در این مورد شده است, طبقه بندی تصمیم به شدت انتقاد توسط Golunov وکلا که به نام این حرکت را تلاش برای سرپوش گذاشتن بر “بازداشت غیر قانونی” از مشتری خود را.

بسیار نادر حرکت دادستانی مسکو غربی منطقه عذرخواهی به Golunov در ماه فوریه به صورت غیر قانونی خود را تعقیب.

با گزارش TASS, اینترفاکس و Rapsinews

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de