سابق فرانسه نخست وزیر و رفتن به دادگاه برای تقلب

پاریس (AP) — او می توانست رئیس جمهور فرانسه است. در عوض نخست وزیر سابق فرانسوا Fillon است که در جریان محاکمه به صورت اتهام تقلب پس از او با استفاده از بودجه عمومی برای غنی پرداخت همسر و فرزندان خود را برای کار آنها گفته هرگز انجام شده است.

محاکمه آغاز و تا روز دوشنبه برنامه ریزی شده است به آخرین تا مارس 11 اما آن ممکن است به سرعت به حالت تعلیق تا روز چهارشنبه در درخواست از Fillon دفاع تیم همبستگی با وکلا اعتصاب در برابر رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی بحث اصلاحات در حقوق بازنشستگی.

Fillon مشکوک است با توجه به داشتن شغل به عنوان مجلس مشاوران شامل هیچ پایدار کار به همسر او و دو نفر از فرزندان خود را از سال 1998 تا 2013. در مجموع دستیار کار آورده خانواده بیش از 1 میلیون یورو ($1.08 میلیون).

هنگامی که پیشتاز در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری Fillon, 65, تخلف را رد کرده است.

رسوایی ساخته شده است که تیتر در رسانه های فرانسه تنها سه ماه قبل از 2017, رای, خرد محافظه کار و نامزد انتخاباتی و اجازه نامزد میانه رو پاکسازی برای به دست آوردن شتاب.

Fillon شده است متهم با سوء استفاده از بودجه عمومی دریافت پول از سوء استفاده از بودجه عمومی و سوء استفاده از دارایی های شرکت. چهره او به ده سال زندان و 1 میلیون یورو خوب است.

همسرش پنه لوپه Fillon شده است شارژ بیشتر به عنوان یک شریک.

سابق مجلس, Marc Joulaud نیز می رود در دادگاه برای سوء استفاده از بودجه عمومی پس از او گفته او را جعلی و کار به عنوان یک مشاور از سال 2002 تا سال 2007 در حالی که شوهر او wasminister.

Fillon و Joulaud هر دو به حال دیگر مجلس دستیاران.

علاوه بر این اتهامات نیز پوشش یک قرارداد است که اجازه پنه لوپه Fillon به کسب 135.000 € در سال 2012-2013 به عنوان یک مشاور برای یک مجله ادبی متعلق به یکی از دوستان شوهرش — همچنین ادعایی جعلی است. مجله صاحب Marc de Lacharriere, pled گناه و داده شد به حالت تعلیق در هشت ماه حکم زندان و جریمه 375,000 یورو در سال 2018 است.

Fillon گفت: در ماه گذشته در فرانسه 2 تلویزیون که همسرش در کار بود و نه جعلی. “او اولین و مهم ترین دستیار,” او گفت:. “شواهد تولید خواهد شد در طول محاکمه.”

در 151 صفحه سند دیده می شود توسط آسوشیتد پرس سفارش مورد محاکمه تحقیقی قضات گفت: این کاوشگر نشان داد که پنه لوپه Fillon فعالیت های همسو با سنتی نقش رسمی انتخاب می شوند شریک — اما به هیچ وجه معادل آن به وظایف مجلس دستیار.

دفاع وکلا ارائه شده حدود 500 اسناد آنها می گویند مربوط به پنه لوپه Fillon کار است.

“این اسناد نشان نمی دهد هر چیزی و یا فقط تایید گمراه کننده تفسیر متشکل در تماس کار مجلس بدیهی ترین فعالیت های خود را” تحقیقی قضات نوشت.

این تحقیقات همچنین نشان داد که دستمزد از کودکان را به اتهام شغل خوب پرداخت و اعلام کرد به عنوان تمام وقت و مشاوران و پرداخت شد به مشترک حساب بانکی از فرانسوا و پنه لوپه Fillon.

مجلس شورای ملی پیوست, دادرسی مدنی به عنوان یک شاکی به درخواست بازپرداخت.

Fillon محکوم کرد و این مورد به عنوان یک “ترور سیاسی” پس از آن نازل شد در ژانویه 2017, زمانی که فرانسه تحقیقی روزنامه Le Canard Enchaine اولین گزارش پنه لوپه Fillon ادعایی جعلی است.

او ادامه داد: انتخابات ریاست جمهوری با وجود تحقیقات قضایی اما تصویر او به عنوان جدی و صادقانه سیاستمدار با یک تمرکز قوی بر ارزش های خانواده به طور جدی آسیب دیده است. Fillon حذف شد از این مسابقه پس از اتمام سوم در دور اول پشت پاکسازی و راست مارین لوپن.

ویلز متولد پنه لوپه Fillon همیشه نگه داشته و مشخصات پایین. در سال 2007 در مصاحبه با روزنامه انگلیسی ساندی تلگراف او در معرفی خودش به عنوان یک زن خانه دار اختصاص داده شده به بالا بردن فرزندان.

او گفته محققان که او نقش اصلی بود برای رسیدگی به شوهرش ایمیل خود را در خانه مانور در نزدیکی یک شهر کوچک در روستایی در غرب فرانسه, Sable-sur-Sarthe که در آن Fillon برای اولین بار انتخاب شدن به مجلس در سال 1981 در سن 27 سالگی.

Fillon به عنوان نخست وزیر ایران در دوران ریاست جمهوری نیکولا سارکوزی از سال 2007 تا 2012. او همچنین یک مقام دولتی تحت قبلی رئیس جمهور فرانسوا میتران و ژاک شیراک.

مورد آمد در میان یک سری از رسوایی که باعث پاکسازی دولت به تصویب یک قانون به معنای پاک کردن اخلاق در سیاست است. یک اندازه گیری ممنوعیت نمایندگان مجلس و اعضای دولت از استخدام اعضای خانواده.

Fillon در حال حاضر با این نسخهها کار برای یک شرکت مدیریت دارایی. او گفت: در ماه گذشته که او نمی خواهد تلاش سیاسی گشت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>