ایروان — سابق ارمنستان نماینده مجلس که به رهبری این کشور در فوتبال حاکم بر بدن منتشر شد سه ساعت پس از گرفته شدن به بازداشت پلیس به ظن غیر قانونی در اختیار داشتن و حمل سلاح گرم و مهمات.

پس از آزادی در فوریه 4, روبن Hayrapetyan به نام خود بازداشت یک عمل یک سرکوبگر دولت و تلاش مقامات برای ارعاب او.

“آنها سعی در ترساندن من, اما آنها درک نمی کنند که یکی از چیزهایی که افرادی مثل من نمی ترسم که به راحتی مانند این که” Hayrapetyan خبرنگاران گفت: در یک جلسه. “حتی اگر آنها ریختن بتن در من…[پلیس] می دانم که من را بریزید و آن را روی آنها پاک و پا بر روی آنها است که برای اطمینان حاصل کنید.”

پیش از آن در روز وکیل خود به خبرنگاران گفت که افسران پلیس در ماسک بازداشت Hayrapetyan بود که یک عضو پارلمان در سابق حاکم حزب جمهوریخواه و توقیف دو از وسایل نقلیه خود را.

مقامات چندین باز کردن پرونده های جنایی به اتهام نقض حقوق بشر در ارمنستان فدراسیون فوتبال (FFA) در طول Hayrapetyan زمان تصدی به عنوان سر خود را بین سال های 2002 و 2018.

در پایان سال گذشته پلیس حمله کردند و عمارت خود را به عنوان بخشی از تحقیقات به اتهام مقیاس بزرگ اختلاس جعل اسناد و مدارک توسط یک گروه از مردم سوء استفاده از قدرت توسط کارکنان تجاری و یا سازمان های دیگر و همچنین رسمی سهل انگاری.

Hayrapetyan شده است سوال به عنوان شاهد و نه به عنوان یک مظنون در پروب وکیل ادگار Dzhanoyan گفته است.

یکی از دوستان سابق رئیس جمهور سرژ سرکسیان بالا-مشخصات تاجر گفت که او مجوز حمل و دارای سه سلاح گرم است و پلیس نمی پیدا کردن سلاح های غیرقانونی در خود فرد است.

وکیل او در فوریه 4 گفت: پلیس باید نه بازگشت دو توقیف وسایل نقلیه.

در دسامبر 2018, حزب جمهوری خواه موفق به رسیدن به آستانه برای کرسی ها در انتخابات پارلمانی است. پس از تغییر در رهبری این کشور Hayrapetyan انتقاد کرده است که دولت جدید به ریاست نخست وزیر Nikol Pashinyan.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de