سابق وزیر دفاع ارمنستان به اتهام اختلاس

ایروان — سابق ارمنستان وزیر دفاع تازه ترین گزارش خبرنگار Ohanian شده است به اتهام اختلاس بیش از 2 میلیون دلار ارزش بودجه دولت در زمان تصدی خود را.

Ohanian بود ممنوع از خروج از کشور در حالی که در انتظار محاکمه سخنگوی دولت خدمات تحقیقات گفت: RFE/RL در مارس 4.

این سخنگوی مارینا Ogandzhanyan اضافه شده است که تحقیقات در حال انجام است به عنوان “اقدامات گرفته برای روشن شدن دایره تمام افراد” درگیر در این پرونده که مربوط به فروش اموال دولتی در زیر قیمت بازار.

Ohanian خدمت به عنوان وزیر دفاع از سال 2008 تا سال 2016.

او نیز تحت بررسی برای امکان اعمال غیر قانونی در طول حوادث در ماه مارس سال 2008 زمانی که 10 نفر کشته شدند در درگیری میان پلیس و معترضان پس از انتخابات مناقشه آمیز.

Ohanian رد اتهامات در هر دو مورد.

او در میان ده ها تن از مقامات سابق از جمله رئیس جمهور سابق رابرت Kocharian که در مواجهه با اتهامات مختلف و در انتظار محاکمه است.

Kocharian تکذیب تخلف است.

رئیس جمهور سابق سرژ Sarksian که موفق Kocharian در حال بررسی پرونده به اتهام اختلاس حدود 1 میلیون در بودجه دولت و سوء استفاده از قدرت.

تظاهرات فوران در مارس 2018 پس از Sarksian reneged در یک وعده برای تبدیل شدن به نخست وزیر پس از دو دوره متوالی به ریاست جمهوری شرایط است.

تحت حکومت Sarksian و متحدان سابق منتقدان گفت: آنها را پایمال کرده و درگیر در مقیاس بزرگ فساد و سوء مدیریت دولت.

آنها انکار آن اتهامات.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>