واکسن نمی تواند نتایج مثبت کاذب برای COVID-19

سریع نگاهی به

ویروسی ادعا در Facebook به اشتباه می گوید کاربران است که “شما را تست مثبت” برای COVID-19 اگر “شما بدست آنفولانزا در طول ده سال گذشته.” واکسن و کارشناسان بیماری های عفونی به ما گفت که نادرست و غذا و دارو می گوید این نبوده است ولی در هر مجاز آزمون.


داستان کامل

کاربران رسانه های اجتماعی در حال گسترش یک بی اساس ادعا می کنند که واکسن آنفولانزا منجر به مثبت کاذب تست نتیجه برای COVID-19.

“اگر شما تا به حال واکسن آنفولانزا در شما خواهد شد به احتمال زیاد مثبت کاذب در covid19 آزمون” یک Facebook پست ادعا می کند. پست های دیگر اظهار می کنند: “اگر شما بدست آنفولانزا در طول ده سال گذشته شما را تست مثبت برای ووهان فشار از Covid-19 آنفولانزا.”

که به غلط به گفته کارشناسان در واکسن ها و بیماری های عفونی و آژانس فدرال که اجازه چنین آزمون.

اول از همه اشاره به “Covid-19 آنفولانزا” نادرست است. COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus و coronaviruses مجزا از ویروس آنفلوانزا.

عکس های آنفولانزا ساخته شده با استفاده از غیر فعال (نه عفونی) ویروس آنفولانزای یا تنها با یک ژن از یک ویروس آنفولانزا به منظور تولید یک پاسخ ایمنی با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اسپری بینی واکسن آنفلوآنزا ساخته شده است با تضعیف ویروس آنفولانزای. در آن طول می کشد حدود دو هفته پس از کسی است که واکسن برای بدن به منظور توسعه آنتی بادی است که کمک به محافظت در برابر آنفلوآنزا.

Dr. Paul A. Offitمدیر واکسن مرکز آموزش در بیمارستان کودکان فیلادلفیا گفت: ما در یک مصاحبه تلفنی که “تست PCR” — یا polymerase chain reaction آزمون — مورد استفاده برای شناسایی فعال COVID-19 عفونت به دنبال “ژنتیکی قطعاتی که منحصر به فرد هستند به این کوروناویروس.”

Offit گفت: هیچ مقطعی-واکنش بین آنفلوانزا و رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 معنی اثری از آنفلوانزا نمی خواهد منجر به یک نتیجه مثبت برای COVID-19.

به همین ترتیب Offit گفت: آنتی بادی آزمایش — یا آزمايشهاي که به دنبال آنتی بادی در خون برای تعیین گذشته عفونت — “استفاده از پروتئین ها از این SARS-CoV-2 که نمی متقابل واکنش نشان می دهند با پروتئین از آنفلوانزا است.”

“آنها از لحاظ ساختاری منحصر به فرد,” او گفت:.

یک سخنگوی سازمان غذا و داروی آمریکا بیشتر به ما گفت که همه FDA مجاز آزمون COVID-19 به طور خاص بررسی می شود به صورت متقاطع با ویروس آنفلوانزا یا آنفلوانزا آنتی بادی و, که, به, تاریخ, شده است وجود دارد هیچ متقاطع مشاهده شده برای هر یک از آزمون ها. که بررسی تست های تشخیص SARS-CoV-2 مهم است که داده شده با هم تداخل دارند علائم بین این دو بیماری سخنگوی اضافه شده است.

Offit تاکید کرد که واکسن آنفولانزا نیست coronaviruses همانطور که ما قبلا توضیح داده شده است. که تصور غلط در مورد واکسن آنفولانزا ممکن است منجر به اشتباه تصور که واکسن منجر به مثبت کاذب COVID-19 نتایج. (نیز وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که واکسن آنفولانزا را افزایش می دهد خطر ابتلا به COVID-19 به عنوان CDC یادداشت و همانطور که ما قبلا گزارش شده است.)

اکثر واکسن آنفولانزا تولید شده با استفاده از مرغ و تخم مرغ و اما در مورد 10% در آمریکا همراه-فرهنگ واکسن — که با استفاده از Madin-داربی سگ کلیه یا MDCK سلول. Offit گفت: آن دسته از سلول ها “عاری از هر گونه ویروس.”

بسیاری از نوشته های پیشبرد ادعای نادرست آن را نسبت به رشید Buttar یک osteopathic پزشک است که گسترش تئوری های توطئه آنلاین. Buttar قبلا مواخذه (از جمله در سال گذشته) توسط کارولینای شمالی هیئت پزشکی. در سال 2010 او را پذیرفته و توبیخ و مورد توافق برای ارائه به بیماران با فرم رضایت افشای که “درمان و درمانی که ارائه می شود توسط دکتر Buttar شده اند ثابت شده است موثر سنتی مطالعات تحقیقاتی یا معمولی بالینی.”

Buttar ساخته اظهارات در مورد مثبت کاذب شبیه به Facebook ادعا می کند در یک ویدیو که به نظر می رسد در سراسر سیستم عامل رسانه های اجتماعی پس از ماه آوریل است.

“تمام راه برگشت به سال 1984 تمام راه را تا به حال 2018 وجود دارد مطالعات متعدد نشان می دهد که اگر شما تا به حال این واکسن به ویژه واکسن سه ظرفیتی — مثبت کاذب در COVID-19 تست” Buttar ادعا می کند. او می افزاید: “این مطالعات به وضوح نشان می دهد که اگر شما تا به حال واکسن آنفولانزا, شما در حال رفتن به آزمایش مثبت برای COVID-19.”

اما رمان کروناویروس نبود کشف شده تا اواخر سال 2019 بنابراین نمی توانست مطالعات بین سالهای 1984 و 2018 که نگاه مثبت کاذب آزمون نتایج جستجو برای ویروس است که باعث COVID-19.

این واقعیت-چک کردن سایت بهداشت بازخورد قبلا افشا و خنثی کنند زمانی که آن را در حال گردش با اشاره به 2012 مطالعه در مجله کارشناسی بالینی بیماری های عفونی. این مطالعه در مقایسه با بروز non-آنفلوانزا ویروس های تنفسی در کودکان است که تا به حال موفق به دریافت سه گانه واکسن آنفولانزا — که محافظت در برابر سه نوع مختلف ویروس آنفلوآنزا — با کسانی که تا به حال موفق به دریافت واکسن.

مطالعه نگاه چهار نوع از کروناویروس که باعث سرماخوردگی — نه SARS-CoV-2. و از 69 سه گانه واکسن آنفولانزا دریافت کنندگان تنها یک آزمایش مثبت برای یک coronavirus — که سلامت بازخورد یادداشت های منs “کافی به منظور جلب هر سببی ارتباط بین واکسن و coronavirus تشخیص است.”

دکتر لی رایلی استاد و رئیس بخش بیماری های عفونی و Vaccinology در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت گفت: ما در یک ایمیل که “[f]lu واکسن نمی خواهد باعث مثبت کاذب آزمون در افراد آلوده به ویروس SARS-CoV2. ویروس آنفلوانزا است بسیار متفاوت از coronaviruses.”

“اگر این واکسن آنفلوانزا تولید آنتی بادی در برابر سارس-CoV2 ما نخواهد بود دیدن بسیاری از موارد شدید Covid19,” او گفت:. “آیا این افراد ادعا می کنند که این واکسن آنفولانزا نیز در برابر Covid19?” (آن را نمی کند.)

و Stephen S. مورس یک استاد اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا گفت که او نیز آگاه بود هیچ مدرکی برای حمایت از این ادعا که عکس های آنفولانزا می تواند نتایج مثبت کاذب برای COVID-19.

این واقعیت است که وجود دارد و افرادی که آزمایش منفی برای coronavirus نشان می دهد که این نمی تواند درست است که تعدادی از آنها را باید به حال آنفولانزا و قطعا در ده سال گذشته گفت:” در ایمیل.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“رضایت سفارش – رشید علی Buttar, D. O.” کارولینای شمالی هیئت پزشکی. 26 Mar 2010.

“حقایق کلیدی در مورد واکسن آنفلوآنزای فصلی.” آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 28 Apr سال 2020 است.

Landon, امیلی. “COVID-19: آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد 2019 رمان coronavirus.” دانشگاه شیکاگو مرکز پزشکی. 8 مارس سال 2020 است.

مک دونالد, جسیکا. “حقایق در Coronavirus تست.” FactCheck.org. 10 Mar سال 2020 است.

“تصورات غلط در مورد آنفولانزای فصلی و آنفولانزای واکسن.” آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 25 Sep 2019.

Morse, Stephen S. استاد گروه اپيدميولوژی مرکز پزشکی دانشگاه کلمبیا. ایمیل به FactCheck.org. 15 مارس سال 2020 است.

Offit, Paul A. Director واکسن, آموزش و پرورش, مرکز بیمارستان کودکان فیلادلفیا. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 18 مارس سال 2020 است.

رایلی لی. Professor و رئیس بخش بیماری های عفونی و Vaccinology در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی دانشکده بهداشت عمومی. ایمیل به FactCheck.org. 18 مارس سال 2020 است.

Teoh فلور. “ادعا می کنند که واکسن آنفولانزا باعث نتایج مثبت کاذب در COVID-19 آزمایش های پشتیبانی نشده و گمراه کننده است.” سلامت بازخورد. 10 May سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net