فلوریدا سپاهی می میرد در تیراندازی; مشکوک شدند

نخل شهرستان, فلوریدا. (AP) — رانندگان رشته به ضرب گلوله یک فلوریدا گشت بزرگراه سپاهی در کنار بزرگراه بین ایالتی 95 روز چهارشنبه قبل از او کشته شد توسط عبور یک افسر پلیس آژانس گفت.

سپاهی یوسف بولاک, 42, درگذشت, در یک تیراندازی در حدود 10:15 صبح در نزدیکی نخل شهر در مورد یک درایو 45 دقیقه ای در شمال پالم بیچ غربی گفت: سرهنگ ژن Spaulding آژانس فرمانده. او گفت: عبور افسر پلیس از ریویرا ساحل به ضرب گلوله مظنون که نامش منتشر نشده.

ریویرا بیچ حدود 30 مایل (48 کیلومتر) از پالم سیتی. مقامات کاهش یافته است به همین دلیل است که این افسر در منطقه بود. مسئولان شهرستان نیز کاهش یافته بود.

این FHP کرده بود با صدور بیانیه ای پیش از آن به South Florida Sun Sentinel گفت: مظنون کشته شده بود با خودکشی.

Spaulding گفت که بولاک 19 سال کهنه شده بود با تیرانداز برای چند دقیقه قبل از عکسبرداری است. او منتشر شده هیچ اطلاعات بیشتر گفت: تیراندازی در دست بررسی است و توسط وزارت فلوریدا اجرای قانون است.

Spaulding گفت بولاک 49 فلوریدا سپاهی به مرگ در حین انجام وظیفه از سازمان تاسیس شد 80 سال پیش. سپاهی تریسی Vickers بوده است گذشته در حال مرگ در یک ماه سپتامبر ترافیک تصادف در نزدیکی اورلاندو.

“مردم درک نمی کنند که شما به یک ماشین حتی یک معلول وسیله نقلیه و یا یک ماشین در ترافیک متوقف کردن شما نگران نه تنها آنچه که در داخل این خودرو و چه خطری در انتظار شما هستند و نیز نگران از 80 ، 000 پوند (36,000-کیلوگرم) تراکتور-تریلر که barreling پایین بزرگراه پشت سر شما,” او گفت:.

چهارشنبه تیراندازی بسته ایالتی 95 در هر دو جهت در منطقه و باقی مانده آن را بسته در اواخر بعد از ظهر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت