Fitch در کاهش ایتالیا جلالی بدهی درجه خودکار گیاهان بازگشایی

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. زیر تحولات چهار شنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

________________________

دولت مرکزی و بانک: کشور به آرامی در حال تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را در مراحل به عنوان عفونت افول در برخی از نقاط و خواستار بازگشت به رشد کسب و کار. در همین حال نشانه هایی از آسیب های اقتصادی از ویروس ها گسترده است.

— اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته. با اندازه اقتصاد فلج به دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که فعالیت های اقتصادی غوطه ور خواهد شد این سه ماهه در 40 ٪ نرخ سالانه. ناگهانی رکود خواهد شد و به احتمال زیاد پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط.

— آژانس رتبه بندی Fitch در کاهش ایتالیا, بدهی های دولتی, کلاس اول جمع و جور کردن به یک اقتصاد به منعکس کننده افزایش بدهی های عمومی است که انتظار می رود به آمار کشورهای برخورد با گسترده هزینه های coronavirus مستند. Fitch در انتظار وقوع به کوچک شدن اقتصاد ایتالیا 8 ٪ در این سال وجود دارد و آن را یک خطر یک رکود عمیق تر.

— سازمان ملل متحد اصلی کار بدن است دوباره افزایش پیش بینی خود را از ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر. آن است که برآورد معادل 305 میلیون شغل تمام وقت می تواند از دست رفته در سه ماهه دوم از قبل برآورد معادل 195 میلیون شغل تمام وقت ضرر و زیان است. این برآورد بر اساس به طور متوسط 48 ساعت در هفته کاری.

— هند کسب و کار اصرار نخست وزیر نارندرا دولت به شل پنج هفته ای مستند. اقتصاد می تواند از دست دادن 30-40 میلیون شغل تا پایان سال می گوید: Kiran Mazumdar شاو اجرایی رئیس شرکت biopharmaceutical Biocon.

— مقامات در پایتخت تایلند شهرستان در حال آماده سازی برای سهولت محدودیت هایی که اعمال شده برای مبارزه با گسترش COVID-19. بانکوک برنامه های تماس برای بازگشایی رستوران ها و بازارها, ورزش, سالن, پارک, آرایشگری و آرایشگاه درمانگاه و خانه های سالمندان بیمارستان های حیوانات و حیوان خانگی سالن گلف رانندگی محدوده.

خطوط هوایی: صنعت حمل و نقل هوایی همچنان به مبارزه برای شناور ماندن با تقاضای سفر اما رفته بود و هزاران نفر از جت های پایه در سراسر جهان است.

— بوئینگ گفته است که برش 10 درصد از نیروی کار خود و کاهش میزان تولید جت تجاری. این هواپیما تولید کننده اعلام کرد که حرکت آن را به عنوان گزارش شده است که این چرخش به از دست دادن در طول سه ماهه اول. رقیب ایرباس گزارش از دست دادن بزرگ در سه ماهه اول قرار داده و هزاران نفر از کارگران کردند و به دنبال میلیاردها دلار وام برای زنده ماندن.

— Finnair راه اندازی 500 میلیون یورو ($542 میلیون دلار) حقوق ارائه برای تقویت ترازنامه خود را پس از گزارش تندتر سه ماهه اول از دست دادن. هواپیمایی اکثریت متعلق به فنلاندی دولت گفت: آن موقعیت نقدی به قوت خود باقی ماند اما این انتظار به از دست دادن حدود 2 میلیون یورو در روز در طول سه ماهه دوم.

— خطوط هوایی اسکاندیناوی است که به دنبال به کاهش نیروی کار خود را تا به 5000 full-موقعیت زمان و یا نیمی از نیروی کار خود را — به طور عمده در آن منطقه اسکاندیناوی.

محل سکونت: ضعیف تقاضای سفر نیز ضربه بزند و مسکن صنعت با بسیاری از هتل ها در کار با خیال راحت بازگشایی بلکه در نیاز ناامید از پول نقد.

— هایت در حال کار با جهانی Biorisk شورای مشورتی — یک تیم از بیماری, پاسخ کارشناسان — در تمیز کردن و ضد عفونی برنامه که معرفی خواهد شد و در آن 900 هتل ها در سراسر جهان در ماه آینده. این شرکت انتصاب مدیران بهداشت در تمام خواص آن است. هیلتون ماریوت و Airbnb همچنین اعلام کرد افزایش تمیز کردن سیاست های این هفته در تلاش برای اطمینان بخشیدن به مسافران است.

خودرو: خودرو سازان در حال شروع به دیدن یک بازگشت کارمندان به برخی از کارخانه های خود را اما نگرانی های نقدی باقی می ماند.

— فرانسه خودکار کارگران در حال بازگشت به کارخانه طبقه در رنو و تویوتا.

رنو دوباره راه اندازی خطوط مونتاژ سهشنبه برای آن زو اتومبیل های الکتریکی در یک کارخانه در Flins هر چند تنها یک چهارم از کارکنان مجاز است که تا کنون. این شرکت از سر گرفته است و برخی از فعالیت های در گیاهان در چین و اسپانیا و پرتغال و روسیه و رومانی اما کار همچنان متوقف در هند, امریکا لاتین و اکثر امکانات در فرانسه.

تویوتا کارگران آمد و این هفته به یک گیاه در اننینگ استفاده می شود که به بوسیله اسباب گردنده از بیش از 1000 Yaris خودرو در روز است.

قرنطینه 15: شرکت در حال ادامه پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن مصرف کنندگان خرید در میان مستندات است که منجر به افزایش در خرید و فروش آنلاین و برخی از بازنگری طرح کسب و کار خود.

— شیوع ویروس شتاب WW بین المللی قصد دارد به حرکت بیشتر از کسب و کار خود را آنلاین. نیویورک-بر اساس وزن مدیریت شرکت که قبلا شناخته شده به عنوان مراقب وزن را تحکیم تعداد آن مارک استودیو که در حال حاضر در مجموع 800 نفر در ایالات متحده به طور کلی آن را در شخص کارگاه های آموزشی در 3,300 ایالات متحده در مکان های که در خدمت حدود یک چهارم از اعضای آن است. آن مکان بسته شد در ماه گذشته به عنوان WW منتقل جلسات آنلاین.

کابل تخفیف: نیویورک دادستان کل درخواست شرکت های کابل را به مشتریان تخفیف و یا برخی از دیگر کمک های مالی خود را به دلیل کانال های ورزشی در حال عاری از زندگی ورزشی. هزینه های ورزشی شبکه های مانند ESPN FS1 و کانال های منطقه ای مانند یانکی ها ” YES شبکه را تشکیل می دهند حدود 20 دلار از مشتریان کابل صورتحساب ماهانه. ورزش لیگ را به تعویق انداخته یا لغو بازی ها و وقایع به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و روشن نیست که آنها می تواند بازگشت.

بازار: این شلوغ ترین هفته این فصل درآمد با شرکت در مواجهه با بسیاری از عدم اطمینان آنها به عنوان مقابله با این بیماری همه گیر.

— سهام شارژ بالاتر در سراسر جهان روز شنبه بعد از یک تشویق در یک گزارش ممکن است برای درمان COVID-19.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>