اولین presumptive مثبت در مورد DC; قرار گرفتن در معرض در CPAC از coronavirus COVID-19

اولین presumptive مثبت مورد coronavirus COVID-19 تایید شده است در سی دفتر شهردار اعلام کرد در اواخر ماه مارس 7. بعلاوه مریلند فرمانداری گزارش شده است که یک فرد را تایید کرد به کروناویروس با حضور محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) در Gaylord رفت و آمد مکرر و مرکز کنفرانس در بندر ملی از تاریخ 27 فوریه تا 1 مارس با توجه به نیوجرسی وزارت بهداشت.

دفتر شهردار خواهد شد میزبانی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد منطقه مورد COVID-19 ساعت 7:30 p. m. 7 مارس; دیده بان شهردار موریل Bowser livestream زیر.

در مورد کوروناویروس قرار گرفتن در معرض در CPAC مریلند وزارت بهداشت و فرمانداری در حال هماهنگی با مراکز کنترل بیماری و کاخ سفید و همچنین وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

“با توجه به مقیاس این کنفرانس ما اصرار شرکت کنندگان که در حال تجربه علائم شبه آنفولانزا بلافاصله پس از رسیدن به خود را به ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی” گفت: مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان در بیانیه ای. “ما در حال ارائه این به روز رسانی نه به بی ارزش افزایش alarm اما در بهره از شفافیت کامل و از فراوانی از احتیاط.”

این زیر سه مورد تایید در مریلند در 5 مارس در نتیجه رژیم صهیونیستی است. هوگان اعلام وضعیت اضطراری.

MDH توصیه می کند که اعضای عمومی که با حضور در این رویداد مانیتور خود را برای علائم یک عفونت تنفسی از جمله تب و سرفه و تنگی نفس.

CPAC شرکت کنندگان باید بررسی متوسط دو بار در روز و اطلاع خود را از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی محلی و وزارت بهداشت اگر درجه حرارت بیش از 100.4 و یا اگر آنها دچار بیماری تنفسی و در خانه باقی می ماند تا با توجه بیشتر به دستورالعمل از مقامات بهداشتی.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>