Filmfest سی محورهای مجازی جشنواره امسال در نور از coronavirus قرنطینه. (حسن نیت ارائه میدهد Filmfest DC)

Fardia electronics است Jason logic wolf پیش نمایش Filmfest DC در خانه

طولانی ترین در حال اجرا در جشنواره در پایتخت کشور مواجه با یک تصمیم دشوار این ماه است.

Filmfest DC قرار بود برای برگزاری آن 34 رویداد سالانه این هفته در E خیابان سینما, شاهوار, گالری محل و آوالون اما coronavirus خاموش کردن همه چیز را تغییر داد.

“ما تا به حال به تعویق انداختن این جشنواره که بدان معنی است که ما واقعا نمی دانیم که زمانی که ما در حال رفتن به آن را انجام دهد” مدیر جشنواره تونی gittens می گفت fardia electronics. “ما این فیلم های ما تا به حال مهمانان در آینده ما خوب به آن بروید اما ما تا به حال به آن را در خود نگه دارد. که تنها راه آن است.”

به جای gittens می ایجاد کرده است “Filmfest DC در خانه” به صورت مجازی مشاهده شروع پنج شنبه.

به جای نشان می دهد در این سال در نظر گرفته شده تخته جشنواره را نشان می دهد “greatest hits” از سال های گذشته آنلاین, برگزاری امید از برگزاری فیزیکی جشنواره بعد از این سال.

“چه کاری می تواند ما را به عنوان یک هدیه به مخاطبان ما در حالی که ما همه در این باتلاق؟” Gittens می گفت. “ما تصمیم گرفتیم ما را در رسیدن به بازگشت به فروشگاه و پیدا کردن چند فیلم است که بسیار موفق را در برنامه های گذشته و حال آنها را رایگان بر روی وب سایت ما. بنابراین ما از طریق رفت و ما در مورد هشت فیلم که ما فکر می کنم بسیار عالی هستند.”

در اینجا شکست این سال را آنلاین تخته سنگ.

مارس ساعت 23: 30

صف لگد کردن با “سی نوآر” (2019) توسط رمان نویس و فیلمساز جورج Pelecanos نوشت که بسیاری از قسمت های “سیم” “Treme” و “شیطان” که او شرکت ایجاد شده است.

“جورج واشنگتن به هسته” gittens می گفت. “این فیلم بر اساس چهار تا از داستان های خود را. استعداد محلی است که بازیگران محلی و مردمی که کارگردانی این فیلم و انجام کار فنی در حال محلی مردمی است. … ما نشان داد این فیلم در گذشته ما جشنواره و تبدیل مردم به دور ما فکر این امر می تواند یک فیلم عالی برای شروع کردن Filmfest DC در خانه.”

از آن خواهد شد زوج با لیلاند سالن کمدی فیلم کوتاه “درس رانندگی” (2017).

“با هر یک از فیلم هایی که ما در حال نشان دادن ما کوتاه به نام ‘, کوتاه, گوشه,'” gittens می گفت. “این فیلم در مورد چیزی که من فکر می کنم ما همه رفته بودن است آموزش داده شود که چگونه به درایو های خود را پدر. این یک فیلم کوتاه به دنبال که در آن در یک راه جالب است.”

ممکن است 1-17

مارس 1 به ارمغان می آورد رایگان آنلاین غربالگری سارا Zandieh را “یک عروسی ساده” (2018).

“این یک نور بسیار تازه و بسیار نوع جدیدی از کمدی در مورد یک خانواده ایرانی و یک زن جوان که پدر و مادر به طور مداوم در تلاش برای به دست آوردن او را به ازدواج یک جوان ایرانی مرد” gittens می گفت. او فقط خرابکاری آن را تمام راه را. … این تنها یک تجربه خنده دار.”

این زوج با Alicja Jasina انیمیشن های کوتاه “یک بار بر خط” (2016).

“این یک انیمیشن کوتاه دوباره در طرف سبکتر,” gittens می گفت. “ما می خواستیم به استفاده از ‘شورت گوشه ای’ به نشان دادن کارهایی مانند انیمیشن بنابراین ما فکر می کنم مردمی که لذت ببرید و همچنین.”

ممکن است 8-14

مارس 8 به ارمغان می آورد فیلمساز Gilles Lellouche منحصر به فرد کمدی “غرق شدن یا شنا” (2018).

“این در مورد این مردان هستند که از کار” gittens می گفت. “آنها پایین رفتن به استخر محلی و پیدا کردن یک معلم است که آنها را می آموزد که چگونه به انجام شنا همزمان. این فقط یک بوق زدن چون این بچه ها بسیار ورزشی و قطعا بسیار هماهنگ شده است. آنها تصمیم به ورود به این نمایشگاه بین المللی نر شنا همزمان مسابقه در نروژ است.”

این زوج با “ده متر دوش” (2016) توسط Maximilien ون Aertryck و اکسل دنیلسون.

“این هنوز فیلم دیگری در مورد استخرهای شنا و افرادی که مایل به بیرون رفتن وجود دارد و شنا کردن در استخر, بنابراین این نوع از نور طنز فیلم است که ما فکر می کنم مردمی خواهد لذت بردن از” gittens می گفت.

ممکن است 15-21

نهایی ویژگی های بلوک “تانگو افتخارات” (2014) توسط الیور Kolker و Hernán Findling.

“این بسیار در حال حرکت فیلم در مورد یک مرد که می شود یک کار در خانه برای شهروندان ارشد در آرژانتین” gittens می گفت. “او دوست یکی از افراد وجود دارد و تنها راه این فرد می تواند در برقراری ارتباط با او از طریق خواندن شعر از تانگو آهنگ ها.”

این زوج با خوزه لوئیس Tirado مستند “هیچ یک فلامنکو داستان” (2016).

“این کاملا زیبا و ریتمیک” gittens می گفت. “آن را در مورد مردم انجام روزانه اما ناگهان آنها را به رقص در سراسر خیابان. … وجود دارد شگفت انگیزی بخش از فیلم که در آن یک زن است که فقط بالا رفتن مراحل و او را به عنوان او می رود. همه شما دیدن و شنیدن است که پاهای خود را به عنوان او می رود تا این چوبی مراحل است.”

خواهد gittens می خود را یاد بگیرند برخی از تانگو در قرنطینه?

“من مطمئن هستم که کلاس وجود دارد در یوتیوب” gittens می شود. “من می گرفتن و ما می تواند کشف کردن که چگونه به انجام این کار چیزی. زمانی که من به تماشای آن من فکر می کنم من می خواهم از شکستن مچ پا. … من رفتن به پیچ و تاب. که در مورد بهترین من می تواند انجام دهد.”

حتی اگر شما نمی تواند و رقص های مجازی جشنواره ساخته شده است برای راحتی از خانه خود را.

“این نوع مانند رفتن به سینما در حالی که شما در خانه” gittens می گفت. “چنگ زدن به برخی از پاپ کورن و کسی که شما واقعا لذت بردن از بودن با. … آن را ما کامل جشنواره فیلم, اما آن را در همراهی با انواع کیفیت فیلم ها و فیلم های متنوع بوده ایم نشان داده است.”

این فقط آخرین فصل در تاریخ طبقه برای Filmfest DC.

“ما در حال قدیمی ترین جشنواره فیلم, و ما تنها جشنواره بین المللی فیلم [در سی],” gittens می گفت. “ما همیشه یک نمایش بزرگ از محلی فیلمسازان و محلی ، ما فقط فکر می کنم فیلم بسیار سرگرم کننده و بسیار سرگرم کننده و خیلی از فرصت برای یادگیری در مورد فرهنگ های دیگر. ما فقط می خواهم به نگه داشتن آن را انجام می دهند تا زمانی که ما احتمالا می تواند.”

سازمان دیده بان مجازی جشنواره در Filmfest DC وب سایت.

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با gittens می تونی (مصاحبه کامل)

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de