• 5.7 K

سریع نگاهی به

یک داستان مشترک در رسانه های اجتماعی به دروغ ادعا می کند که مالیا اوباما بود “گران” برای فروش “خرده ریز” او به سرقت برده از کاخ سفید است. که داستان سرچشمه در خود توصیف طنز سایت.


داستان کامل

کاربران رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته اند یک داستان در Facebook به دروغ ادعا می کنند که یک رئیس جمهور سابق باراک اوباما دختران بود “گران” برای فروش اقلام او “سرقت” در هنگام خانواده اش در کاخ سفید است.

که داستان ساخته شد در ماه آوریل 2019 توسط امریکا به آخرین خط دفاع یک نشریه با وب سایت های متعدد است که صورتحساب آن مطالب به عنوان “طنز” اما که عناوین اغلب گمراه و اشتباه کاربران رسانه های اجتماعی با وجود سایت تکذیبنامهها.

پس از آن برای اولین بار منتشر شد داستان برداشت شده است در جای دیگر و بدون آن تکذیبنامهها — اخیرا در gnfnews.com که فوریه. 16 پست به اشتراک گذاشته شده توسط چند Facebook, گروه حمایت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

ما قبلا افشا و خنثی مشابه مضر هدف قرار دادن مالیا اوباما ،

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“درباره ما.” Dailyworldupdate.ما. دیده 17 Feb 2020.

“مالیا اوباما گران فروش بی بها کاخ سفید خرده ریز او به سرقت برده در حالی که زندگی وجود دارد.” Dailyworldupdate.ما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im