فراری, مدیر عامل شرکت کمتر نگران چین ضعف از هنگ کنگ

میلان (AP) — مدیر عامل فراری لوئیس Camilleri گفت: روز سه شنبه ایتالیایی لوکس خودرو ورزش ساز می تواند تغییر تحویل به بازارهای دیگر برای تنظیم به هر گونه ضعف در چین با توجه به کروناویروس و این که او بیشتر نگران هنگ کنگ.

محموله بزرگ چین جانبه چین و تایوان و هنگ کنگ — رشد در سال گذشته 20 درصد به 836 اتومبیل به عنوان بخشی از فراری عمدی فشار به مشتریان.

به عنوان یک نتیجه, چین تحویل در نیمه اول سال 2020 خواهد شد به نظر می رسد ضعیف مقایسه Camilleri گفت: حتی بدون تاثیر از coronavirus.

“ما می تواند جبران ضعف در چین اگر آن را برای چند ماه,” او گفت:. “هنگ کنگ خواهد بود بیشتر از یک مشکل” گفت: با استناد به نرمی ادامه داد: در این بازار با توجه به تظاهرات.

ایتالیایی لوکس خودرو ورزش ساز فراری در روز سه شنبه گزارش داد که سود آن در سال گذشته غرق 11 درصد آن را به عنوان تغییر جغرافیایی آن رد پا و شانه مالی بالاتر اتهامات مطرح شده اما پیش بینی خود را برای سال 2020 است.

فراری گفت: سود خالص کاهش یافت و به 699 میلیون یورو ($772 میلیون دلار) از 787 میلیون یورو در سال قبل است. محموله های رز 9.5 درصد به 10,131 وسایل نقلیه در حالی که خالص درآمد افزایش 10 % به 3.76 میلیارد یورو در تاریخ همتراز با پیش بینی حدود 3.7 میلیارد یورو رسید. هزینه های مالی افزایش به 42 میلیون یورو است.

فراری به روز رسانی خود را تا سال 2020 پیش بینی درآمد به بیش از 4.1 میلیارد یورو از 3.8 میلیارد یورو مطرح شده در آن طرح کسب و کار.

محموله به آمریکا کاهش 3 درصد از 2900 به وسایل نقلیه که فراری گفت: بخشی از یک برنامه ریزی جغرافیایی تغییر است. در همان زمان حمل و نقل به بزرگترین بازار اروپا و خاورمیانه و آفریقا افزایش 16 درصد به 4,895 وسایل نقلیه. بقیه آسیا و فراتر از چین نیز افزایش یافت در دو رقم به 1500 وسایل نقلیه.

موتور درآمد پایین بود یک سوم آن به دلیل کاهش فروش در Maserati.

این شرکت گفت: در سه ماهه چهارم سود کاهش یافته است 13 درصد به 166 میلیون یورو به عنوان خالص درآمد افزایش 10% به 927 میلیون یورو است.

Camilleri نیز گفت: سرمایه گذاران که فراری شد سرمایه گذاری به خرید زمین های مجاور به آن مرنللو ستاد که در آن برنامه ریزی شده به منظور توسعه فن آوری های آینده. او گفت: هیچ تولید جدید ظرفیت مورد نیاز بود “برای آینده قابل پیش بینی” با امکانات فعلی قادر به ساخت تا 15000 وسایل نقلیه اگر شرکت را انتخاب.

“این به ما اجازه خواهد داد برای حفظ مزیت رقابتی ما به عنوان ما اتخاذ فن آوری های جدید در خانه به جای تکیه بر تامین کنندگان شخص ثالث,” Camilleri گفت.

او گفت که این شرکت نیز در کار بود برای گرفتن یک عکس فولر از خودروساز کربن به دنبال هر دو بالادست به تامین کنندگان و پایین دست به تولید. اقدامات عبارتند از: تغییر در راه به قدرت ترکیبی قطار و سوخت جایگزین فن آوری.

“هدف ما این است که برای رسیدن به کربن بی طرفی. من فکر می کنم مزیت ما این است که ما تنها 10 ، 000 اتومبیل های, به طوری که باید امکان” Camilleri گفت.

___

این نسخه تصحیح 2019 درآمد پیش بینی شد که در تجدید نظر به 3.7 میلیارد یورو از 3.5 میلیارد یورو رسید.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت