فدرال رزرو طول می کشد اقدامات اضافی برای ارائه به $2.3 تریلیون دلار در وام برای حمایت از اقتصاد

فدرال رزرو در روز پنج شنبه صورت گرفت اقدامات اضافی برای ارائه به $2.3 تریلیون دلار در وام برای حمایت از اقتصاد است. این کمک های مالی خواهد شد کمک به خانواده ها و کارفرمایان از تمام اندازه ها و تقویت توانایی دولت های ایالتی و محلی برای ارائه خدمات اساسی در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس گفت:” فدرال رزرو صندلی هیئت مدیره جروم H. پاول. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

نقش فدرال رزرو است که هدایت آن توسط دستور از کنگره برای ترویج حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها همراه با مسئولیت های خود را برای ترویج ثبات سیستم مالی. در حمایت از این اهداف فدرال رزرو است که با استفاده از آن طیف گسترده ای از مقامات به ارائه پشتیبانی قوی برای جریان اعتبار در اقتصاد است.

اقدامات فدرال رزرو است که مصرف امروز به حمایت از کارفرمایان از تمام اندازه ها و جوامع در سراسر کشور خواهد شد:

  • تقویت اثربخشی مدیریت کسب و کار کوچک چک Protection Program (PPP) با تامین نقدینگی به شرکت و موسسات مالی از طریق تامین مالی بلند مدت مورد حمایت توسط PPP وام به کسب و کارهای کوچک. PPP فراهم می کند و وام برای کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانند کارگران خود را در حقوق و دستمزد. چک برنامه حفاظت از تسهیلات نقدینگی (PPPLF) را گسترش وام و اعتبار به واجد شرایط موسسات مالی که سرچشمه PPP وام, گرفتن وام به عنوان وثیقه در ارزش اسمی;
  • اطمینان از اعتبار جریان به کوچک و متوسط کسب و کار با خرید تا 600 میلیارد دلار وام از طریق خیابان اصلی برنامه اعطای وام. وزارت خزانه با استفاده از کمک های مالی از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت عمل می کنند) ارائه خواهد شد 75 میلیارد دلار در حقوق صاحبان سهام به مرکز;
  • افزایش جریان اعتباری به خانواده ها و کسب و کار از طریق بازار سرمایه با گسترش اندازه و محدوده بازار اولیه و ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری (PMCCF و SMCCF) و همچنین سرمایه مورد حمایت اوراق بهادار تسهیلات وام (TALF). این سه برنامه در حال حاضر پشتیبانی تا $850 میلیارد دلار اعتبار با حمایت 85 میلیارد دلار در اعتبار حفاظت ارائه شده توسط وزارت خزانه داری و
  • کمک به دولت های ایالتی و محلی مدیریت جریان نقدی تنش های ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با ایجاد یک شهرداری نقدینگی تسهیلات که ارائه خواهد شد تا 500 میلیارد دلار وام به دولت ها و شهرداری ها. خزانه داری ارائه خواهد شد 35 میلیارد دلار اعتبار حفاظت فدرال رزرو برای شهرداری از تسهیلات نقدینگی با استفاده از بودجه اختصاص داده شده توسط مراقبت عمل می کنند.

خیابان اصلی برنامه های وام دهی را افزایش حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار است که در جایگاه مالی خوبی قبل از بحران با ارائه 4 سال وام به شرکت ها استخدام تا 10 ، 000 کارگران و یا با درآمد کمتر از $2.5 میلیارد دلار است. اصل و بهره پرداخت خواهد شد معوق برای یک سال. واجد شرایط بانک ها ممکن است سرچشمه جدید خیابان اصلی وام و یا استفاده از خیابان اصلی وام برای افزایش حجم وام های موجود برای کسب و کار. بانک ها را حفظ کنید 5 درصد سهم فروش باقی مانده 95 درصد به خیابان اصلی مرکز که خواهد خرید تا 600 میلیارد دلار از وام. شرکت به دنبال خیابان اصلی وام باید متعهد به تلاش های معقول و منطقی برای حفظ حقوق و دستمزد و حفظ کارکنان. وام گیرندگان نیز باید به دنبال جبران خرید مجدد سهام و سود سهام و محدودیت هایی که اعمال می شود به طور مستقیم برنامه های وام تحت مراقبت عمل می کنند. شرکت هایی که گرفته اند با استفاده از PPP نیز ممکن است از خیابان اصلی وام.

فدرال رزرو و خزانه داری می دانیم که کسب و کار متفاوت است به طور گسترده ای در تامین منابع مالی خود نیاز دارد به خصوص در این زمان و به عنوان با برنامه های در حال نهایی ادامه خواهد داد به دنبال ورودی از وام دهندگان و وام گیرندگان و سایر ذینفعان به مطمئن شوید که این برنامه با پشتیبانی از اقتصاد به عنوان به طور موثر و کارآمد به عنوان امکان پذیر است در حالی که همچنین حفاظت از وجوه مالیات دهندگان. نظرات ممکن است فرستاده شده به فرم انتقادات و پیشنهادات تا مارس 16.

برای حمایت از اعتبار بیشتر جریان به خانواده ها و کسب و کار فدرال رزرو را گسترش طیف وسیعی از دارایی های هستند که واجد شرایط وثیقه برای TALF. عنوان عنوان دقیق در یک به روز رسانی اصطلاح ورق TALF واجد شرایط وثیقه در حال حاضر شامل سه گانه-A دارای تراشه ها جای دادند از هر دو برجسته تجاری وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار و به تازگی صادر شده و وثیقه تعهدات وام. حجم تسهیلات باقی خواهد ماند 100 میلیارد دلار و TALF ادامه خواهد داد برای حمایت از صدور دارایی پشتوانه اوراق بهادار است که صندوق طیف گسترده ای از وام, از جمله وام های دانشجویی, وام خودرو و وام های کارت اعتباری.

شهرداری تسهیلات نقدینگی خواهد شد کمک به دولت های ایالتی و محلی مدیریت بهتر جریان نقدی فشار به منظور ادامه خدمت به خانواده ها و کسب و کار در جوامع خود. تسهیلات خرید تا 500 میلیارد دلار از کوتاه مدت و یادداشت ها به طور مستقیم از ایالات متحده (از جمله منطقه کلمبیا) ایالات متحده شهرستانهای با جمعیت حداقل دو میلیون نفر و در شهرستانها ایالات متحده آمریکا با جمعیت حداقل یک میلیون نفر. دولت واجد شرایط در سطح صادر کنندگان ممکن است با استفاده از درآمد حاصل به حمایت اضافی از استان ها و شهرستانها. علاوه بر اقدامات بالا توضیح داده شد فدرال رزرو ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر شرایط در بازارهای اولیه و ثانویه برای اوراق بهادار شهری و ارزیابی خواهد شد که آیا اقدامات اضافی مورد نیاز برای حمایت از جریان های اعتباری و نقدینگی به دولت های ایالتی و محلی.

تمام امکانات ذکر شده در بالا ایجاد شده توسط فدرال رزرو تحت اقتدار بخش 13(3) فدرال رزرو قانون با تصویب وزیر خزانه داری.

فدرال رزرو همچنان متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار برای مقابله با تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر کوروناویروس و ترویج بهبود سریع پس از اختلالات آباته.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im