19 دسامبر 2019

فدرال رزرو در گزارش ارزیابی اطلاعات ارائه شده به وام گیرندگان بالقوه در کسب و کار کوچک وام دهنده آنلاین وب سایت

برای انتشار در 4:00 p. m. EST

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز پنج شنبه منتشر شد شرایط نامشخص: چه کسب و کار کوچک وام پیدا کردن زمانی که در حال مشاهده آنلاین وب سایت وام دهندهیک گزارش که به بررسی این اطلاعات است که آینده نگر کسب و کار کوچک وام گیرندگان روبرو می شوند که تحقیق و مقایسه اعتباری محصولات ارائه شده توسط وام دهندگان آنلاین.

Nonbank وام دهندگان آنلاین در حال تبدیل شدن بیشتر جریان اصلی جایگزین ارائه دهندگان تامین مالی برای کسب و کارهای کوچک. در سال 2018 تقریبا یک سوم از صاحبان کسب و کار کوچک به دنبال اعتبار گزارش اعمال در nonbank وام دهنده آنلاین. این صنعت در حال رشد در رسیدن به پتانسیل گسترش دسترسی به اعتبار برای شرکت های کوچک اما همچنین نگرانی در مورد چگونه هزینه های محصول و ویژگی ها افشا می شود. گزارش و تحلیل از یک نمونه از محتوای آنلاین می یابد تنوع قابل توجهی در میزان صف مقابل اطلاعات ارائه شده به خصوص در هزینه. در برخی از سایت های توصیف ویژگی های کمی و یا بدون اطلاعات در مورد محصولات واقعی و یا در مورد نرخ هزینه و شرایط بازپرداخت. وام دهندگان که ارائه وام های بلند مدت هستند به احتمال زیاد برای نشان دادن هزینه ها به نرخ سالانه در حالی که دیگران انتقال هزینه های با استفاده از اصطلاحات که ممکن است نا آشنا به وام گیرندگان بالقوه. جزئیات نرخ بهره اگر نشان داده شده است اغلب در بر داشت در پانوشت چاپ خوب و یا پرسش و پاسخهای متداول.

یافته های این گزارش ساخت قبل از کار از جمله دو دور از گروه های تمرکز با صاحبان کسب و کار کوچک که در گزارش چالش با عدم وجود استاندارد در توصیف محصول و با درک محصول شرایط و هزینه های.

در این گزارش نشان می دهد که تعدادی از وب سایت نیاز به وام گیرندگان بالقوه به ارائه اطلاعات در مورد خود و کسب و کار خود را به منظور به دست آوردن جزئیات بیشتر در مورد محصول و هزینه ها و شرایط است. وام دهندگان سیاست اجازه هر گونه اطلاعات ارائه شده توسط صاحب کسب و کار کوچک مورد استفاده قرار گیرد توسط وام دهنده و دیگر اشخاص ثالث برای تماس با صاحبان کسب و کار اغلب منجر به دردسر فروش تماس. علاوه بر این, وام دهندگان آنلاین را استفاده مکرر از انتقالها برای نظارت بر بازدید کنندگان در وب سایت خود را. حتی زمانی که بازدید کنندگان به اشتراک گذاری اطلاعات هویتی با وام دهنده تعبیه شده انتقالها ممکن است جمع آوری اطلاعات در مورد نحوه حرکت آنها در این سایت و همچنین سایت های دیگر بازدید کردند.

این گزارش در دسترس است: https://www.federalreserve.gov/publications/files/what-small-business-borrowers-find-when-browsing-online-lender-websites.pdf. برای اطلاعات بیشتر در کسب و کار کوچک و کارآفرینی بازدید: https://www.federalreserve.gov/consumerscommunities/small-business-and-entrepreneurship.htm.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: 19 دسامبر 2019

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de