فدرال رزرو مسائل بیانیۀ کمیتۀ بازارهای آزاد

ژانویه 29, 2020

فدرال رزرو مسائل بیانیۀ کمیتۀ بازارهای آزاد

برای انتشار در 2:00 p. m. EST

اطلاعات دریافت شده از کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو در ماه دسامبر نشان می دهد که بازار کار همچنان قوی است و فعالیت های اقتصادی بوده است افزایش در متوسط نرخ. کار دستاوردهای شده اند جامد به طور متوسط در ماه های اخیر و نرخ بیکاری باقی مانده است کم است. اگر چه مخارج خانوار بوده است افزایش در سرعت متوسط کسب و کار سرمایه گذاری ثابت و صادرات ضعیف باقی می ماند. در 12 ماه صورت کلی تورم و تورم برای موارد دیگر از مواد غذایی و انرژی در حال اجرا در زیر 2 درصد است. بازار بر اساس اندازه تورم جبران کم باقی می ماند; بررسی بر اساس اقدامات طولانی مدت تورم در حال تغییر.

سازگار با قانونی آن دستور این کمیته به دنبال پرورش حداکثر اشتغال و ثبات قیمت. این کمیته تصمیم گرفت برای حفظ محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال در 1-1/2 به 1 تا 3/4 درصد است. کمیته داوران که زمان موضع سیاست پولی مناسب است برای حمایت از توسعۀ پایدار از فعالیت های اقتصادی قوی شرایط بازار کار و تورم و بازگشت به کمیته متقارن 2 درصد هدف. این کمیته ادامه خواهد داد برای نظارت بر مفاهیم ورودی اطلاعات برای چشم انداز اقتصادی از جمله تحولات جهانی و خاموش تورم و فشار آن را به عنوان ارزیابی مسیر مناسب از محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال.

در تعیین زمان و اندازه آینده تنظیمات به محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال کمیته ارزیابی خواهند کرد متوجه شد و انتظار می رود شرایط اقتصادی نسبت به آن حداکثر اشتغال هدف و آن متقارن 2 درصد تورم هدف. این ارزیابی را به حساب یک طیف گسترده ای از اطلاعات از جمله اقدامات نیروی کار شرایط بازار شاخص تورم فشارها و انتظارات تورمی و خوانش های مالی و بین المللی تحولات است.

رای گیری برای سیاست پولی عمل شد جروم H. پاول صندلی; John C. Williams, معاون صندلی; میشل W. بومن; Lael Brainard; Richard H. Clarida; Patrick هارکر; Robert S. Kaplan; نیل Kashkari; Loretta J. مستار; و Randal K. Quarles.

اجرای تبصره صادر ژانویه 29 سال 2020

آخرین بروز رسانی: ژانویه 29, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>