فدرال رزرو مدیره منتشر فرضی حالات خود را برای سال 2020 تست استرس تمرینات

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز پنج شنبه منتشر شد سناریوهای فرضی برای سال 2020 استرس تست ورزش است که اطمینان حاصل شود که بانک های بزرگ دارای سرمایه کافی و فرآیندهای به طوری که آنها می توانید در ادامه اعطای وام به خانوارها و کسب و کار و حتی در طول یک رکود اقتصادی شدید. سخت ترین سناریو شامل شدید رکود اقتصادی جهانی با افزایش تنش ها در بدهی شرکت های بزرگ بازار و تجاری املاک و مستغلات و بانک ها با عملیات تجاری فشار اضافی بر روی اهرمی وام.

هیئت مدیره تست استرس چارچوب متشکل از جامع سرمایه, تحلیل و بررسی, همچنین شناخته شده به عنوان CCAR و Dodd-Frank Act تست استرس است. هر دو تمرین شده اند و سنگ بنای هیئت مدیره پس از بحران چارچوب برای بانک های بزرگ و این سال را تست استرس را ارزیابی 34 بانک های بزرگ با بیش از 100 میلیارد دلار دارایی کل.

تست استرس شامل دو سناریوهای فرضی: پایه و شدت عوارض جانبی. شدت عوارض جانبی سناریو در این سال امکانات شدید رکود اقتصادی جهانی که در آن نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش 6.5 درصد به 10 درصد و افزايش استرس در بدهی شرکت های بزرگ بازار و تجاری املاک و مستغلات.

علاوه بر این بانک ها با عملیات تجاری مورد نیاز خواهد بود برای عامل در بازار جهانی شوک جزء به عنوان بخشی از سناریو. این سال را به شوک ویژگی های, در میان چیزهای دیگر افزایش استرس به تجارت کتاب مواجهه با اهرم وام. علاوه بر این شرکت با قابل معامله و یا عملیات پردازش مورد نیاز خواهد بود به ترکیب مقابل به طور پیش فرض سناریو جزء. نمودار زیر نشان می دهد که مولفه های مربوط به هر یک از شرکت.

“این سال را تست استرس به ما کمک خواهد کرد چگونه ارزیابی بانک های بزرگ انجام دهد در طول یک رکود اقتصادی شدید و ما را به افزایش اطلاعات در مورد چگونه اهرمی وام و وثیقه تعهدات وام ممکن است پاسخ به یک رکود اقتصادی” معاون صندلی برای نظارت Randal K. Quarles گفت.

شدت عوارض جانبی سناریو و پایه سناریو هستند و نه پیش بینی. به شدت نامطلوب توصیف سناریو فرضی مجموعه ای از رویدادهای طراحی شده برای ارزیابی قدرت از سازمان های بانکی. به طور مشابه سناریوی پایه در خط با میانگین پیش بینی از بررسی های اقتصادی پیش بینی. هر سناریو شامل 28 متغیر—مانند تولید ناخالص داخلی و نرخ بیکاری, بازار سهام, قیمت و نرخ بهره—پوشش داخلی و بین المللی فعالیت های اقتصادی.

بانک ها ملزم به ارائه سرمایه خود را به برنامه ها و نتایج خود را تست استرس به فدرال رزرو با 6 آوریل سال 2020 است. هیئت مدیره اعلام خواهد شد نتایج حاصل از آن و نظارت بر استرس در آزمون ها با 30 ژوئن 2020.

همانطور که قبلا اعلام هیئت مدیره همچنان به کار به سمت داشتن استرس سرمایه بافر در محل برای این سال را تست استرس است. انتشار فرضی حالات تاثیر نمی گذارد که جداگانه rulemaking روند.

شرکت موضوع را به بازار جهانی شوک موضوع را به مقابل به طور پیش فرض
Ally Financial, Inc.    
امریکن اکسپرس شرکت    
بانک مرکزی امریکا شرکت X X
بانک نیویورک ملون شرکت   X
بارکلیز US LLC X X
BBVA Compass Bancshares, Inc.    
BMO مالی Corp.    
BNP Paribas USA, Inc.    
یکی از سرمایه های مالی شرکت    
CIT Group Inc.    
Citigroup Inc. X X
شهروندان Financial Group, Inc.    
Comerica گنجانیده شده    
کردیت سوئیس دارایی (ایالات متحده آمریکا) X X
بل در ایالات متحده آمریکا شرکت X X
Goldman Sachs Group, Inc. X X
HSBC آمریکای شمالی Holdings, Inc. X X
هانتینگتون Bancshares, Incorporated    
JPMorgan Chase & Co. X X
KeyCorp    
M&T Bank Corporation    
مورگان استنلی X X
MUFG آمریکا Holdings Corporation    
اعتماد شمالی شرکت    
این گروه خدمات مالی PNC, Inc.    
RBC ایالات متحده آمریکا Holdco شرکت    
مناطق Financial Corporation    
سانتاندر Holdings USA, Inc.    
دولت خیابان شرکت   X
TD گروه US Holdings LLC    
Truist    
UBS آمریکا Holdings LLC X X
U. s. Bancorp    
Wells Fargo & شرکت X X

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت