فدرال رزرو هیئت مدیره مسائل گزارش در رفاه اقتصادی از خانواده های ایالات متحده

در دسترس کلید به صورت تصویری

[Space] پستی play/pause;

[سمت راست/چپ پیکان] به دنبال تصویری در جلو و پشت (5 ثانیه );

[/پایین فلش] افزایش/کاهش حجم;

[M] پستی بی صدا روشن/خاموش.

[F] پستی تمام صفحه روشن/خاموش (به جز IE 11);

این [Tab] کلید ممکن است در ترکیب با استفاده از [ورود/بازگشت] کلید به حرکت و فعال کردن دکمه های کنترل مانند عنوان روشن/خاموش.

شرایط مالی به طور کلی مثبت برای اکثر بزرگسالان در پایان 2019. اما فدرال رزرو هیئت مدیره در آخرین گزارش در مورد رفاه اقتصادی از خانواده های ایالات متحده شامل اطلاعات تکمیلی از آوریل سال 2020یافت که شرایط مالی به طور چشمگیری تغییر برای افرادی که تجربه از دست دادن شغل یا کاهش ساعت در ماه مارس سال 2020 به عنوان گسترش COVID-19 تشدید در ایالات متحده است.

گزارش تساوی از هیئت مدیره هفتم بررسی سالانه خانوار اقتصاد و تصمیم گیری (ریختن) که به بررسی رفاه اقتصادی و مالی زندگی از بزرگسالان ایالات متحده و خانواده خود را. 2019 نظرسنجی از بیش از 12000 بزرگسالان انجام شد در ماه اکتبر سال گذشته ارائه یک تصویر از امور مالی شخصی قبل از شروع COVID-19 بیماری همه گیر. برای به دست آوردن اطلاعات به روز در میان تعطیل و اقامت در خانه سفارشات کوچکتر مکمل نظرسنجی از بیش از 1000 بزرگسالان انجام شد از آوریل 3 تا 6 آوریل از این سال با تمرکز بر بازار کار اثرات و خانواده ” به طور کلی شرایط مالی که در آن زمان.

در مارس سال 2020 کمتر از بزرگسالان گزارش شده است که آنها حداقل خوب انجام می دهند از نظر مالی نسبت به حال شده است در مورد 6 ماه پیش از آن. آوریل مکمل بررسی نشان داد که 72 درصد از بزرگسالان بودند یا “کار درست” از نظر مالی (43 درصد) و یا “زندگی راحت” (29 درصد). این است که از 75 درصد از بزرگسالان که حداقل خوب انجام می دهند از نظر مالی و 36 درصد بودند که زندگی راحتی در پاییز 2019.

“درک واضح تری از چه خانواده ها در حال مقابله با تغییر چشم انداز اقتصادی حیاتی است که فدرال رزرو در نظر گام های بعدی برای آدرس خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر” گفت: فرماندار میشل W. بومن. “بررسی داده ها نشان می دهد که در اوایل بحران بهداشت عمومی یک کسر بزرگتر از آمریکایی ها مواجه می شد مشکلات مالی از سقوط 2019.”

کاهش در گزارش خود از رفاه مالی متمرکز بودند در میان کسانی که از دست یک کار و یا تا به حال ساعت کار خود را کاهش دهد. در میان بزرگسالان نه تجربه از دست دادن شغل یا کاهش ساعت 76 درصد حداقل خوب از نظر مالی در ماه آوریل است که شبیه به کلی سهم بزرگسالان که گزارش شده است که حداقل خوب از نظر مالی در پاییز. در میان کسانی که تجربه از دست دادن شغل و یا ساعت کاهش اما 51 درصد نشان داد که آنها انجام می دهند حداقل خوب از نظر مالی در ماه آوریل در حالی که 48 درصد شد “پیدا کردن آن را دشوار برای به دست آوردن” یا “فقط گرفتن.”

سیزده درصد از بزرگسالان به نمایندگی از 20 درصد از افرادی که مشغول به کار بود در ماه فوریه گزارش داد که آنها یک کار از دست داده بودند و یا furloughed در ماه مارس یا اوایل آوریل سال 2020 است. یکی دیگر از 6 درصد از همه بزرگسالان دیدم ساعت خود را کاهش می یابد و یا در زمان مرخصی بدون حقوق. هم 19 درصد از همه بزرگسالان گزارش شده یا از دست دادن شغل و یا دچار کاهش ساعت کار در ماه مارس است. با وجود این گسترده اشتغال ضرر و زیان برخی از مردم در زمان جدید یا اضافی اشتغال در ماه مارس است. هفت درصد از بزرگسالان گزارش شده است که آنها خود را افزایش ساعت کار کرده و یا مشغول به کار اضافه کاری.

بسیاری از مردم که از دست یک کار باقی مانده متصل به کارفرمای خود و انتظار می رود به بازگشت به همان کار در نهایت. نه در 10 نفر بودند که furloughed یا یک کار از دست داده گفت که کارفرمای خود را نشان داد که آنها بازگشت به کار خود را در برخی از نقطه. به طور کلی مردم گفته نمی شد به طور خاص زمانی که انتظار می رود به بازگشت به کار. هفتاد و هفت درصد گفت که کارفرمای خود را گفت: آنها انتظار می رود به بازگشت را به آنها بازگشت تاریخ.

سازگار با اشتغال کاهش در ماه مارس بسیاری از مردم با تجربه درآمد کاهش می یابد. بیست و سه درصد از بزرگسالان و 70 درصد از کسانی که یک کار از دست داده و یا به حال خود ساعت کاهش می یابد گفت: درآمد خود را در ماه مارس کمتر از در فوریه.

درآمد ضرر و زیان می تواند مردم را تحت تاثیر قرار توانایی پرداخت منظم ماهانه صورتحساب. هشتاد و یک درصد از بزرگسالان گفت: آنها می توانند پرداخت تمام ماه جاری صورت حساب به طور کامل در ماه آوریل نسبت به 84 درصد در سه ماهه چهارم سال 2019. در عین حال این بررسی نشان داد به مراتب بیشتر از نرخ دشواری در میان کسانی که تجربه اشتغال اختلالات. شصت و چهار درصد از بزرگسالان که گزارش از دست دادن شغل یا کاهش ساعت انتظار می رود قادر به پرداخت تمام صورت حساب خود را به طور کامل در ماه آوریل در مقایسه با 85 درصد از کسانی که بدون اشتغال اختلال.

علاوه بر نظارت بر نحوه خانواده بودند مراتب در نزدیکی شروع COVID-19 گیر همچنین این گزارش ادامه نگرانی های مالی برای بسیاری از خانواده ها که predated بهداشت عمومی بحران. برخی از این چالش های مالی شامل 25 درصد از غیر بازنشسته بزرگسالان که فاقد پس انداز بازنشستگی با 18 درصد از بزرگسالان با بدهی از درمان های پزشکی و 3 درصد از افرادی که خود را خانه خود را که تجربه اخراج در سال 2018 یا 2019. سه در 10 بزرگسالان در سال 2019 گفت: آنها نمی توانند پوشش سه ماه از هزینه های خود را با استفاده از پس انداز و یا قرض گرفتن در مورد از دست دادن شغل نشان می دهد که آنها آماده برای زمان چالش های مالی.

نتایج حاصل از بررسی کامل منعکس کننده شرایط مالی در اواخر سال 2019 قبل از همه گیر شروع و نتایج حاصل از بررسی مکمل منعکس کننده شرایط مالی در آغاز آوریل سال 2020 و نشان می دهد که طبیعت از خانواده ها تجربه از شرایط مالی که در آن زمان. اما پیامدهای مالی از COVID-19 همچنان به تکامل و فدرال رزرو هیئت مدیره ادامه خواهد داد برای نظارت بر شرایط مالی خانواده.

این گزارش, دانلود, داده, و یک ویدیو به طور خلاصه بررسی یافته ها ممکن است توان در یافت: https://www.federalreserve.gov/consumerscommunities/shed.htm.

برای سوالات رسانه ای تماس (202) 452-2955.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de