فدرال رزرو هیئت مدیره گسترش آن خیابان اصلی وام برنامه اجازه می دهد تا بیشتر در کوچک و متوسط کسب و کار قادر به دریافت حمایت

ژوئن 08, 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره گسترش آن خیابان اصلی وام برنامه اجازه می دهد تا بیشتر در کوچک و متوسط کسب و کار قادر به دریافت پشتیبانی

برای انتشار در 3:30 p. m. EDT

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز دوشنبه گسترش آن خیابان اصلی وام برنامه اجازه می دهد تا بیشتر در کوچک و متوسط کسب و کار قادر به دریافت پشتیبانی می کند. هیئت کاهش حداقل مبلغ وام, افزایش وام حداکثر حد تنظیم اصلی برنامه بازپرداخت برای شروع پس از دو سال و تمدید مدت به پنج سال ارائه وام با انعطاف پذیری بیشتر در بازپرداخت وام. هیئت مدیره انتظار خیابان اصلی برنامه باز شود برای وام ثبت نام به زودی و به طور فعال به خرید وام در مدت کوتاهی پس از آن.

“حمایت از کوچک و متوسط کسب و کار به طوری که آنها آماده هستند برای بازگشایی و rehire کارگران کمک خواهد کرد که ترویج گسترده مبتنی بر بهبود اقتصادی” فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت. “من مطمئن هستم که این تغییرات ما در حال ساخت را بهبود توانایی خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای حمایت از اشتغال در طول این دوره دشوار است.”

کوچک و متوسط کسب و کار هستند یک بخش حیاتی از اقتصاد و استخدام دهها میلیون نفر از مردم و از آنجا که نیازهای آنها متفاوت است به طور گسترده ای در هیئت مدیره به طور گسترده به دنبال بازخورد و اصلاح خیابان اصلی برنامه درآمده است.

این تغییرات عبارتند از:

  • کاهش حداقل اندازه وام برای وام های خاص به 250.000 دلار از $500,000;
  • افزایش وام حداکثر اندازه برای همه امکانات;
  • افزایش مدت از هر گزینه وام به پنج سال از چهار سال;
  • گسترش دوره بازپرداخت برای تمام وام با به تأخیر انداختن پرداخت اصلی را برای دو سال به جای یک; و
  • بالا بردن بانک مرکزی مشارکت به 95 ٪ برای وام.

نمودار زیر به جزئیات بیشتر در این تغییرات است.

هنگامی که آنها را با موفقیت به ثبت نام برای برنامه های وام دهندگان را تشویق به شروع ساخت خیابان اصلی وام بلافاصله. خیابان اصلی برنامه اعطای وام در نظر دارد برای خرید 95 درصد از هر یک واجد شرایط وام است که فرستاده شده به برنامه ارائه شده است که مورد نیاز اسناد و مدارک کامل است و معاملات مطابق با استانداردهای خیابان اصلی تسهیلات مورد نیاز است. خیابان اصلی برنامه اعطای وام را نیز قبول وام های که نشات گرفته بودند تحت قبلا اعلام شرایط اگر بودجه قبل از ژوئن 10 سال 2020 است.

سازمان های غیر انتفاعی نقش مهمی در سراسر اقتصاد و هیئت مدیره در حال کار برای ایجاد یک برنامه به زودی برای این سازمان است.

خیابان اصلی برنامه اعطای وام تاسیس شد با تصویب وزیر خزانه داری و با 75 میلیارد دلار در سهام ارائه شده توسط وزارت خزانه داری از مراقبت عمل می کنند. اضافی پرسش و پاسخ های متداول برای وام دهندگان و وام گیرندگان نیز در دسترس هستند. فرم قرارداد مشارکت و دیگر اشکال قانونی خواهد شد به روز رسانی به چین با تغییرات امروز اعلام کرد.

خیابان اصلی برنامه اعطای وام وام گزینه های وام های جدید اولویت وام گسترش وام
مدت 5 سال
(قبلا 4 سال)
حداقل اندازه وام $250,000
(قبلا $500,000)
$10M
حداکثر اندازه وام کمتر از $35 متر و یا یک مقدار که اضافه شده به برجسته و undrawn در دسترس بدهی تجاوز نمی کند 4.0 x تنظیم EBITDA
(قبلا $25M)
کمتر از $50 متر و یا یک مقدار که اضافه شده به برجسته و یا undrawn در دسترس بدهی تجاوز نمی کند 6.0 x تنظیم EBITDA
(قبلا $25M)
کمتر از $300M یا یک مقدار که اضافه شده به برجسته و یا undrawn در دسترس بدهی تجاوز نمی کند 6.0 x تنظیم EBITDA
(قبلا به $200 متر)
خطر احتباس 5% 5%
(قبلا 15%)
5%
اصل بازپرداخت اصلی معوق برای دو سال سال 3-5: 15%, 15%, 70%

(قبلا اصلی معوق برای یک سال و 33.33% بازپرداخت دلیل در سال 2-4)

اصلی معوق برای دو سال سال 3-5: 15%, 15%, 70%

(قبلا اصلی معوق برای یک سال و 15% 15% و 70% بازپرداخت دلیل در سال 2, 3 و 4 به ترتیب)

پرداخت سود معوق به مدت یک سال
رای LIBOR + 3%

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: ژوئن 08, 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de