فدرال رزرو هیئت مدیره گسترش برنامه حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار از طریق ایجاد یک بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی (MMLF)

مارس 18 سال 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره گسترش برنامه حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار از طریق ایجاد یک بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی (MMLF)

برای انتشار در 11:30 p. m. EDT

فدرال رزرو روز چهارشنبه به هیئت گسترش برنامه خود را برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار با در نظر گرفتن مراحل به افزایش نقدینگی و عملکرد مهم بازار پول. از طریق ایجاد یک بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی یا MMLF که بانک فدرال رزرو بوستون وام را در دسترس واجد شرایط موسسات مالی امن با کیفیت بالا و دارایی های خریداری شده توسط موسسه مالی از بازار پول صندوق های متقابل است.

وجوه بازار پول مشترک سرمایه گذاری ابزار برای خانواده ها و کسب و کار و طیف وسیعی از شرکت ها. این MMLF کمک خواهد کرد وجوه بازار پول در جلسه خواست برای redemptions توسط خانواده ها و دیگر سرمایه گذاران بهبود کلی عملکرد بازار و اعتبار ارائه به اقتصاد گسترده تر.

متصل اصطلاح ورق جزئیات انواع دارایی ها از جمله نا امن و امن تجاری کاغذ آژانس اوراق بهادار و اوراق بهادار خزانه داری که واجد شرایط هستند و همچنین به عنوان اطلاعات اضافی. این MMLF برنامه خرید خواهد شد طیف گسترده تری از دارایی های, اما ساختار آن بسیار شبیه به دارایی-حمایت تجاری مقاله بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی یا AMLF که عمل از اواخر سال 2008 تا اوایل سال 2010. این MMLF تاسیس شده است توسط فدرال رزرو تحت اقتدار بخش 13(3) فدرال رزرو قانون با تصویب وزیر خزانه داری. وزارت خزانه داری ارائه خواهد شد 10 میلیارد دلار اعتبار حفاظت فدرال رزرو در ارتباط با MMLF از وزارت خزانه داری ارز, صندوق تثبیت.

بیشتر برنامه دقیق ضوابط و شرایط و عملیاتی تقویم به زودی منتشر خواهد شد.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.

آخرین بروز رسانی: مارس 18 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im