15 ژوئن 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام تغييرات در بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری (SMCCF) که شروع به خرید گسترده و متنوع از اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای حمایت از نقدینگی بازار و در دسترس بودن اعتبار برای کارفرمایان بزرگ

برای انتشار در 2:00 p. m. EDT

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز دوشنبه اعلام کرد به روز رسانی به بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری (SMCCF) که شروع به خرید گسترده و متنوع از اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای حمایت از نقدینگی بازار و در دسترس بودن اعتبار برای کارفرمایان بزرگ.

عنوان عنوان دقیق در یک تجدید نظر اصطلاح ورق و به روز پرسش و پاسخ های SMCCF خواهد خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ برای ایجاد یک نمونه کارها اوراق قرضه شرکتی است که بر اساس یک گسترده و متنوع شاخص بازار ایالات متحده اوراق قرضه شرکت های بزرگ. این شاخص ساخته شده است تا از تمام اوراق در بازار ثانویه است که صادر شده توسط شرکت های ایالات متحده که برآورده تسهیلات حداقل امتیاز حداکثر بلوغ و معیارهای دیگر. این نمایه سازی رویکرد را تکمیل امکانات فعلی خرید ارز داد و ستد وجوه است.

بازار اولیه و بازار ثانویه, شرکت, تسهیلات اعتباری تاسیس شد با تصویب وزیر خزانه داری و با 75 میلیارد دلار در سهام ارائه شده توسط وزارت خزانه داری از مراقبت عمل می کنند.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: 15 ژوئن 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de