مارس 17, 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام تغییر حکومت برای تقویت اثربخشی مدیریت کسب و کار کوچک چک حفاظت از برنامه

برای انتشار در 4:30 p. m. EDT

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز جمعه اعلام کرد یک قانون تغییر برای تقویت اثربخشی مدیریت کسب و کار کوچک (SBA) چک Protection Program (PPP). تغییر خواهد کرد به طور موقت تغییر هیئت مدیره قوانین به طوری که برخی بانک مدیران و سهامداران می توانند برای PPP وام برای کسب و کارهای کوچک.

برای جلوگیری از طرفداری تخته قوانین محدودیت نوع و مقدار از وام که بانک مدیران و سهامداران افسران و کسب و کار متعلق به این افراد می توانند از آنها مربوط به بانک ها است. این شرایط مانع برخی از صاحبان کسب و کار کوچک را از دسترسی به PPP وام—به ویژه در مناطق روستایی است.

SBA به تازگی روشن است که PPP وام دهندگان می تواند PPP وام به کسب و کار متعلق به خود مدیران و برخی از سهامداران منوط به برخی محدودیت ها و بدون طرفداری. هیئت مدیره را تغییر خواهد اجازه می دهد آن دسته از افراد برای درخواست PPP وام سازگار با SBA قوانین و محدودیت. این تغییر تنها شامل PPP وام.

هیئت مدیره است که ارائه این تغییر موقت اجازه می دهد تا بانک ها به PPP وام به طیف گسترده ای از کسب و کارهای کوچک در درون جوامع خود. SBA به صراحت ممنوع است بانک ها از علاقه در زمان پردازش یا اولويت یک PPP درخواست وام از یک مدیر و یا حقوق صاحبان سهام دارنده و هیئت مدیره به اداره آن تغییر حکومت درآمده است.

تغییر حکومت بلافاصله موثر است و خواهد بود در محل در حالی که PPP فعال است. نظرات پذیرفته می شود برای 45 روز پس از انتشار در فدرال ثبت نام کنید.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: مارس 17, 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im