فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد از آن خواهد شد به دنبال بازخورد در پیشنهاد به گسترش خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای دسترسی به اعتبار برای سازمان های غیر انتفاعی

15 ژوئن 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد از آن خواهد شد به دنبال بازخورد در پیشنهاد به گسترش خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای دسترسی به اعتبار برای سازمان های غیر انتفاعی

برای انتشار در 5:15 p. m. EDT

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز دوشنبه اعلام کرد از آن خواهد شد به دنبال بازخورد در یک پیشنهاد به گسترش خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای دسترسی به اعتبار برای سازمان های غیر انتفاعی. به عنوان با موجود خیابان اصلی برنامه اعطای وام که اهداف کوچک و متوسط کسب و کار پیشنهادی گسترش خواهد ارائه وام به کوچک و متوسط سازمان های غیر انتفاعی که در صدا مالی وضعیت قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس و می تواند به نفع از نقدینگی اضافی برای مدیریت از طریق به چالش کشیدن این دوره است.

“سازمان های غیر انتفاعی هستند و بخش های مهم از اقتصاد ما با استفاده از میلیون ها نفر از مردم در ارائه خدمات ضروری به جوامع و حمایت از نوآوری و توسعه نیروی کار ماهر نیاز,” فدرال رزرو صندلی جروم H. پاول گفت. “سازمان های غیر انتفاعی ارائه خدمات حیاتی در سراسر کشور و ما در حال کار برای کمک به آنها را از طریق این زمان دشوار است.”

شرایط وام تحت پیشنهادی خیابان اصلی غیر انتفاعی وام از جمله نرخ بهره تعویق اصل و پرداخت بهره و پنج سال مدت هستند همان خیابان اصلی وام کسب و کار. حداقل اندازه وام است 250.000 دلار در حالی که این وام حداکثر اندازه 300 میلیون دلار. پرداخت های اصلی خواهد بود به طور کامل معوق برای اولین بار دو سال از وام و پرداخت بهره خواهد بود معوق برای یک سال. دو گزینه های وام خواهد بود ارائه شده تحت این پیشنهاد است. گیرنده الزامات واجد شرایط بودن برای پیشنهاد غیر انتفاعی امکانات می تواند اصلاح شود و از برای سود تسهیلات به منعکس کننده عملیاتی و شیوه های حسابداری از بخش غیر انتفاعی و شامل:

  • حداقل 50 و حداکثر 15000 کارکنان;
  • مالی آستانه بر اساس عملکرد عامل نقدینگی و توانایی بازپرداخت بدهی;
  • یک سابقه کاری حداقل پنج سال و
  • محدودیتی در موقوفات بیش از 3 میلیارد دلار.

علاوه بر این هر سازمان باید یک سازمان معاف از مالیات در بخش 501(c)(3) و یا 501(c)(19) از قانون درآمد داخلی. نمودار زیر به جزئیات بیشتر در این شرایط پیشنهاد.

به دلیل شرایط ساختار و نیازهای سازمان های غیر انتفاعی متفاوت است به طور گسترده ای در مکان عمومی, بازخورد است که به دنبال برای کمک به ایجاد برنامه پیشنهادی به عنوان کارآمد و موثر به عنوان امکان پذیر است. بازخورد ممکن است فرستاده شده از طریق ایمیل اینجا را تا روز دوشنبه 22 ژوئن. انتقادات و پیشنهادات در دسترس خواهد بود و نظرات نباید شامل اطلاعات محرمانه است.

خیابان اصلی برنامه اعطای وام تاسیس شد با تصویب وزیر خزانه داری و با 75 میلیارد دلار در سهام ارائه شده توسط وزارت خزانه داری از مراقبت عمل می کنند.

پیشنهاد خیابان اصلی برنامه اعطای وام غیر انتفاعی گزینه های وام غیر انتفاعی وام های جدید غیر انتفاعی گسترش وام
مدت 5 سال
حداقل اندازه وام $250,000 $10M
وقف کلاه 3 میلیارد دلار
سال در عملیات حداقل 5 سال
کارمند حداقل/حداکثر کارکنان کمتر از 15000 نفر و بیشتر از 50
درآمد کلاه و منبع مورد نیاز 2019 درآمد کمتر از 5 میلیارد دلار با کمتر از 30 درصد از منابع کمک های مالی
حداکثر اندازه وام کمتر از $35 و یا وام گیرنده به طور متوسط 2019 درآمد سه ماهه کمتر از $300M یا وام گیرنده به طور متوسط 2019 درآمد سه ماهه
خطر احتباس

5%

اصل بازپرداخت اصلی معوق به مدت دو سال; سال 3-5: 15%, 15%, 70%
پرداخت سود معوق به مدت یک سال
رای LIBOR + 3%

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: 15 ژوئن 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de