فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد آن است که گسترش دامنه و واجد شرایط بودن برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام

فدرال رزرو مدیره روز پنج شنبه اعلام کرد آن است که گسترش دامنه و واجد شرایط بودن برای خیابان اصلی برنامه اعطای وام. به عنوان بخشی از تلاش گسترده برای حمایت از اقتصاد فدرال رزرو توسعه خیابان اصلی برنامه اعطای وام برای کمک به اعتبار جریان به کوچک و متوسط کسب و کار است که در صدا مالی وضعیت قبل از بیماری همه گیر.

زمانی که اولیه از نظر خیابان اصلی اعلام شد هیئت مدیره نشان داده شده است که به دلیل نیازهای مالی از کسب و کار متفاوت است به طور گسترده ای آن را دنبال بازخورد از بالقوه اصلاحات. بیش از 2,200 نامه از افراد و کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی دریافت شد. در پاسخ به ورودی هیئت مدیره تصمیم به گسترش وام گزینه های در دسترس برای کسب و کار و افزایش حداکثر اندازه از کسب و کار است که واجد شرایط برای تحت حمايت برنامه است. این تغییرات عبارتند از:

  • ایجاد یک سوم وام گزینه با افزایش خطر ابتلا های توسط وام دهندگان به وام گیرندگان با اهرم بیشتر;
  • کاهش حداقل اندازه وام برای وام های خاص به $500,000; و
  • گسترش استخر از کسب و کار واجد شرایط به قرض گرفتن.

جدید گزینه وام وام دهندگان را حفظ 15 درصد سهم وام های که هنگامی که اضافه شده به بدهی های موجود نیست و بیش از شش بار قرض درآمد تنظیم شده برای پرداخت سود و مالیات و استهلاک و دیگر تنظیمات مناسب. این در مقایسه با وام های موجود گزینه های که در آن وام دهندگان حفظ 5 درصد سهم وام, اما دارای ویژگی های مختلف. تحت تمام گزینه های وام وام دهندگان قادر خواهد بود به درخواست خود صنعت خاص تخصص و استانداردهای اختصاصی به بهترین اندازه گیری درآمد وام گیرنده. در مجموع سه گزینه های وام—نامیده جدید اولویت و گسترش یافته است—در دسترس خواهد بود برای کسب و کار. نمودار زیر خلاصه گزینه های مختلف وام.

علاوه بر این کسب و کار با کارکنان 15000 یا تا 5 میلیارد دلار درآمد سالانه در حال حاضر واجد شرایط نسبت به اولیه برنامه لحاظ شد که برای شرکت های با 10,000 کارکنان و $2.5 میلیارد دلار در سال درآمد. حداقل اندازه وام برای دو تا از گزینه ها نیز کاهش به $500,000 از 1 میلیون دلار است. با تغییرات این برنامه در حال حاضر ارائه گزینه های بیشتر به یک مجموعه گسترده تر از واجد شرایط کوچک و متوسط اندازه کسب و کار.

هیئت مدیره رسمیت می شناسد بحرانی نقشی که سازمان های غیر انتفاعی بازی در سراسر اقتصاد و ارزیابی جداگانه رویکرد خود را برای دیدار با نیازهای منحصر به فرد.

خیابان اصلی برنامه اعطای وام تاسیس شد در بخش 13(3) فدرال رزرو قانون با تصویب وزیر خزانه داری. خزانه را ارائه 75 میلیارد دلار برای این برنامه با استفاده از وجوه از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند. پرسش و پاسخ های متداول برای وام دهندگان و وام گیرندگان نیز در دسترس هستند. تاریخ شروع برای برنامه به زودی اعلام خواهد شد.

خیابان اصلی برنامه اعطای وام وام گزینه های وام های جدید اولویت وام گسترش وام
مدت 4 سال 4 سال 4 سال
حداقل اندازه وام $500,000 $500,000 $10,000,000
حداکثر اندازه وام کمتر از $25M یا 4x 2019 تنظیم EBITDA کمتر از $25M یا 6x 2019 تنظیم EBITDA کمتر از $200 متر 35 درصد از برجسته و undrawn در دسترس بدهی یا 6x 2019 تنظیم EBITDA
خطر احتباس 5% 15% 5%
پرداخت (یک سال به تعویق افتاده برای همه) سال 2-4: 33.33% در هر سال سال 2-4: 15%, 15%, 70% سال 2-4: 15%, 15%, 70%
رای LIBOR + 3% LIBOR + 3% LIBOR + 3%

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>