فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد استقرار اولیه فروشنده تسهیلات اعتباری (PDCF) برای حمایت از اعتبار نیاز خانواده ها و کسب و کار

17 مارس سال 2020

فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد استقرار اولیه فروشنده تسهیلات اعتباری (PDCF) برای حمایت از اعتبار نیاز خانواده ها و کسب و کار

برای انتشار در 6:00 p. m. EDT

برای حمایت از اعتبار نیاز خانواده های آمریکایی و کسب و کار فدرال رزرو هیئت مدیره در روز سه شنبه اعلام کرد که آن را ایجاد اولیه فروشنده تسهیلات اعتباری و یا PDCF. تسهیلات اجازه خواهد داد که نمایندگی های اصلی برای حمایت از صاف به عملکرد بازار و تسهیل دسترسی اعتباری برای کسب و کار و خانواده.

این PDCF ارائه خواهد شد یک شبه و در مدت تامین مالی با سررسید تا 90 روز و در دسترس خواهد بود در تاریخ 20 مارس سال 2020 است. از آن خواهد شد در محل برای حداقل شش ماه و قابل تمديد نيز مي باشد به عنوان شرایط حکم. اعتباری توسعه یافته به نمایندگی های اولیه در این مرکز ممکن است وثیقه توسط طیف گسترده ای از درجه سرمایه گذاری اوراق بهادار بدهی از جمله تجاری کاغذ و اوراق قرضه شهرداری ها و طیف گسترده ای از سهام و اوراق بهادار. نرخ بهره به اتهام خواهد شد و اعتبار اولیه نرخ یا نرخ تنزیل در بانک فدرال رزرو نیویورک.

بیشتر دقیق ضوابط و شرایط و عملیاتی تقویم خواهد بود پس از آن منتشر شد. این PDCF تاسیس شده است در بخش 13(3) فدرال رزرو قانون با تصویب وزیر خزانه داری.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.

آخرین بروز رسانی: 17 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im