فدرال رزرو تصویب تغییرات ملی حل و فصل خدمات و Fedwire® بودجه خدمات برای حمایت از پیشرفت به همان روز خودکار تهاتری خدمات

23 دسامبر 2019

فدرال رزرو تصویب تغییرات ملی حل و فصل خدمات و Fedwire® بودجه خدمات برای حمایت از پیشرفت به همان روز خودکار تهاتری خدمات

برای انتشار در 2:00 p. m. EST

فدرال رزرو هیئت مدیره در روز دوشنبه تایید تغییرات به فدرال رزرو بانک ملی حل و فصل خدمات (NSS) و Fedwire® بودجه خدمات برای حمایت از پیشرفت به همان روز خودکار تهاتری (ACH) خدمات. این هیئت همچنین تصویب تغییرات در نظر گرفته شده برای کاهش خطر ابتلا به اصلاح خدمات بسته شدن و قطع خواهد افزایش فرکانس از تاخیر به بازگشایی Fedwire بودجه خدمات. در نهایت هیئت مدیره تصویب تغییرات مربوط به فدرال رزرو سیاست در سیستم پرداخت در معرض خطر (PSR سیاست) مربوط به یک ارسال جدید زمان برای انجام معاملات و افزایش روز اضافه برداشت هزینه.

در سپتامبر 13, 2018, Nacha قوانین و استانداردهای بدن برای ACH شبکه اعلام کرد که رای گیری اعضا به تصویب رسانده اصلاحات به Nacha عامل قوانین و دستورالعمل برای ایجاد یک سوم و بعد از آن همان روز ACH پردازش و حل و فصل پنجره با حل و فصل مهلت 4:45 p. m. ET و حل و فصل در 6:00 p. m. ET. یک سوم همان روز ACH پنجره راستا با فدرال رزرو مداوم هدف حمایت از بهبود سرعت و کارایی سیستم پرداخت در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان منافع عمومی در دسترس بودن بیشتر از خدمات پرداخت. به ویژه بعد از آن همان روز ACH پنجره که اجازه می دهد بیشتر موسسات به استفاده از همان روز ACH خدمات در بخش بیشتری از کسب و کار خود را از روز است و ممکن است ترویج تصویب همان روز ACH و در دسترس بودن سرویس به مؤلف و کاربران نهایی.

اصلاح Nacha تغییرات قوانین نیاز به تغییرات به بانک فدرال رزرو’ سرویس پرداخت از تعطیلی و قطع به طوری که بخش خصوصی ACH اپراتور پاکسازی خانه پرداخت Company, L. L. C. حل و فصل می توانید همان روز ACH معاملات بعد از آن در روز از طریق ملی حل و فصل خدمات. در مه 16, 2019, هیئت منتشر فدرال ثبت نام توجه عمومی به دنبال اظهار نظر در مورد این تغییرات به بانک فدرال رزرو را پرداخت خدمات. پس از تجزیه و تحلیل نظرات دریافت مدیره را تایید کرده است پس تغییرات و پیشرفت های به اجرا در مارس سال 2021 که جای Nacha فعلی موثر در تاریخ 19 مارس سال 2021 برای اجرای بعد همان روز ACH پنجره:

  • ملی حل و فصل خدمات خواهد شد در 6:30 p. m. و یک ساعت بعد از آن زمان بسته شدن در 5:30 p. m. ET. باز هم برای ملی حل و فصل خدمات باقی خواهد ماند در 7:30 a. m. ET.
  • این Fedwire بودجه خدمات را در 7:00 p. m. و 30 دقیقه بعد از آن زمان قطع در 6:30 p. m. ET. این Fedwire بودجه شخص ثالث قطع خواهد رخ می دهد در 6:45 p. m. و 45 دقیقه بعد از آن زمان قطع در 6:00 p. m. ET. باز هم برای Fedwire بودجه خدمات باقی خواهد ماند در 9 p. m. ET قبلی تقویم روز است.
  • رزرو بانک ها را تغییر دهید و خود را به عمل در حال حاضر حفظ یک ساعت دو پنجره و بسته شدن و بازگشایی Fedwire بودجه خدمات برای حفظ تنها یک 90 دقیقه پنجره.
  • رزرو بانک ها را افزایش آستانه برای اعطای پسوند به Fedwire بودجه خدمات بسته شدن زمان از 1 میلیارد دلار به 3 میلیارد دلار. رزرو بانک ها در مشورت با هیئت مدیره تعیین خواهد کرد که آیا افزایش بیشتر به آستانه ضروری برای حفظ منظم و مداوم باز از Fedwire بودجه خدمات در 9:00 p. m. ET.
  • هیئت مدیره است که اصلاح بخش دوم PSR سیاست جدید به اضافه کردن 6:00 p. m. ET ارسال زمان برای همان روز ACH معاملات حذف زمان 5:30 p. m. ET ارسال زمان برای ACH بازگشت معاملات و منطبق با تغییرات به روز اضافه برداشت محاسبه هزینه.

یک کپی از هیئت مدیره فدرال ثبت نام متوجه متصل است.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: 23 دسامبر 2019

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت