فدرال رزرو اعلام کرد استقرار موقت دلار نقدینگی ترتیبات با دیگر بانک های مرکزی

19 مارس سال 2020

فدرال رزرو اعلام کرد استقرار موقت دلار نقدینگی ترتیبات با دیگر بانک های مرکزی

برای انتشار در 9:00 a. m. EDT

فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد استقرار موقت دلار نقدینگی ترتیبات (تعویض خطوط) با بانک مرکزی استرالیا Banco Central do Brasil با Danmarks Nationalbank (دانمارک) بانک مرکزی کره Banco de Mexico این Norges بانک (نروژ) بانک مرکزی نیوزیلند مقام پولی سنگاپور و Sveriges بانک مرکزی سوئد (سوئد). این امکانات مانند کسانی که در حال حاضر ایجاد شده بین بانک مرکزی و دیگر بانک های مرکزی طراحی شده برای کمک به کاهش گونه های در جهانی دلار بودجه بازارها و در نتیجه کاهش اثرات این گونه در تامین اعتبار برای خانواده ها و کسب و کار هر دو در داخل و خارج از کشور.

این امکانات جدید را پشتیبانی ارائه دلار نقدینگی در مقادیر بالا به 60 میلیارد دلار برای بانک مرکزی استرالیا Banco Central do Brasil بانک مرکزی کره Banco de Mexico مقام پولی سنگاپور و Sveriges بانک مرکزی سوئد و 30 میلیارد دلار برای هر Danmarks Nationalbank این Norges بانک و بانک مرکزی نیوزیلند. این دلار نقدینگی ترتیبات خواهد شد در محل برای حداقل شش ماه.

فدرال رزرو نیز ایستاده دلار نقدینگی تعویض خطوط با بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و بانک ملی سوئیس.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.

آخرین بروز رسانی: 19 مارس سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>