در 23 آوریل سال 2020

فدرال رزرو اعلام کرد آن است که تلاش برای گسترش دسترسی به آن چک برنامه حفاظت از تسهیلات نقدینگی (PPPLF) اضافی برای SBA-واجد شرایط وام دهندگان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است

برای انتشار در 5:45 p. m. EDT

به منظور تسهیل در اعطای وام به کسب و کارهای کوچک از طریق مدیریت کسب و کار کوچک چک Protection Program (PPP) فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد که این کار به گسترش دسترسی به آن چک برنامه حفاظت از تسهیلات نقدینگی (PPPLF) اضافی برای SBA-واجد شرایط وام دهندگان به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

SBA-واجد شرایط PPP دهندگان شامل موسسات سپرده گذاری مانند بانک ها و اتحادیه های اعتباری و همچنین عدم سپرده گذاری موسسه وام دهندگان مانند برخی از انجمن توسعه موسسات مالی. در حال حاضر تنها موسسات سپرده گذاری واجد شرایط برای شرکت در PPPLF و بیش از 1000 در حال حاضر تایید شده برای دسترسی به برنامه.

SBA را PPP تضمین وام از واجد شرایط وام دهندگان به کسب و کارهای کوچک به طوری که کسانی که کسب و کار می تواند نگه داشتن کارگران شاغل. این PPPLF پشتیبانی از PPP با گسترش اعتبار به موسسات مالی که PPP وام با استفاده از وام به عنوان وثیقه. نقدینگی اضافی از PPPLF افزایش ظرفیت موسسات مالی اضافی PPP وام.

جزئیات بیشتر در واجد شرایط بودن زودی اعلام خواهد شد.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955

آخرین بروز رسانی: در 23 آوریل سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net