فدرال رزرو اعلام کرد FraudClassifier مدل به کمک سازمان های طبقه بندی تقلب مربوط به پرداخت

18 ژوئن 2020

فدرال رزرو اعلام کرد FraudClassifier مدل به کمک سازمان های طبقه بندی تقلب مربوط به پرداخت

برای انتشار در 1:00 p. m. EDT

فدرال رزرو امروز منتشر FraudClassifier مدل—مجموعه ای از ابزار و مواد برای کمک به ارائه یک راه سازگار برای طبقه بندی و درک بهتر بزرگی از فعالیت های جعلی و چگونه از آن اتفاق می افتد در سراسر صنعت پرداخت. مدل توسعه داده شد تقلب تعاریف کار گروه که متشکل بود از فدرال رزرو و پرداخت تقلب در صنعت ،

“این FraudClassifier مدل می تواند کمک به آدرس industrywide چالش متناقض طبقه بندی برای تقلب مربوط به ACH سیم یا چک پرداخت و گفت:” جیم کونها, پرداخت امن استراتژی رهبر و معاون ارشد در بانک فدرال رزرو بوستون. “این FraudClassifier مدل را قادر می سازد به پرداخت ذینفعان برای طبقه بندی تقلب در یک ساده و شیوه ای مشابه. آن را می توان در سراسر یک سازمان برای کمک به اطمینان بیشتر ثبات داخلی در تقلب طبقه بندی قوی تر اطلاعات بهتر و تقلب ردیابی است.”

کلید استفاده از FraudClassifier مدل توانایی برای سازمان ها به استفاده از آن برای طبقه بندی تقلب مستقل از نوع پرداخت پرداخت یا کانال های دیگر پرداخت ، مدل ارائه یک سری از سوالات در ابتدا که آغاز پرداخت به افتراق پرداخت آغاز شده توسط مجاز و یا غیر مجاز ، هر یک از این طبقه بندی پشتیبانی می کند تعاریف است که اجازه می دهد تا برای برنامه مداوم از FraudClassifier مدل در سراسر صنعت است.

تقلب تعاریف کار گروه توسعه یافته است و توصیه می شود یک صنعت تصویب نقشه راه که به تشریح استراتژی و بالقوه مراحل را برای تشویق داوطلبانه industrywide استفاده از FraudClassifier مدل.

کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام برای دسترسی به منابع آموزشی و ابزار پشتیبانی برای FraudClassifier مدل—با مراجعه به FedPaymentsImprovement.org.

در مورد فدرال رزرو و پرداخت
به عنوان بانک مرکزی ایالات متحده فدرال رزرو سیستم فراهم می کند خدمات پرداخت و به دنبال تقویت ثبات و یکپارچگی و کارایی ملت های پولی, مالی و سیستم های پرداخت. در سال 2013 فدرال رزرو آغاز گسترده تلاش مشترک به منظور افزایش end-to-end و سرعت و امنیت و بهره وری از پرداخت در ایالات متحده است. به عنوان یک نتیجه از که همکاری فدرال رزرو متعهد به پیگیری از پنج نتایج مورد نظر مشخص شده در 2015 استراتژی برای بهبود متحده سیستم پرداخت (PDF) مقاله: سرعت و امنیت و بهره وری پرداخت های بین المللی و همکاری.

آخرین بروز رسانی: 18 ژوئن 2020

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net