فدرال رزرو اقدامات برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار

فدرال رزرو به دقت نظارت بر بازارهای اعتباری و آماده است خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها و اهداف. در علاوه بر این به اقدامات صورت گرفته توسط کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو از جمله اقدامات صورت گرفته در هماهنگی با دیگر بانک های مرکزی فدرال رزرو هیئت مدیره اعلام کرد یک سری از اقدامات در حمایت از این اهداف است. این اقدامات در زیر خلاصه شده.

تخفیف پنجره
فدرال رزرو اعطای وام به موسسات سپرده گذاری (“تخفیف ویژه پنجره”) نقش مهمی در حمایت از نقدینگی و ثبات سیستم بانکی و اجرای موثر سیاست های پولی. با ارائه دسترسی به کمک های مالی تخفیف پنجره کمک می کند تا موسسات سپرده گذاری مدیریت ریسک نقدینگی موثر و جلوگیری از اقدامات است که پیامدهای منفی برای مشتریان خود از قبیل برداشت اعتباری در طول زمان از بازار استرس است. این تخفیف پنجره پشتیبانی از جریان صاف و اعتباری به خانواده ها و کسب و کار. ارائه نقدینگی در این راه یکی از اهداف اصلی از سیستم فدرال رزرو و دیگر بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

فدرال رزرو را تشویق می کند به موسسات سپرده گذاری به نوبه خود به پنجره تخفیف برای کمک به دیدار با خواسته های اعتباری از خانواده ها و کسب و کار در این زمان. در حمایت از این هدف امروز هیئت مدیره اعلام کرد که این کاهش اعتبار اولیه با نرخ 150 واحد به 0.25 درصد موثر مارس 16 سال 2020 است. این کاهش در اعتبار اولیه رای نشان دهنده هر دو صورت 100 نقطه کاهش در محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال و 50 اساس نقطه باریک در اولیه میزان اعتبار نسبت به بالای محدوده هدف. باریک گسترش اولیه میزان اعتبار نسبت به سطح عمومی یک شبه نرخ بهره باید به کمک بیشتر تشویق به استفاده فعال از پنجره توسط موسسات سپرده گذاری به, ملاقات غیر منتظره بودجه نیاز دارد. به منظور افزایش بیشتر نقش تخفیف پنجره به عنوان یک ابزار برای بانک ها در پرداختن به پتانسیل بودجه فشارهای این هیئت همچنین امروز اعلام کرد که موسسات سپرده گذاری ممکن است به قرض گرفتن از پنجره تخفیف برای دوره زمانی 90 روز prepayable و تجدید پذیر توسط وام گیرنده به صورت روزانه. فدرال رزرو همچنان به قبول همان طیف گسترده ای از وثیقه برای تخفیف پنجره وام.

روزانه اعتباری
دسترسی روزانه اعتبار از فدرال رزرو پشتیبانی از عملکرد صاف از سیستم های پرداخت و حل و فصل و پاکسازی معاملات در سراسر طیف وسیعی از بازارهای اعتباری. فدرال رزرو را تشویق می کند به موسسات سپرده گذاری برای استفاده روزانه اعتباری توسعه یافته توسط بانک مرکزی در هر دو یک وثیقه و uncollateralized اساس برای حمایت از تامین نقدینگی به خانوارها و کسب و کار و به طور کلی عملکرد صاف از سیستم های پرداخت.

بانک سرمایه و نقدینگی بافر
فدرال رزرو تشویق بانک ها به استفاده از سرمایه و نقدینگی بافر آنها به عنوان قرض دادن به خانواده ها و کسب و کار که تحت تاثیر coronavirus.

پس از جهانی بحران مالی 2007-2008, ایالات متحده, بانک شرکت های هلدینگ ساخته شده است تا سطح قابل توجهی از سرمایه و نقدینگی در بیش از مقررات حداقل و بافر. بزرگترین شرکت های $1.3 تریلیون دلار در سهام مشترک و برگزاری $2.9 تریلیون دلار در کیفیت دارایی های مایع. بانکی ایالات متحده سازمان را نیز به طور قابل توجهی افزایش سرمایه و نقدینگی مورد نیاز از جمله بهبود کیفیت سرمایه نظارتی بالا بردن حداقل سرمایه مورد نیاز ایجاد سرمایه و نقدینگی بافر و اجرای سالانه سرمایه تست استرس است.

این سرمایه و نقدینگی بافر طراحی شده برای حمایت از اقتصاد در شرایط نامطلوب و اجازه می دهد بانک ها برای ادامه خدمت به خانواده ها و کسب و کار. فدرال رزرو پشتیبانی از شرکت هایی که انتخاب می کنید به استفاده از سرمایه و نقدینگی بافر به قرض دادن و انجام دیگر اقدامات حمایتی در امن و صدا به شیوه ای.

ذخیره مورد نیاز
برای سال های بسیاری مورد نیاز ذخیره نقشی مرکزی در اجرای سیاست پولی با ایجاد ثبات تقاضا برای ذخایر. در ژانویه 2019 در کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو اعلام کرد قصد خود را برای اجرای سیاست های پولی در یک کافی ذخایر رژیم است. ذخیره مورد نیاز نیست نقش قابل توجهی در این عامل چارچوب است.

در نور از تغییر به یک کافی ذخایر رژیم هیئت کاهش ذخیره مورد نیاز نسبت به صفر درصد موثر در مارس 26, ابتدای بعدی رزرو دوره تعمیر و نگهداری. این عمل از بین می برد مورد نیاز برای ذخیره هزاران نفر از موسسات سپرده گذاری و کمک خواهد کرد که برای حمایت از اعطای وام به خانوارها و کسب و کار.

برای سوالات رسانه ای تماس 202-452-2955.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>