TOPEKA کن. (AP) — یک قاضی فدرال در روز شنبه مسدود شده کانزاس از محدود کردن حضور و غیاب در فرد مذهبی عبادت خدمات یا فعالیت برای 10 نفر یا کمتر به بررسی گسترش coronavirus که نشان می دهد او معتقد است که این احتمال وجود دارد که سیاست نقض آزادی مذهبی و آزادی بیان و حقوق.

این حکم از سوی قاضی منطقه جان Broomes در ویچیتا مانع از اجرای یک دستور صادر شده توسط رژیم صهیونیستی. لورا کلی اگر شبان و جماعت اجتماعی رعایت فاصله. قاضی تصمیم خود باقی خواهد ماند تا زمانی که ممکن است 2; او یک جلسه برنامه ریزی روز شنبه در یک طرح دعوی در دادگاه علیه کلی توسط دو کلیسا و کشیشان است.

کلی در ادامه به دفاع از او سفارش در یک بیانیه گفت: “این است که در مورد دین. این است که در مورد بحران بهداشت عمومی.”

Broomes’ عمل می آید در میان قوی انتقاد از فرماندار دموکرات منظور از جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری و افزایش فشار از مذاکرات نمایندگان مجلس به رفع حداقل بخشی از یک مادر اقامت در خانه سفارش برای تمام 2.9 میلیون کانزاس ساکنان که در اثر مارس 30 و مجموعه به ادامه تا زمانی که ممکن است 3.

“کلیساها و فعالیت های مذهبی ظاهر شده اند به طور خاص در میان توابع ضروری برای سختگیرانه تر درمان” Broomes نوشت: در سفارش خود را.

COVID-19-مرگ و میر ناشی از افزایش پنج شنبه با دو تا 86 و تأييد coronavirus موارد افزایش 85 به 1,790. کلی گفت که شش کشته و 80 موارد مرتبط اشاره کرده است.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن ظرف سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید و مرگ شود.

طرح دعوی در دادگاه بیش از اجتماعات کلیسا واصل شد پنج شنبه اول کلیسای باپتیست در داج سیتی و کشیش استفان Ormond و Calvary Baptist Church در جانکشن سیتی و کشیش آرون هریس. طرح دعوی در دادگاه گفت: هر دو کلیساها برگزار داخل سالن عید پاک خدمات با 20 یا بیشتر از اعضای جماعت حاضر.

Broomes ” منظور اجازه نمی کلیساها باید خدمات بدون هیچ گونه محدودیت. او دستور داد آنها را به رعایت توصیه های اجتماعی فاصله که مردم به ماندن 6 فوت از هم جدا و برای ادامه پیروی از شیوه های دیگر به طرح دعوی در دادگاه گفت که آنها تا به حال اعمال شده از جمله با استفاده از مجموعه ای از صفحات.

“امنیت عمومی مهم است اما طوری است که پس از قانون اساسی” گفت: تایسون Langhofer ارشد, مشاوره برای مسیحی تاسیس و محافظه کار اتحاد برای دفاع از آزادی که در این مورد است. “ما می توانیم اولویت بندی سلامت ایمنی از خودمان و همسایگان ما بدون آسیب رساندن به کلیساها و مردم با ایمان است.”

کلی سفارش محدود در شخص مذهبی خدمات و یا فعالیت به 10 جماعت اعضای ولی نمی محدود کردن تعداد شبان اعضای گروه کر و دیگران که می تواند قرار داده در این سرویس تا زمانی که آنها تمرین های اجتماعی فاصله. کانزاس دادستان کل درک اشمیت یک جمهوری خواه هشدار داد که این امر می تواند بر خلاف قانون اساسی به استناد یا خوب کلیساها و کشیشان برای نقض کلی سفارش.

“در نهایت این مردم بودند مجبور به توقف او” کانزاس جمهور سوزان Wagle یک ویچیتا جمهوری خواه در بیانیه ای گفت.

بسیاری از کانزاس کلیساها را نقل مکان کرد, خدمات, آنلاین, اما, کشیشان و کلیساهای تحت پیگرد کلی گفت: آنها باور دارند که خدا آنها را به شرکت در “شرکت” نماز است.

آنها استدلال کلی می تواند تحمیل کرده اند کمتر اقدامات محدود کننده در کلیساها برای کمک به کاهش سرعت گسترش coronavirus. آنها همچنین گفت که کلی اقامت در خانه بود استثنائات متعدد “ضروری” کسب و کار و سیاست های ناعادلانه هدف قرار داده و نشان داد که “خصومت” به سوی کلیساها.

Broomes با اشاره به استثنا برای برخی از کسب و کار تماس با درمان های مختلف از کلیساها “خودسرانه”.

اما کلی گفت: “هنوز هم وجود دارد یک راه طولانی برای رفتن در این مورد است.”

“و ما همچنان فعال باشد و خطا در کنار احتیاط که در آن Kansans’ ایمنی و سلامت در خطر کند.”

بالا خواه قانونی رهبران نقل مکان کرد و در هفته گذشته به لغو کلی سفارش در اجتماعات کلیسا خود را تنها به دیدن فرماندار دموکرات خنثی کردن تلاش های خود را با رقابت خود عمل قبل از کانزاس دیوان عالی کشور است. دولت بالاترین دادگاه اجازه دهید او را به منظور ایستادن بر دلایل فنی بدون تصمیم گیری که آیا آن را نقض آزادی های تضمین شده توسط ایالات متحده آمریکا و یا کانزاس قانون اساسی.

کانزاس مجلس ران Ryckman جونیور شهر کانزاس-منطقه جمهوری خواه پیامک است که مردم باید در خانه بمانند اما “دولت نمی تواند و نباید در تنظیم یک استاندارد دوگانه است.”

___

دنبال جان هانا در توییتر https://www.twitter.com/apjdhanna

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im