14 آوریل سال 2020

فدرال بانکی سازمان به تسلیم ارزیابی و ارزیابی برای معاملات املاک و مستغلات تحت تاثیر COVID-19

  • حکام فدرال رزرو سیستم
  • شرکت بیمه سپرده فدرال
  • دفتر حسابرسی ارز
  • ملی اتحادیه های اعتباری دولت
  • مصرف کننده حمایت مالی اداره

برای انتشار در 6:00 p. m. EDT

فدرال بانکی سازمان های امروز را صادر کرد توافق نهایی قانون به طور موقت به تاخیر املاک و مستغلات مربوط به ارزیابی و ارزیابی تحت سازمان های بین ارزیابی قوانین و مقررات. فدرال رزرو هیئت مدیره شرکت بیمه سپرده فدرال و دفتر حسابرسی ارز در حال ارائه این تسکین موقت اجازه می دهد تا تنظیم موسسات برای گسترش تامین مالی معتبر به خانواده ها و کسب و کار به سرعت در پی اضطراری ملی اعلام شده در ارتباط با COVID-19.

این سازمان به تعویق انداختن برخی از ارزیابی و ارزیابی تا 120 روز پس از بسته شدن از مسکونی یا تجاری املاک و مستغلات وام معاملات. معاملات مربوط به خرید و توسعه و ساخت و ساز املاک و مستغلات در حال حذف از این حکومت موقت. این طور موقت مقررات منقضی خواهد شد در تاریخ 31 دسامبر 2020 مگر اینکه تمدید توسط فدرال بانکی سازمان.

ملی اتحادیه های اعتباری دولت (NCUA) را در نظر بگیرید یک پیشنهاد مشابه در روز شنبه, مارس 16.

در ضمن فدرال بانکی سازمان همراه با NCUA و مصرف کننده حمایت مالی دفتر مشاوره با کنفرانس بانک دولتی سرپرستان با صدور بیانیه مشترک برای رسیدگی به چالش های مربوط به ارزیابی و ارزیابی املاک و مستغلات مربوط به معاملات مالی تحت تاثیر COVID-19.

در این بین بیانیه ای به تشریح دیگر انعطاف در صنعت استانداردهای ارزیابی در سازمان های ارزیابی مقررات و توصیف تغییرات موقت به Fannie Mae و Freddie Mac استانداردهای ارزیابی است که می تواند کمک به وام دهندگان در طول این زمان به چالش کشیدن. این سازمان ادامه خواهد داد برای برقراری ارتباط با صنعت به عنوان مناسب به عنوان این وضعیت تکامل می یابد.

آخرین بروز رسانی: 14 آوریل سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de