آژانس فدرال با انتشار گزارش در میسوری قایق اردک مرگ و میر

آزادی, Mo. (AP) — نزدیک به دو سال پس از 17 نفر فوت کرد زمانی که یک توریست قایق غرق در میسوری دریاچه فدرال ایمنی حمل و نقل محققان در روز سه شنبه منتشر خواهد شد نتایج حاصل از رسیدگی به این فاجعه.

ملی ایمنی حمل و نقل شده است بررسی چه چیزی باعث سوار اردک خودرو به نزول در جدول سنگ در نزدیکی دریاچه برانسون کشتار 17 از 31 نفر در هیئت مدیره. قایق, شناخته شده به عنوان کشش اردک 7 بود قادر به آن را به ساحل هنگامی که یک طوفان شدید آمار در جولای 2018.

قایق را صاحب ریپلی سرگرمی, حل و فصل 31 پرونده های حقوقی ثبت شده توسط بازماندگان و بستگان کسانی که درگذشت. مرده شامل نه نفر از اعضای یک خانواده از ایندیاناپولیس. دیگر قربانیان از میسوری ایالت ایلینوی و آرکانزاس است.

مرمت شده دوزیست اردک قایق شدند و از جاذبه های مهم توریستی در برانسون برای نزدیک به 50 سال و ریپلی خریداری جاذبه در سال 2017. قایق آغاز شده روی زمین و سپس وارد آب برای یک تور کوتاه در اطراف دریاچه. ریپلی به حالت تعلیق عملیات قایق های پس از حادثه و هنوز معلوم نیست اگر آنها هرگز بازگشت به دریاچه.

در ماه نوامبر NTSB انتقاد گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا برای نادیده گرفتن توصیه های خود را برای بهبود این قایق پس از یک قایق اردک حادثه در آرکانزاس به کشته شدن 13 نفر در سال 1999. هیئت مدیره گفت: آن را بارها و بارها خواست گارد ساحلی دارد که نیاز به قایق تواند به روز رسانی بهتر به شناور باقی می ماند زمانی که آب گرفتگی و حذف موانع برای فرار مانند سایبان.

این گزارش نشان داد که ثابت تاج پوشش و بسته جانبی پرده در برانسون قایق مانع از مسافران از فرار و به احتمال زیاد باعث مرگ و میر بیشتر.

کاپیتان قایق و دو شرکت مدیران شد و متهم پس از غرق شدن. کورتیس لانهام-سابروک مدیر در سوار اردک برانسون و چارلز Baltzell عملیات سرپرست هستند به اتهام سوء رفتار و غفلت است.

کاپیتان قایق, Kenneth Scott McVee از ورونا متهم به 17 فقره سوء سهل انگاری یا بی توجهی به وظیفه. محققان ادعا می کنند او بگویید که قایق مسافر به همین جلیقه نجات یا کمک به آنها را رها کردن کشتی و حتی پس از آب آغاز شده swamping قایق.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de