تغذیه ارائه خواهد شد ماهانه آشکار در حمایت از برنامه

واشنگتن (AP) — فدرال رزرو روز پنجشنبه گفت که آن را به ارائه گزارش ماهانه در چند تا از آن اقتصادی نجات برنامه های پشتیبانی شده توسط $2 تریلیون نجات برنامه های تصویب شده توسط کنگره است.

بانک مرکزی متعهد به شفافیت و پاسخگویی توسط ارائه عمومی و کنگره اطلاعات دقیق در مورد اقدامات ما برای حمایت از اقتصاد در طول این زمان دشوار” فدرال رزرو صندلی جروم پاول گفت.

فدرال رزرو گفت که در آن عرضه خواهد شد نام و جزئیات بیشتر در مورد شرکت کنندگان در برنامه. آن را نیز فاش مقدار قرض گرفته شده و نرخ بهره در اتهام وام و همچنین به عنوان برنامه های تغذیه ” به طور کلی هزینه های درآمد و هزینه.

نجات تلاش شده پس از انتقاد آشکار است که برخی از عمده داد و ستد عمومی شرکت تا به حال به دست آمده بخشایش وام از دولت چک حفاظت از برنامه. این برنامه به سرعت فرار از پول بسیاری از ترک های کوچک و اواسط اندازه شرکت قادر به دست آوردن وام.

کنگره در حال حرکت است به تصویب قانون ارائه پشتیبانی بیشتر برای برنامه و خزانه داری گفته است: “به دنبال دریافت برخی از شرکت ها را به حمایت از آنها دریافت کرده است.

خانه, در ضمن رای پنج شنبه به ایجاد یک کمیته فرعی است که پیگیری خواهد شد کمک. خانه نظارت و اصلاحات فرعی را مکمل کار دیگر ناظران از جمله کمیته بازرسان طور کلی کنگره پانل از کارشناسان و به ویژه وزارت خزانه داری رسمی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im