تغذیه سعی کنید برای سهولت جریان اعتبار با تسهیلات وام

واشنگتن (AP) — در آخرین اقدام اضطراری فدرال رزرو ایجاد تسهیلات وام برای خرید کوتاه مدت وام از بانک ها و شرکت ها برای سهولت جریان اعتباری به عنوان اقتصاد grinds به توقف از شیوع ویروسی.

فدرال ریزرو اعلام کرد که آن را احیای یک برنامه آن را برای اولین بار مورد استفاده قرار گیرد در طول بحران مالی 2008 به unclog یک وام کوتاه مدت بازار برای آنچه شناخته شده به عنوان “تجاری کاغذ.” کسب و کارهای بزرگ موضوع تجاری کاغذ به جمع آوری پول برای دیدار با اشتغال و پوشش های کوتاه مدت هزینه.

نرخ استقراض در تجاری بازار کاغذ شده اند خونتان بیشتر شرکت ها به دنبال جمع آوری پول نقد در انتظار است که درآمد خود را غوطه ور خواهد شد.

در همان زمان وجوه بازار پول در میان بزرگترین خریداران از وام های کوتاه مدت هستند به دنبال فروش تجاری کاغذ خود را. آنها نیاز به جمع آوری پول زیرا آنها انتظار زیادی از سرمایه گذاران نهادی به برداشت وجوه و آنها نیاز به پول نقد برای پوشش آن برداشت.

همه این فعالیت ساخته شده است آن را سخت تر برای بانک ها و شرکت های دیگر به منظور بالا بردن پول نقد به آنها نیاز دارید.

در آن اطلاعیه های تغذیه گفت: از آن راه اندازی یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری برای خرید تجاری کاغذ با تصویب وزارت خزانه داری. وزارت خزانه داری نیز متعهد به تضمین تا 10 میلیارد دلار وام برای جلوگیری از تغذیه از در نظر گرفتن ضرر و زیان است.

“بهبود تجاری کاغذ در بازار را افزایش توانایی کسب و کار برای حفظ اشتغال و سرمایه گذاری به این کشور می پردازد coronavirus شیوع” فدرال رزرو در بیانیه ای گفت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>