FDA ممنوع شوک دستگاه مورد استفاده در معلول ذهنی بیماران

واشنگتن (AP) — مقامات فدرال در روز چهارشنبه ممنوع شوک الکتریکی دستگاه های مورد استفاده برای تضعیف تهاجمی خود آسیب رساندن به رفتار در بیماران مبتلا به معلولیت های ذهنی است.

اعلام این خبر از غذا و دارو به شرح زیر سال فشار از گروه بیمار و سلامت روان کارشناسان که به نام درمان منسوخ شده بی اثر و غیر اخلاقی است. این سازمان برای اولین بار اعلام کرد قصد خود را برای ممنوعیت دستگاه در سال 2016.

برای سال شوک دستگاه های استفاده شده توسط تنها یک مکان در ایالات متحده قاضی Rotenberg آموزشی مرکز ایالت ماساچوست مسکونی برای افراد مبتلا به اوتیسم و دیگر روانی, رشد و نمو و یا معلولیت های ذهنی است.

مدیران مدرسه باید به نام شوک آخرین چاره برای جلوگیری از رفتارهای خطرناک مانند سر کوبیدن پرتاب مبلمان و یا حمله به معلمان و همکلاسی.

FDA گفت: آن برآورد 45 تا 50 نفر در این مدرسه در حال حاضر تحت درمان با دستگاه.

یک زن که پاسخ تلفن در مرکز صبح روز چهارشنبه گفت که او نمی تواند اظهار نظر در FDA عمل است.

شوک الکتریکی و سایر دردناک یا ناخوشایند درمان شناخته شده به عنوان “aversive مطبوع” بودند و بیشتر به طور گسترده ای پذیرفته دهه پیش. اما جریان اصلی روانپزشکی در حال حاضر متکی به اصلاح رفتاری تجویز داروها و درمان های دیگر است که ثابت کرده اند بیشتر موثر است.

“از طریق پیشرفت در علم پزشکی وجود دارد در حال حاضر بیشتر گزینه های درمان در دسترس برای کاهش و یا متوقف کردن خود مضر یا رفتار پرخاشگرانه گفت:” دکتر ویلیام Maisel یک مدیر در FDA دستگاه مرکز, در بیانیه ای.

این Rotenberg مدرسه استفاده می شود دستگاه های شوک انجام شده در دانش آموزان کوله پشتی که متصل به بازوها و پاهای خود را از طریق الکترود. مدرسه کارکنان می تواند باعث دو-دومین شوک به بیمار پوست با استفاده از یک کنترل از راه دور.

برخی از بیماران از Rotenberg مرکز را در مقایسه با شوک به نیش زنبور عسل یا بدتر. مدرسه مواجه شده است و پرونده های حقوقی متعددی آورده گفت: خانواده هایی که فرزندان خود بودند دچار آسیب های روانی توسط شوک.

پدر و مادر دیگر گزارش شده است که این روش تنها چیزی که مانع از رفتار خشونت آمیز مرتبط با اوتیسم و معلولیت های دیگر.

FDA بازتاب روانی کارشناسان در بیانیه ای گفت که این درمان می تواند باعث تشدید رفتارهای خطرناک و منجر به افسردگی و اضطراب و اختلال استرس پس از سانحه. بیماران نیز دچار سوختگی و آسیب بافتی با توجه به دستگاه های آژانس گفت.

تنظیم کننده گفت: بیماران باید به جای دریافت درمان است که تمرکز بر روی از بین بردن عواملی که باعث این رفتارها و یا آموزش مهارت های مقابله ای بیماران به مقابله با آنها.

FDA تنها ممنوع, دو, دیگر محصولات در بیش از 40 سال از تنظیم دستگاه های پزشکی — پودر دستکش جراحی است که می تواند باعث واکنش های آلرژیک و کاشت مو که ناشی از عفونت و کار نمی کند.

به طور معمول, FDA, آدرس مسائل ایمنی با اضافه کردن برچسب های هشدار دهنده و یا اصلاح دستورالعمل برای دستگاه های. اما آژانس به این نتیجه رسیدند که مشکلات با دستگاه های شوک می تواند تنها خطاب با انحلال آنها.

___

دنبال متی Perrone در توییتر: @AP_FDAwriter

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>