FBI رئیس جمهور: برای حفظ کار به کشف Ex-عامل سرنوشت در ایران

FBI مدیر کریس Wray می گوید ایالات متحده در اجرای قانون آژانس هرگز خواهد داد تا بر روی “پیدا کردن آنچه اتفاق افتاد” به عامل سابق رابرت لوینسون که دولت ایالات متحده معتقد است که درگذشت در حالی که در ایران بازداشت است.

در یک e-mail به FBI کارکنان دیده می شود توسط AP در مارس 26, Wray گفت که او تا به حال ملاقات با خانواده رابرت لوینسون و “ما توضیح داد که معتبر ترین مدارک و شواهد ما از جمع آوری بیش از 13 سال گذشته امتیاز به این احتمال که باب فوت در اسارت است.”

“آن pained من برای ارائه این اخبار اما من معتقدم که ما بدهکار باب خانواده کامل و پرده از ارائه اطلاعاتی که ما جمع آوری کرده ایم,” Wray نوشت.

Wray را ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد “شواهد معتبر,” او گفت: خانواده دریافت کرده بود.

“ما قصد داریم به نگه داشتن کار سرسختانه برای تعیین شرایط اطراف باب آدم ربایی و وقت خود را در اسارت به پیدا کردن پاسخ همه ما می خواهید و که Levinsons سزاوار” Wray گفت.

لوینسون که متولد مارس سال 1948 ناپدید شد زمانی که او در سفر خود به ایران رفت و آمد مکرر از جزیره کیش جزیره در مارس 2007. او برای سازمان سیا به عنوان یک پیمانکار در زمان.

ایالات متحده بارها و بارها نام ایران برای کمک به پیدا کردن لوینسون و او را به خانه آورد اما مقامات ایرانی گفت: آنها تا به حال هیچ اطلاعاتی در مورد سرنوشت خود را.

اما زمانی که او ناپدید شد, یک ایرانی دولت در ارتباط خروجی رسانه ها پخش یک داستان گفت که او “در دست نیروهای امنیتی ایران.”

تهران در 26 مارس در بیانیه ای گفت که لوینسون چپ ایران “پیش” و اینکه مقامات ایرانی نمی دانم که در آن او است رد این ادعا که او در ایران بازداشت کرده است.

“بر اساس شواهد معتبر, [لوینسون] چپ ایران سال پیش برای مقصد نامعلوم” سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی در بیانیه ای گفت:.

او افزود که مقامات در حال انجام همه چیز ممکن است برای پیدا کردن آنچه اتفاق افتاده پس از لوینسون چپ ایران اما تا به حال یافت “هیچ مدرکی از او که زنده است.”

با گزارش AP رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de