درک غلط از COVID-19 و تاثیر آن بر بی خانمان

سریع نگاهی به

ویروسی پست نشان می دهد که COVID-19 نمی تواند یک بیماری جدی اگر آن را نه “محو بی خانمان.” اما گزارش های اخیر منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری پیدا کرده اند و نرخ بالای بی خانمان ساکنان تست مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2.

داستان کامل

به عنوان تعداد کل COVID-19 نفر در ایالات متحده پیشی گرفته 1.4 میلیون, از جمله بیش از 89,000 مرگ و میر در اواسط ماه مه ویروسی الگوهای رفتاری گمراه کننده نشان می دهد که اگر COVID-19 بود “آنقدر مرگبار” این امر اثر مخربی بر روی جمعیت بی خانمان.

یکی اغلب پست به اشتراک گذاشته که با استفاده از یک عکس از بازیگر هیث لجر در نقش خود به عنوان بذله گو آمده است: “اگر CORONAVIRUS بسیار مرگبار چرا آن را محو بی خانمان.” آن را ادامه می دهد: “آنها زندگی می کنند در خارج وجود دارد این است که هیچ اجتماعی فاصله و آنها نمی توانند دست خود را بشویید.”

یکی از رسانه های اجتماعی دیدگاه افزود: “بله این ویروس واقعی است اما آن را به عنوان جدی نیست که آنها می گویند آن است …”

یک پست مشابه در Facebook می خواند: “جدی سوال: چطور ما در حال پیدا کردن ده ها هزار نفر از بی خانمان مرده مردم در چادر?” نسخه های دیگر از این پست همان سوال بپرسید.

اما این بیماری در واقع زده زندگی بی خانمان در خیابان ها و در پناهگاه در سراسر ایالات متحده و موارد به احتمال زیاد به صعود در میان این شدت در معرض خطر است.

گزارش اخیر منتشر شده توسط سازمان های غیر انتفاعی اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی پروژه که جمعیت بی خانمان در ایالات متحده آمریکا “خواهد بود که دو بار به عنوان به احتمال زیاد در بیمارستان بستری و دو تا چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به نیاز به مراقبت ويژه و دو تا سه بار به احتمال زیاد به مرگ به عنوان کلی جمعیت” به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

تعداد واقعی از چگونه بسیاری از مردم بی خانمان آلوده شده اند و یا فوت کرده اند از COVID-19 شناخته نشده. “وجود دارد یک ad hoc طبیعت نه فقط پاسخ به این بحران فقط به طور کلی, اما با داده های ردیابی” دانیل Treglia یک co-نویسنده NAEH گزارش به ما گفت.

“تست شده و فوق العاده محدود و به همین دلیل این شماره ها بر اساس چگونه بسیاری از مردم علامتی هستند و ما می دانیم کسانی که understatements,” گفت: Treglia, دکترا همکار در دانشگاه پنسیلوانیا مدرسه از سیاست های اجتماعی و عمل است.

گزارش مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری نشان می دهد که این بیماری همه گیر به ساکنان آمار و کارگران در پناهگاه بی خانمان.

یک CDC گزارش در پناهگاه بی خانمان در چهار شهرستانها ایالات متحده آمریکا — بوستون و سیاتل سان فرانسیسکو و آتلانتا — یافت می شود که 25 درصد از ساکنان در 19 پناهگاه آزمایش مثبت برای رمان coronavirus شناخته شده به عنوان SARS-CoV-2 از 27 مارس تا آوریل 15.

یکی دیگر از CDC گزارش سه بی خانمان خدمات سایت در واشنگتن به این نتیجه رسیدند که “COVID-19 تشخیص داده شد در 35 از 195 (18%) ساکنان و هشت 38 (21%) کارکنان است.” این گزارش همچنین اشاره کرد که “COVID-19 می تواند به سرعت گسترش در پناهگاه بی خانمان; سریع مداخلات از جمله آزمایش جداسازی و شناسایی موارد و به حداقل رساندن انتقال لازم است.”

رسانه های خبری در سراسر کشور نیز گزارش شده عفونت کروناویروس مربوط به مرگ و میر در میان بی خانمان محلی جمعیت.

با 150,000 افراد بی خانمان در سراسر ایالت کالیفرنیا ramped تا تلاش ها برای حمل و نقل افراد بی خانمان به اتاق هتل آسوشیتد پرس گزارش شده در مارس 18. سان فرانسیسکو با تجربه شیوع در یک پناهگاه بی خانمان که در آن بیش از 100 نفر تست مثبت از جمله 10 کارکنان با توجه به AP داستان. Mسنگ از 30 نفر بی خانمان آزمایش مثبت برای COVID-19 در لس آنجلس; شش بود زندگی در یک پناهگاه اما در اکثر موارد درگیر زندگی مردم در خیابان.

در بوستون حدود 200 خانمان افراد آزمایش مثبت برای ویروس WBUR گزارش شده در مارس 6. در شهر نیویورک — پس از یک گزارش 460 افراد بی خانمان آزمایش مثبت و 27 فوت کرده است اواسط ماه آوریل — شهردار بیل د Blasio اعلام کرد اقدامات حفاظتی برای کاهش گسترش COVID-19 در این شهر جمعیت بی خانمان, به گفته یک شبکه خبری ABC داستان.

در واشنگتن دولت در شهرستان کینگ که تا به حال 112 تایید موارد COVID-19 در میان آن جمعیت بی خانمان و یا افراد مشغول به کار در خدمات سایت در مارس 20, پناهگاه ساخته شده است تلاش برای فضای بیرون تختخواب تاشو و مناطق درون خود امکانات سیاتل تایمز گزارش داد.

CDC تخمین می زند که وجود دارد 1.4 میلیون نفر زندگی می کنند در پناهگاه بی خانمان در هر سال. این جمعیت با پتانسیل گسترده انتقال COVID-19 دلیل “[h]omeless پناهگاه اغلب شلوغ ساخت اجتماعی فاصله دشوار” و “[m]هر نفر دچار بی خانمانی مسن تر هستند و یا پزشکی زمینه ای در شرایط قرار دادن آنها در معرض خطر شدید COVID-19–ارتباط بیماری” CDC گفت.

با توجه به Treglia co-نویسنده NAEH گزارش مردم بی خانمان حدود دو برابر میزان مرگ و میر به عنوان جمعیت عمومی است. بی خانمان جمعیت “در خطر بسیار بالاتر از بیماری های مزمن از جمله دیابت و فشار خون — چیزهایی که در ارتباط با نتایج منفی در COVID-19” او گفت:.

عوامل دیگر که باعث بی خانمان ها به ویژه مستعد ابتلا به کروناویروس شامل مواد غذایی نا امنی و عدم تغذیه مناسب و کافی استراحت دشواری مطابق با اجتماعی فاصله دستورالعمل و دسترسی محدود به آب در حال اجرا مورد نیاز برای شستن دست و بهداشت.

“این غیر ممکن است برای افرادی که از خوابیدن در خیابان ها و یا کسانی که در پناهگاه به ماندن در خانه” Treglia اضافه شده است. “این فقط یک گزینه برای آنها است.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Coronavirus مرکز منابع. “COVID-19 داشبورد توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی است.” دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است. دیده 18 مارس سال 2020 است.

سیلوا کارن Millhouse. “سوال جدی: چطور است که ما در حال پیدا کردن ده ها هزار نفر از بی خانمان مرده مردم در چادر?” Facebook. 9 مارس سال 2020 است.

وگنر, جودی. “چطور است که ما در حال پیدا کردن ده ها هزار نفر از بی خانمان مرده در چادر?” Facebook. 8 مارس سال 2020 است.

پارک, Daniel. “Serious سوال: چطور است که ما در حال پیدا کردن ده ها هزار نفر از بی خانمان مرده مردم در چادر?” Facebook. 9 مارس سال 2020 است.

نیاز DB. “اگر CORONAVIRUS بسیار مرگبار چرا آن را محو بی خانمان زندگی می کنند در خارج وجود دارد این است که هیچ اجتماعی فاصله و آنها نمی توانند دست خود را بشویید.” Facebook. 13 مارس سال 2020 است.

“ارزیابی SARS-CoV-2 شيوع عفونت در پناهگاه بی خانمان — چهار شهرهای ایالات متحده, مارس 27–15 آوریل سال 2020 است.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 1 مارس سال 2020

“COVID-19 شیوع در میان سه وابسته و بی خانمان خدمات سایت — King County Washington سال 2020 است.” مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 1 مارس سال 2020 است.

Culhane دنیس و همکاران. al. “برآورد اورژانس و مشاهدهای/قرنطینه باید بستر برای ما بی خانمان جمعیت مربوط به COVID-19 قرار گرفتن در معرض شهرستان; بینی بستری شدن در بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه و ميزان مرگ و مير.” اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی. 23 Mar سال 2020 است.

گردا نیک. “بی خانمان مرگ و میر خونتان در اورنج کانتی.” صدای OC. 12 مارس سال 2020 است.

“کالیفرنیا در تلاش برای آهسته COVID-19 در میان بی خانمان.” آسوشیتد پرس. 18 Apr سال 2020 است.

Katersky هارون و الا تورس. “حداقل 27 شهر نیویورک بی خانمان در میان صدها نفر از موارد فوت کرده اند از COVID-19.” ABC News. 15 Apr سال 2020 است.

Jolicoeur, لین و لیزا Mullins. “افزایش Coronavirus موارد در بوستون جمعیت بی خانمان ‘دراماتیک تر از ما پیش بینی شده است.'” WBUR. 6 Apr سال 2020 است.

بی خانمان موسسه تحقیقات. “جمعیت در معرض خطر: بی خانمانی و COVID-19 بحران است.” اتحاد ملی برای پایان دادن به بی خانمانی. دیده 15 مارس سال 2020 است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de