ادعاهای دروغین از سراسر کشور Lockdown برای COVID-19

سریع نگاهی به

شورای امنیت ملی هشدار داده است آمریکایی ها از “جعلی” شایعه گردش در رسانه های اجتماعی است که به دروغ ادعای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحمیل خواهد شد در سراسر کشور “الزامی شده است.” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دولت او “ممکن است در برخی مناطق” اما از آن است که با توجه به هر چیزی که بر کل کشور “در این زمان است.”


داستان کامل

یک شایعه تحریک آمریکایی ها به “سهام” در دو هفته منابع ادعا “اجباری” در سراسر کشور قرنطینه به زودی به اجرا در پاسخ به COVID-19 همه گیر شده است گردش آنلاین. این نادرست است.

شایعه آغاز شده به عنوان یک پیام به صورت متن و مهاجرت به رسانه های اجتماعی به عنوان یک تصویر الگوی رفتاری این ادعا: “در عرض 48 تا 72 ساعت… رئیس جمهور خواهد شد سفارش دو هفته قرنطینه اجباری برای ملت است. سهام تا در هر آنچه که شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید یک دو هفته عرضه از همه چیز. لطفا به شبکه خود را.”

نسخه های مختلف از شایعه ویژگی این اطلاعات غلط به منابع مختلف از جمله “نظامی” به “DC شهردار” و “یک پزشک در باهوش و جذ. درمانگاه.”

هر نسخه غلط است.

کاخ سفید شورای امنیت ملی خطاب به ادعا می کنند در بیانیه ای در توییتر گفت: “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین رد این ایده که دولت او در نظر دارد یک “مستند در سراسر کشور.” وقتی پرسیده شد که در مورد آن توسط یک خبرنگار در مارس 16, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما ممکن است در برخی از مناطق, برخی نقاط داغ به عنوان آنها تماس بگیرید.” اما او افزود: “در این لحظه” آنها با توجه به هر چیزی که بر کل کشور است.

روز قبل از تهمت به حال خواست آمریکایی ها را به وحشت. پس از تماس با مدیران عامل بیش از یک دوجین عمده فروشنده و تامین کنندگان مواد غذایی در مارس 15, او گفت که ایالات متحده در زنجیره تامین هستند “قدرتمند” و “[t]در اینجا بدون نیاز به هر کسی در این کشور ضروری به ذخیره کردن مواد غذایی.”

تنها چیزی که شایعه می شود حق است و آن اشاره به استافورد عمل می کنند که تهمت استناد هنگامی که او اعلام کرد ملی اضطراری در, مارس 13. قبل از ساخت این ادعای نادرست در مورد اجباری قرنطینه آن می گوید: “در عرض 48 تا 72 ساعت رئیس جمهور خواهد شد بیرون کشیدن آنچه که به نام استافورد عمل می کنند.”

اما برگ برنده استفاده کرد که فدرال امداد رسانی قانون در واقع اجازه می دهد تا برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال برای کمک به دولت های ایالتی و محلی برای مقابله با شیوع.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری توصیه کرده است که سازمان انصراف از حوادث است که میزبان بیش از 50 شرکت کنندگان. این شهر همچنین دارای استراتژی های پیشنهادی که جوامع می توانند به سرعت گسترش ویروس است که باعث COVID-19 اما در حال حاضر وجود ندارد فدرال “قرنطینه.”

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

شورای امنیت ملی (@WHNSC). “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند. @CDCgov است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19. #coronavirus.” توییتر. 15 Mar سال 2020 است.

رئیس جمهور تهمت و Coronavirus نیروی کار برگزاری کنفرانس خبری. C-SPAN. 16 Mar سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. رئیس جمهور تهمت, معاون رئیس جمهور, پنس و اعضای Coronavirus نیروی کار در نشست خبری. کاخ سفید. 15 Mar سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دونالد. نامه ای از رئیس جمهور Donald J. Trump در اورژانس عزم تحت استافورد عمل می کنند. کاخ سفید. 13 Mar سال 2020 است.

سازمان مدیریت اضطراری فدرال. رئیس جمهور Donald J. Trump هدایت FEMA تحت حمايت اضطراری اعلام COVID-19. 13 Mar سال 2020 است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اجرای استراتژی کاهش برای جوامع محلی COVID-19 انتقال است. 12 Mar سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im