ادعای نادرست اهداف دروازه با استفاده از اپستاین اتصال

سریع نگاهی به

وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که بیل گیتس تا کنون بازدید جفری اپستین جزیره خصوصی در دریای کارائیب بر خلاف ویروسی Facebook پست ادعا او رفت و در آنجا چندین بار. “پرواز سوابق” ذکر شده نشان نمی دهد که.


داستان کامل

بیل گیتس و بشردوستانه خود را پایه و اساس, است که مرتکب شده است میلیون ها نفر را به صندوق درمان و واکسن تحقیقات برای رمان coronavirus شده اند مرکزی اهداف اخیر آنلاین دروغ مربوط به این بیماری همه گیر.

در حال حاضر یک ویروسی Facebook پست به اشتراک گذاشته شده با نظرات توهین گیتس بازبینی مایکروسافت از بنیانگذاران اتصال به سرمایه و مجرم جنسی جفری اپستاین — و تحریف حقایق در این فرآیند است.

“پرواز سوابق تایید می کنند که بیل گیتس رفت و به اپستین قاچاق جنسی کودکان جزیره, 17 تایمز” ادعا Facebook متن پست به اشتراک گذاشته شده بیش از 40 ، 000 بار. “این یک واقعیت است نه یک نظریه.”

که نیست یک واقعیت است — و بعد از ما رسیده به Facebook کاربر منتشر شده که پست او را تغییر متن به جای ادعا می کنند که “سوابق” نشان داد دروازه بازدید از جزیره “چند بار.” اما این نیز نادرست است.

بیش از 100 صفحه از پرواز سیاهههای مربوط به اپستاین خصوصی هواپیما در میان دیگر سوابق از یک طرح دعوی در دادگاه مطرح شده توسط یکی از اپستین قربانیانبودند unsealed توسط یک دادگاه تجدید نظر فدرال در سال گذشته است.

کسانی که پرواز سوابق از سال 1995 تا 2013, گزارش یک نمونه از دروازه های پرواز در اپستین هواپیما — و نه به اپستاین جزیره خصوصی در دریای کارائیب. ماه مارس 2013 پرواز رفت و در واقع از Teterboro فرودگاه در نیوجرسی به فرودگاه بین المللی پالم بیچ در فلوریدا.

زمانی که ما تماس Facebook کاربر که به اشتراک گذاشته شده در این پست را برای هر گونه شواهد پشتیبان خود ادعا می کنند او به ما گفت که قبلی “پوستر” نیز “ادعا کرد همان” و با ارسال یک لینک برای ما به پرواز سیاهههای مربوط به اپستین هواپیما بودند که آپلود شده در 2015 توسط وب سایت Gawker. اما آن گزارش که مستند دوره از سال 1997 تا سال 2005 را نشان نمی دهد هر گونه ارجاع به دروازه.

تصاویر اولیه پست نیز گسترش Facebook. مشابه پشتیبانی نشده ادعا می کنند به نظر می رسد در ق در اوایل ماه آوریل اعلام “بیل گیتس که در حال اجرا است CoVid-19 کلاهبرداری آباد اپستاین جزیره است.”

اپستاین بود که در مواجهه با اتهام فدرال به اتهام سوء استفاده جنسی ده ها تن از دختران جوان, dبمب در ماه اوت سال 2019 در آنچه که مقامات اعلام خودکشی در سلول زندان خود را.

در طول سال اپستاین تا به حال استقبال بسیاری از افراد با مشخصات بالا از جمله رئیس جمهور سابق بیل کلینتون و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

که نیویورک تایمز در سال گذشته مستند “متعدد” جلسات بین گیتس و اپستاین که در سال 2011 آغاز شد — پس از اپستاین به حال التماس کرد گناه را به درخواست یک دختر زیر سن قانونی برای سکس در 2008. اپستاین همچنین بنا به گزارش ملاقات با مقامات از بنیاد بیل و ملیندا گیتس.

در رابطه با پرواز از نیوجرسی به فلوریدا Bridgitt آرنولد سخنگوی گیتس گفت این بار که دروازه نبود آگاه شد اپستین هواپیما. او نقل است گفت: “بیل گیتس تاسف تا کنون ملاقات با اپستاین به رسمیت می شناسد و آن را یک خطا در قضاوت به انجام این کار است.”

“گیتس به رسمیت می شناسد که سرگرم کننده اپستین ایده های مربوط به انسان دوستی به اپستاین بدون استحقاق یک پلت فرم است که در تقابل با دروازه را ارزش های شخصی و ارزش های خود بنیاد” آرنولد گفت.

صحبت در نوامبر سال 2019 رویداد عمومی به میزبانی باردروازه خود را توصیف جلسات خود را با اپستاین به عنوان یک “اشتباه در قضاوت” و یکی منتقله از اعتقاد خود را که بحث می تواند منجر به “میلیاردها دلار” برای بهداشت جهانی تلاش.

“است که یک سراب بود گیتز گفت:”. “هیچ کدام از این پول تا کنون به نظر می رسد و من به او برخی از سود توسط انجمن بنابراین من ساخته شده یک اشتباه مضاعف اشتباه وجود دارد.”

اپستاین پرواز ثبت شده است موضوع قبلی ادعاهای دروغین در رسانه های اجتماعی.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

Brown, Julie K. “در سال جفری اپستاین سکس دختران نوجوان, پلیس می گویند. یک جدول زمانی از این پرونده است.” میامی هرالد. 28 Nov 2018.

پرواز سیاهههای مربوط به جفری اپستین | Nov. 1995 – Aug. 2013. مورد 18-2868. ارسال شده در 9 Aug 2019.

حرکت تند و سریع, امیلی و James B. استوارت. “بیل گیتس در دیدار با جفری اپستاین در بسیاری از مواقع با وجود گذشته خود است.” نیویورک تایمز. 12 Oct 2019.

جفری اپستین متهم در دادگاه فدرال منهتن با قاچاق جنسی از افراد زیر سن قانونی.” مطبوعاتی باراک اوباما برای منطقه جنوبی نیویورک. 8 Jul 2019.

نیویورک تایمز حوادث. “بیل گیتس مذاکرات بشردوستانه مایکروسافت و مالیات | DealBook.” یوتیوب. 6 Nov 2019.

بیانیه ای از دادستان کل William P. بار در مرگ جفری اپستاین.” آزادی مطبوعات, U. s. Department of Justice. 10 Aug 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de