ادعای نادرست از کنگره پرداخت افزایش در لایحه محرک

سریع نگاهی به
Facebook پست ها به دروغ ادعا می کنند که آمریکا شامل 25 میلیون دلار برای افزایش حقوق خود در پیشنهاد خود را برای coronavirus مربوط به بسته محرک. که بودجه برای قانون گذاران’ پرداخت را افزایش می دهد; آن را نیز در این لایحه در حال پیشرفته توسط جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا.


داستان کامل

اعضای کنگره در حال کار به سمت عبور از هر دو حزب نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی برای تقویت اقتصاد در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. این امر شامل پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها وام برای کسب و کارهای کوچک حمایت برای بیمارستان ها و بیشتر.

اما حاضر برخی در رسانه های اجتماعی با استفاده از انواع الگوهای رفتاری و پست به گسترش باطل است که آمریکا نیز در تلاش برای لغزش در $25 میلیون به افزایش خود را پرداخت.

که اشتباه است.

تعدادی از پست ها به طور خاص اشاره به 25 میلیون دلار بودجه تخصیص برای خانه اشاره شده در یک نسخه از این بسته پیشنهادی توسط آمریکا در مارس 23.

که خانه پیشنهاد شامل 25 میلیون دلار برای “حقوق و هزینه” برای مجلسی که می تواند “اختصاص داده شده مطابق با صرف طرح های ارائه شده به کمیته تخصیص بودجه مجلس نمایندگان توسط رئیس مسئول امور اداری و تایید شده توسط این کمیته است.”

اما این لایحه گفت: هرگز آن را برای قانونگذاران’ حقوق. و نه این نسخه از بسته محرک بودن مشغول به کار در حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا — این Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند — که به طور مشابه به تشریح $25 میلیون برای خانه.

یک سخنگوی خانه تخصیص بودجه به نام پرداخت-افزایش ادعاهای گردش آنلاین “پوچ و نادرست است.”

“بودجه برای حمایت از این خانه قابلیت telework از جمله برای خرید تجهیزات و بهبود شبکه” اوان Hollander گفت: ما یک ایمیل به در. “آن نیز ارائه خواهد شد برای بازپرداخت هزینه های کارکنان از خانه کودک مرکز مراقبت و پوشش هزینه های خانه سرویس غذا قرارداد. علاوه بر آن پشتیبانی خواهد کرد گروهبان-در-آغوش بر تداوم عملیات مهم است.”

وی افزود: “علاوه بر این, عضو, حقوق بودجه از طریق خزانه به موجب قانون اساسی و تامین مالی از طریق تخصیص بودجه.”

نیز گفت: ما به عنوان $25 میلیون بودجه برای خانه گنجانده شده است در نسخه مجلس سنا از بسته بندی با توجه به پیش نویس قانون ارسال شده در مارس 25 توسط سنا تخصیص بودجه. اندازه گیری — که شامل 93 میلیون دلار برای قوه مقننه در مجموع از جمله 10 میلیون دلار برای جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و توافق شده است در اصل توسط رهبران کنگره و کاخ سفید است.

یک سند ارسال شده توسط سنا تخصیص بودجه کمیته شکستن اضطراری تخصیص بودجه در بسته توصیف 25 میلیون دلار اختصاص داده شده برای این خانه در همان راه Hollander می کند.

این مهم است به یاد داشته باشید که ما قبل از توضیح داد که در سال 1989 اخلاق اصلاح قانون تاسیس اتوماتیک تنظیم فرمول برای تصمیم گیری سالانه تغییرات به قانونگذاران’ حقوق.

که به صورت خودکار تنظیم فرمول “بر اساس تغییرات در بخش خصوصی دستمزد و حقوق به عنوان اندازه گیری توسط شاخص هزینه اشتغال,” با توجه به خدمات تحقیقاتی کنگره. افزایش درصد نمی تواند پیشی بگیرد که برای کارکنان فدرال که تحت “برنامه کلی” طبقه بندی. آن را به طور خودکار به اثر می رود مگر اینکه کنگره قانونی آن را انکار می کند که آن را انجام داده است و هر سال از سال 2009.

دموکرات ها در نظر گرفته شده بود در اواسط سال 2019 پایان این دهه-وقفه طولانی و امکان پرداخت به صورت خودکار افزایش می دهد به رفتن را از طریق, اما حمایت از ایده های زیر یک واکنش از درون حزب.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“$340 میلیارد افزایش در بودجه اضطراری برای مبارزه با شیوع کروناویروس.” سنا تخصیص بودجه. 25 Mar سال 2020 است.

فلک سارا هدر Caygle و لورا Barrón-لوپز. “حزب دموکرات برای yank لایحه به منظور بالا بردن کنگره پرداخت و پس از واکنش.” سیاسی. 10 Jun 2019.

Hollander اوان. سخنگوی خانه تخصیص بودجه. ایمیل به FactCheck.org. 25 Mar سال 2020 است.

حقوق اعضای کنگره: اقدامات اخیر و تاریخی جداول.” خدمات تحقیقاتی کنگره. 17 مارس 2019.

خانه در ایالات متحده. “H. R. 6379 مسئولیت برای کارگران و خانواده ها عمل می کنند.” (به عنوان معرفی 23 Mar 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de