ادعای نادرست در مورد CDC جهانی ضد همه گیر کار

به عنوان COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید در سراسر جهان گسترش یافته تعدادی از سیاستمداران, اخبار سازمان های و چهره های عمومی ساخته شده اند این ادعای نادرست که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ضد همه گیر کار در بیش از 40 کشور فقط 10. CDC به ما گفت که درست نیست.

این ادعا به نظر می رسد شده اند صرفا بر اساس منسوخ شده و گزارش های خبری از اوایل سال 2018 که به گفته CDC آماده می شد به طور چشمگیری کاهش کار خود را کمک به جلوگیری از عفونی-بیماری همه گیر. آن گزارش گفت: مقدار کار است که در جهانی بهداشت در ایران در دستور کار, یک پیمان بین بیش از 60 سازمان ملل آغاز شد که در سال 2014 بوده است با بودجه پنج سال نزدیک به 600 میلیون دلار مکمل بسته است که رو به کاهش بود. که یک بار بودجه ای که کنگره در اصل اختصاص در پاسخ به اپیدمی ابولا در غرب آفریقا در سال 2014 زد در پایان ماه سپتامبر سال 2019.

مدیر CDC مرکز بهداشت جهانی می گویند در آن زمان که بدون بودجه اضافی آن بخش از بهداشت جهانی حفاظت “را به مقیاس جهانی آن سلامت و امنیت نمونه کارها به تمرکز تلاش ها بر اساس منابع موجود” را به عنوان وال استریت ژورنال برای اولین بار منتشر شده در ژانویه سال 2018 است. اگر که اتفاق افتاده است این مقام گفت CDC خواهد تغییر تمرکز خود را به فقط 10 “اولویت کشور” و “برنامه ریزی برای تکمیل آن کشور بر اساس برنامه ها” در 39 کشور دیگر به مجله‘s داستان گفت.

آن فرضی کاهش بودند اجتناب کرد اما از آنجا که کنگره بعد از ارائه کمک های مالی بیشتر برای CDC جهانی بهداشت برنامه های CDC گفت: ما در یک بیانیه است.

اما در سخنان از طبقه سنا در فوریه. 24, رهبر اقلیت سنا چاک شومر ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته “کاهش شدید جهانی بهداشت بخش در CDC” از قبل گفت: “در سال 2018 CDC بود مجبور به کاهش تعداد از کشورها این عمل در از 49 تا 10 سال است.”

سه روز بعد دموکرات ایالت کریس مورفی کانکتیکات ساخته شده مشابه ادعا در توییتر — هر چند او با استفاده از کمی چهره های مختلف.

“رئیس جمهور اوباما تنظیم ضد همه گیر برنامه در 47 آسیب پذیر کشور به عنوان یک راه برای محافظت در برابر چیزی درست مانند Coronavirus شکستن در سراسر جهان” مورفی نوشت. “کارشناسان التماس مغلوب ساختن پیشی جستن به نگه داشتن آنها را باز کنید. او بسته 37 از آنها است.”

مورفی tweet به نظر می رسد به گرفتن توجه Joy Behar, شرکت میزبان از ABC “نظر” که همان ادعا در طول روز نشان می دهد بحث مارس 9.

مورفی را پاسخ نمی دهند که ما در خواست منبع برای خود بیانیه و شومر را به ما گفت شومر متکی در نیویورک تایمز مقاله ای که منتشر شد و بعد از خود طبقه اظهارات. که بار قطعه ای بود که نه تنها یکی از خروجی اخبار به دولت است که کاهش CDC هشدار داد مورد در سال 2018 به حال در واقع به اجرا نرفته است.

گفت: ما به عنوان CDC به ما گفت که نادرست است.

“CDC نداشت به کاهش کار خود را از 49 به 10 کشور گفت:” مورین BarteeCDC دانشیار مدیر بهداشت جهانی امنیت در بیانیه ای به FactCheck.org. “در FY18-FY20 سالانه تخصیص CDC دریافت پایه تخصیص بودجه برای بهداشت جهانی امنیت از کنگره است. این استفاده می شود برای ادامه ضروری بهداشت عمومی ظرفیت توسعه در چهار زمینه هسته ای که آغاز شده بود در سال 2014 با یک بار مکمل بودجه.”

آن چهار هسته ای مناطق Bartee گفت: در حال نظارت آزمایشگاه سیستم های نیروی کار توسعه و مدیریت اضطراری و پاسخ. “تمرکز بر روی پتانسیل لینک های ضعیف در این زمینه هسته ای تضمین می کند که کشورهای شریک هستند بهتر آماده پاسخگویی به بیماری تهدیدات در هر کجا که ممکن است شروع,” او توضیح داد.

CDC عملیاتی بودجه برنامه ای نشان می دهد که کمک های مالی خود را برای جهانی بهداشت عمومی حفاظت — که شامل جهانی بیماری تشخیص و واکنش های اضطراری و عمومی جهانی بهداشت ظرفیت افزایش یافته و از 58 میلیون دلار در سال مالی 2017 به حدود 108 میلیون دلار در سال مالی 2018 و 2019. (و آن را شامل نمی شود هر گونه باقی مانده مکمل بودجه در دسترس برای استفاده است.) این افزایش شامل نزدیک به 50 میلیون دلار بیشتر در هر سال برای CDC جهانی بهداشت در ایران طرح های.

آن مقدار بالا رفت و دوباره در سال مالی 2020زمانی که CDC اهدا شد $183 میلیون دلار برای جهانی بهداشت عمومی حفاظت کلی و 125 میلیون دلار به طور خاص برای آن بهداشت جهانی اقدامات امنیتی ، برای سال مالی 2021رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست کرده است که CDC بودجه برای جهانی بیماری تشخیص و برنامه های دیگر توان افزایش بیشتر — به $225 میلیون مجموع با 175 میلیون دلار برای رفتن به طور مستقیم به جهانی بهداشت در ایران.

آن زمان بودجه Bartee گفت: CDC است که در واقع کار در “بیش از 60 کشور” — نه 10 — به آدرس تهدید جهانی بیماری های عفونی و بیماری.

Bartee ایمیل به FactCheck.org 10 مارس: در سال مالی 2020 دولت ایالات متحده از جمله CDC در حال کار با 19 اولویت کشورهای شریک برای ایجاد آمادگی و ظرفیت برای جلوگیری از شناسایی و پاسخ به بیماری های عفونی تهدیدات در منبع خود را. این کشور بنگلادش بورکینافاسو کامرون و ساحل عاج, جمهوری دموکراتیک کنگو (DRC), اتیوپی, گینه نو, هند, اندونزی, کنیا کشور لیبریا نیجریه و پاکستان و سنگال سیرالئون تانزانیا اوگاندا و ویتنام است. علاوه بر این 19 CDC حمایت جهانی بیماری تشخیص اضطراری بشردوستانه و پاسخ و دیگر بهداشت جهانی حفاظت از فعالیت های در کامبوج چین و مصر و گرجستان, غنا, گواتمالا, قزاقستان, قرقیزستان, مکزیک, نیجریه, پاناما, آفریقای جنوبی, کره جنوبی و تایلند و اوکراین و ازبکستان.

همچنین CDC ایجاد سیستم عامل با دفاتر منطقه ای برای پیشبرد بهداشت جهانی امنیت و حفظ پایدار جهانی حضور. با این رویکرد منطقه ای CDC در نظر دارد به پیاده سازی یک پايدار و دراز مدت در خارج از کشور عملیاتی ساختار گسترش رسیدن به خود را از کمک های فنی و برنامه ها و تقویت شیوع بیماری های پاسخ. CDC در حال حاضر ایجاد منطقه ای سیستم عامل در آمریکای جنوبی (برزیل) و اروپای شرقی/آسیای مرکزی (گرجستان) و خاورمیانه/شمال آفریقا (عمان) و جنوب شرقی آسیا (ویتنام).

فراتر از آن کشورهای ذکر شده در اینجا CDC همراه با دیگر ایالات متحده در سازمان های دولتی همچنان به پشتیبانی از طیف گسترده ای از بهداشت جهانی برنامه (به عنوان مثال HIV/ایدز مالاریا و سل جهانی ایمن سازی) که آدرس جهانی بیماری های عفونی تهدیدات و همچنین به عنوان پاسخ به عمده شیوع بیماری که نیاز به کمک های بین المللی. تمام گفته CDC در حال حاضر در بیش از 60 کشور جهان است.

برای مقایسه در سال 2017, the CDC گفت: این کار را با 17 “مرحله 1” و کشورهای دیگر 14 “فاز 2” کشورها و CARICOM یک سازمان از 15 جزیره کارائیب سازمان ملل بر اجرای بهداشت جهانی امنیت دستور کار است. که به همان تعداد از کشورهای CDC گفت: آمریکا در ابتدا متعهد به همکاری با برگشت در سال 2014.

این “فاز” کشورهای دریافت حمایت مالی و کمک های فنی از CDC کارکنان در حالی که “فاز دوم” کشورهای دریافت کمک های فنی تنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>