شاهین با استفاده از پیش نویس برای بازسازی عام دفاع

آتلانتا (AP) — پس از بازگشت به عقب و از دست دادن فصل Atlanta Falcons مدیر کل توماس Dimitroff و مربی دن کوین می دانم که آنها تحت فشار در سال 2020 است.

آنها با استفاده از پیش نویس NFL به بازسازی یک دفاع به خود جلب کرد که خیلی از سرزنش برای دو راست 7-9 پس از اتمام.

شاهین با استفاده از چهار از شش میدارد تدافعی بازیکنان از جمله cornerback A. J. ترل از کلمسون در دور اول.

تمرکز بر دفاع ادامه داد: روز شنبه زمانی که شاهین به حال سه میدارد. آتلانتا در زمان linebacker Mykal واکر فرزنو امور خارجه و ایمنی Jaylinn هاوکینز کالیفرنیا در دور چهارم و سیراکیوز توپ زن استرلینگ Hofrichter در هفتم و پایانی دور.

بیل واکر و دفاعی lineman Marlon Davidson of Auburn که گرفته شده بود در دور دوم می تواند برنده شروع شغل. Rookies پیوستن به آتلانتا باارزش رایگان-عامل علاوه بر لبه حمله کننده دانته فاولر به عنوان بزرگترین نامها در آن دفاعی قبل.

مت هنسی از معبد دور سوم انتخاب خواهد شد فرصت را به نفع خود شروع کار در سمت چپ گارد است.

تطبیق پذیری بیشتر

برای دومین مستقیم روز شاهین در بر داشت یک بازیکن است که می تواند بیش از یک موقعیت. فقط به عنوان دیویدسون می زدن اطراف خط دفاعی و هنسی می تواند بازی گارد یا مرکز واکر می گوید: او راحت در هر linebacker نقطه.

واکر (6-پا-3, 230 پوند) است که در اندازه شبیه به این بازیکن او ممکن است جایگزین د’Vondre کمپبل که امضا به عنوان یک عامل رایگان با, آریزونا. واکر گفت: او با بازی 60 تا 65 درصد از پخش در داخل linebacker در فرزنو امور خارجه. او گفت: او فقط به عنوان راحت در خارج.

هیچ تجارت

برای اولین بار در 13 سال در آتلانتا Dimitroff کامل نیست یک تجارت در پیش نویس است. او 17 معاملات در 12 پیش نویس از جمله پنج به حرکت به بالا و یا به دور اول. او گفت که او خوشحال بود برای پیدا کردن بازیکنان او را هدف قرار بدون نیاز به تجارت دور هر یک از شش میدارد.

جیک جیک جونز فن

Hofrichter از ولریکو فلوریدا گفت: او برای تشویق جیک جیک جونز و آتلانتا بریوز.

“به همین دلیل من پوشیدن شماره 10” او گفت:.

آتلانتا اتصال

هنسی برای جف کالینز برای دو فصل در معبد قبل از Collins استخدام شد توسط Georgia Tech در سال 2019. کالینز به شاهین قوی حمایت از Hennessey.

“او بسیار مثبت در مورد او و طوری بود که برخی از کارکنان خود را” Dimitroff گفت.

کوین گفت: او موفق به دریافت یک متن از کالینز در شب جمعه در مورد “چگونه هیجان زده او بود که مت پایین آمدن. او می دانست که چه ویژه رقیب او است.”

ماک مربی

Hennessey را در دراز مدت ممکن است خانه در مرکز, اما اولین موقعیت خواهد بود گارد سمت چپ — یکی از باز کردن در خط حمله. کوین انتظار هنسی را در رقابت با جانبازان James Carpenter, Jamon قهوه ای و مت Gono. دو 2019 در دور اول میدارد Kaleb McGary و کریس Lindstrom انتظار می رود برای شروع در حال مقابله و راست گارد بود..

Hennessey آینده ممکن است بقیه در مرکز الکس مک وضعیت. 34-سال-قدیمی مک می تواند تبدیل به یک محدودیت آزادی پس از سال 2020 فصل است. در حال حاضر کوین انتظار ماک به عنوان Hennessey مربی.

“اگر شما یک بازیکن راه رفتن به بازی در خط حمله در NFL این نوع فرد است که شما می خواهید برای پاسخ به سئوالات به” کوین گفت: از مک. “این نوع فرد است که شما می خواهید به نشستن در کنار در نشست.”

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im