• 8K

سریع نگاهی به

یک ساخته تکه روزنامه در گردش است آنلاین ادعا نوجوان پیت Buttigieg دستگیر شد در اواخر 1990s برای کشتن سگ. این کاربر توییتر که ایجاد ساختگی داستان — و این روزنامه گفته است که انتشار آن — می گویند قطع جعلی است.


داستان کامل

جعلی روزنامه قطع با یک عکس از یک دختر بسیار جوان پیت Buttigieg این نامزد انتخابات ریاست جمهوری و شهردار سابق South Bend, ایندیانا در گردش است آنلاین به گزارش Buttigieg دستگیر شد و در سال 1998 برای کشتن پنج سگ. خالق قطع که برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده آن را در حساب توییتر خود بارها اعتراف کرد که آن را ساخته و در نظر گرفته شده به عنوان یک شوخی است. و روزنامه که در آن ظاهرا به نظر می رسد در ساوث بند تریبوناعلام کرده است که آن را هرگز به چاپ مقاله در سوال.

هنوز جعلی قطع هنوز در حال به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی گردآوری بیش از 2 ، 000 سهام در Facebook و 2000 رسانهها اصلی جیر جیر.

ساختگی مقاله برای اولین بار به نظر می رسد در یک Feb. 8 توییت @ComradeCrow با عنوان “چرا کسی بحث در مورد این ؟ @CNN @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی @nytimes” و دو همراه عکس: یکی از ساخته مقاله روزنامه و دیگر از Buttigieg.

در زیر تیتر “نوجوان بازداشت برای سگ کریستا” این مقاله آمده است: “یک نوجوان محلی پیتر Buttigieg شده است در بازداشت اخیر قتل حداقل 5 سگ.”

در این دیدگاه زمانی که کاربر دیگری توییتر, @janeruthsozo پرسید: “که در آن شما پیدا کردن این مقاله؟” @ComradeCrow اظهار داشت: “در مرورگر من وقتی که من از آن ساخته شده است.” او می رود به اعتراف است که صدای جیر جیر بود “یک شوخی” و حتی تأکید کرد که او یک “غیر قابل اعتماد منبع خبر.”

یک نماینده از Buttigieg کمپین تا به حال هیچ اظهار نظر در این مقاله جعلی اما کارگردان ما را به یک داستان در ساوث بند تریبونبه اتهام منبع ساختگی ش رد کردن این و دیگر ادعاهای دروغین گردش در اطراف Buttigieg.

این تریبون اعلام کرد که آن را به حال هرگز منتشر سگ داستان و اشاره کرد: “چند سرنخ” که نشان داد قطع شد یک تقلب از جمله اشتباه magazine سبک فقدان یک فرعی یا dateline و سنی ندارد و یا زادگاه داده شده برای Buttigieg.

“بنابراین اجازه دهید فقط این کاملا روشن است: تریبیون منتشر نکرد داستان ساخت دور” مقاله نوشت.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

@ComradeCrow “چرا کسی بحث در مورد این ؟ @CNN @پایگاه سازمان تبلیغات اسلامی @nytimes” توییتر. 8 Feb 2020.

@janeruthsozo “که در آن شما پیدا کردن این مقاله؟” توییتر. 8 Feb 2020.

پناهگاه های, Cory. سازمان سیا, سکس سگ, آیووا, برنامه و تنفس آسان’: Buttigieg تساوی شایعات توطئه. South Bend تریبون. 11 فوریه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im